Antwerp kondigt transferdeal met STVV aan

stemmen
Antwerp kondigt transferdeal met STVV aan

Bij Antwerp FC zijn de trainingen onder nieuwe coach Mark van Bommel deze week van start gegaan. Maar dat gebeurde vooralsnog met een voorlopige selectie. Sportieve baas Marc Overmars is namelijk nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt.


De balans bij de Great Old oogde afgelopen seizoen allesbehalve goed. Overmars zal dus meteen vol aan de bak moeten tijdens zijn eerste transferperiode als sportieve baas op de Bosuil. Met Vincent Janssen werd zijn eerste grote aanwinst al onder contract gelegd. En daar zullen in de komende weken ongetwijfeld nog meer versterkingen bij komen. Maar ondertussen moet er ook ruimte gecreëerd worden in de spelersgroep.

Zo wil Antwerp een pak spelers van de hand doen die niet meer in de sportieve plannen voorkomen. Alireza Beiranvand werd alvast aan Persepolis verpatst, terwijl de huurovereenkomsten van Ally Samatta en Nana Ampomah geen vervolg kregen. De contracten van Nill De Pauw en Aurelio Buta werden niet verlengd, terwijl Johannes Eggestein aan St. Pauli werd verpatst. En nu heeft RAFC ook een oplossing gevonden voor Frank Boya.

HUUR + OPTIE
De 26-jarige middenvelder werd in 2020 overgenomen van Moeskroen, maar kon zich op de Bosuil nooit echt doorzetten. Vorig seizoen werd hij dan ook al verhuurd aan Zulte Waregem. En nu staat Boya opnieuw voor een uitleenbeurt aan een andere 1A-ploeg. Zo gaat hij bij STVV aan de slag. Beide clubs maakten de huurdeal, mét aankoopoptie, vrijdagnamiddag wereldkundig. "Met zijn fysiek en voetbaltechniek geeft Frank ons meer diepte op het middenveld en past hij helemaal in de formatie van coach Hollerbach", reageert André Pinto, sportief directeur bij STVV.

LEES OOK: Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'
542

Antwerp gaat komend seizoen voor de titel strijden ...

Meest recent

WK-droomscenario Duivels: "Geweldige kans voor die Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

10
10
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

19
19
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

196
196
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

144
144
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

132
132
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

313
313
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

63
63
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

382
382
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

206
206
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

802
802
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

198
198
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

424
424
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

52
52
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

619
619
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

254
254
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

156
156
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1376
1376
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

122
122
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

58
58
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

378
378
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

202
202
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

266
266
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

226
226
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

221
221
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

542
542

Meer sportnieuws