Antwerp kondigt transferdeal met STVV aan

door
Antwerp kondigt transferdeal met STVV aan

Bij Antwerp FC zijn de trainingen onder nieuwe coach Mark van Bommel deze week van start gegaan. Maar dat gebeurde vooralsnog met een voorlopige selectie. Sportieve baas Marc Overmars is namelijk nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


De balans bij de Great Old oogde afgelopen seizoen allesbehalve goed. Overmars zal dus meteen vol aan de bak moeten tijdens zijn eerste transferperiode als sportieve baas op de Bosuil. Met Vincent Janssen werd zijn eerste grote aanwinst al onder contract gelegd. En daar zullen in de komende weken ongetwijfeld nog meer versterkingen bij komen. Maar ondertussen moet er ook ruimte gecreëerd worden in de spelersgroep.

Zo wil Antwerp een pak spelers van de hand doen die niet meer in de sportieve plannen voorkomen. Alireza Beiranvand werd alvast aan Persepolis verpatst, terwijl de huurovereenkomsten van Ally Samatta en Nana Ampomah geen vervolg kregen. De contracten van Nill De Pauw en Aurelio Buta werden niet verlengd, terwijl Johannes Eggestein aan St. Pauli werd verpatst. En nu heeft RAFC ook een oplossing gevonden voor Frank Boya.

HUUR + OPTIE
De 26-jarige middenvelder werd in 2020 overgenomen van Moeskroen, maar kon zich op de Bosuil nooit echt doorzetten. Vorig seizoen werd hij dan ook al verhuurd aan Zulte Waregem. En nu staat Boya opnieuw voor een uitleenbeurt aan een andere 1A-ploeg. Zo gaat hij bij STVV aan de slag. Beide clubs maakten de huurdeal, mét aankoopoptie, vrijdagnamiddag wereldkundig. "Met zijn fysiek en voetbaltechniek geeft Frank ons meer diepte op het middenveld en past hij helemaal in de formatie van coach Hollerbach", reageert André Pinto, sportief directeur bij STVV.

LEES OOK: Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Antwerp gaat komend seizoen voor de titel strijden ...

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

70
70
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

75
75
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

106
106
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

138
138
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

176
176
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

47
47
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

214
214
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

207
207
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

230
230
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

150
150
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

326
326
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

136
136
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

103
103
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

280
280
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

505
505
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

513
513
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

298
298
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

72
72
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

203
203
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

548
548
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

154
154

Meer sportnieuws