'Still heeft nieuwe uitdaging al gevonden'

door
'Still heeft nieuwe uitdaging al gevonden'

Bij Standard begint na de overname door 777 Partners een nieuw tijdperk en dat gaat uiteraard gepaard met de nodige nieuwe gezichten. Ronny Deila werd aangesteld als nieuwe trainer na het ontslag van Luka Elsner en nam vanuit New York ook zijn assistent Efrain Juarez mee. Dat betekende slecht nieuws voor Will Still, want voor hem was er geen plaats meer in de staf van de A-kern.


Standard wou de 29-jarige desondanks wel aan boord houden en bood hem aan om trainer te worden van de U23, die komend seizoen in 1B uitkomen. Dat zag Still echter niet zitten en dus kondigde Standard deze week aan dat beide partijen in onderling overleg uit elkaar gaan. Lang heeft de assistent echter niet moeten zoeken naar een nieuwe uitdaging.

Het Laatste Nieuws weet dat Still terugkeert naar Stade Reims, de Franse club waar hij vorig seizoen al enkele maanden aan de slag was. Still was er in de zomer neergestreken om assistent te worden van Oscar Garcia, maar werd drie maanden later alweer weggeplukt door Standard, waar hij Elsner ging bijstaan. Nu keert Still dus terug in de Ligue 1.

BEERSCHOT
Eerder was Still al aan het werk als assistent en hoofdtrainer ad interim bij Lierse en Beerschot. Bij de Ratten nam hij begin 2021 over na het plotse vertrek van Hernan Losada naar DC United. Still zou de rest van het seizoen aan het roer blijven, maar daarna besliste de club niet met hem verder te gaan. Sindsdien schikt hij zich weer in de rol van assistent.

Had Standard hem een betere rol moeten geven?

Meest recent

'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

52
52
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

55
55
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

182
182
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

116
116
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

82
82
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

126
126
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

148
148
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

183
183
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

189
189
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

154
154
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

590
590
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

321
321
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

28
28
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

99
99
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

399
399
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

192
192
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

153
153
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

109
109
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

587
587
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

433
433
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

101
101
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1134
1134
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

149
149
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

221
221

Meer sportnieuws