'Spanjaarden nipt te laat voor transfer Origi'

90 stemmen
'Spanjaarden nipt te laat voor transfer Origi'

Bondscoach Roberto Martinez liet enkele opvallende namen uit zijn recente Nations League-selectie. Zo was geen plek voorzien voor Divock Origi, die de voorbije maanden te weinig minuten maakte om in aanmerking te komen voor een oproepingsbrief. Maar is verandering op komst in zijn situatie.


Bij Liverpool FC kon Origi nooit echt aanspraak maken op een vaste basisstek. Doorheen de jaren veroverde hij met enkele belangrijke goals weliswaar een plek in de harten van de supporters en coach Jürgen Klopp zwaaide regelmatig met lof naar hem, toch zat er voor de Rode Duivel niet meer in dan een rol als luxe-invaller.

De club besloot dan ook om zijn aflopende contract niet te verlengen en dus kan Origi vanaf de zomer op transfervrije basis op zoek naar een nieuwe werkgever. Al lijkt hij die inmiddels al gevonden te hebben. Zo is al een tijdje bekend dat AC Milan nadrukkelijk aan zijn mouw trekt. En de overgang naar de Italiaanse kampioen zou nu ook nagenoeg afgerond zijn.

VILLARREAL TEVERGEEFS
Volgens transferwatcher Fabrizio Romano was de deal zelfs al eind mei beklonken. Komende week zou hij officieel worden aangekondigd in San Siro. Eerder geraakte al bekend dat de aanvaller een contract van vier seizoenen zou tekenen. Milan was evenwel niet de enige club met interesse. Zo zou Villarreal CF zich vorige week nog aan het front hebben gemeld. Maar door het akkoord met de Rossoneri kwamen de Spanjaarden dus te laat.

LEES OOK: Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Indien Origi weer regelmatig speelt, moet hij zeker mee naar het WK ...

Meest recent

Mist hij een WK-match of niet? Dit is het plan met Doku

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

12
12
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

26
26
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

37
37
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

67
67
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

233
233
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

123
123
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

109
109
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

71
71
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

137
137
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

222
222
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

48
48
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

206
206
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

444
444
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1094
1094
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

48
48
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

167
167
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

249
249
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

152
152
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

124
124
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

350
350
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

623
623
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

207
207
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

793
793
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

912
912

Meer sportnieuws