Antwerp kondigt transferdeal met STVV aan

137 stemmen
Antwerp kondigt transferdeal met STVV aan

Bij Antwerp FC zijn de trainingen onder nieuwe coach Mark van Bommel deze week van start gegaan. Maar dat gebeurde vooralsnog met een voorlopige selectie. Sportieve baas Marc Overmars is namelijk nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


De balans bij de Great Old oogde afgelopen seizoen allesbehalve goed. Overmars zal dus meteen vol aan de bak moeten tijdens zijn eerste transferperiode als sportieve baas op de Bosuil. Met Vincent Janssen werd zijn eerste grote aanwinst al onder contract gelegd. En daar zullen in de komende weken ongetwijfeld nog meer versterkingen bij komen. Maar ondertussen moet er ook ruimte gecreëerd worden in de spelersgroep.

Zo wil Antwerp een pak spelers van de hand doen die niet meer in de sportieve plannen voorkomen. Alireza Beiranvand werd alvast aan Persepolis verpatst, terwijl de huurovereenkomsten van Ally Samatta en Nana Ampomah geen vervolg kregen. De contracten van Nill De Pauw en Aurelio Buta werden niet verlengd, terwijl Johannes Eggestein aan St. Pauli werd verpatst. En nu heeft RAFC ook een oplossing gevonden voor Frank Boya.

HUUR + OPTIE
De 26-jarige middenvelder werd in 2020 overgenomen van Moeskroen, maar kon zich op de Bosuil nooit echt doorzetten. Vorig seizoen werd hij dan ook al verhuurd aan Zulte Waregem. En nu staat Boya opnieuw voor een uitleenbeurt aan een andere 1A-ploeg. Zo gaat hij bij STVV aan de slag. Beide clubs maakten de huurdeal, mét aankoopoptie, vrijdagnamiddag wereldkundig. "Met zijn fysiek en voetbaltechniek geeft Frank ons meer diepte op het middenveld en past hij helemaal in de formatie van coach Hollerbach", reageert André Pinto, sportief directeur bij STVV.

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

🚀

Antwerp gaat komend seizoen voor de titel strijden ...

Meest recent

‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

16
16
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

19
19
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

46
46
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

144
144
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

229
229
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

116
116
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

235
235
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

97
97
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

190
190
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

283
283
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

70
70
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

570
570
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

70
70
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

222
222
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

98
98
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

108
108
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

45
45
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

484
484
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

53
53
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

246
246
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

78
78
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

415
415

Meer sportnieuws