'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

747
'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

Nog zes dagen is Dries Mertens speler van Napoli, daarna is de Rode Duivel officieel een vrije speler. Tenzij er de komende dagen alsnog een wending in zijn toekomst zou komen. Die is momenteel nog een groot vraagteken, want de onderhandelingen over een contractverlenging blijven zeer moeizaam lopen.


Mertens wil zelf liefst van in Napels blijven, want na negen jaar is de 35-jarige uitgegroeid tot een echte Napolitaan. Hij sprak die wens de voorbije maanden ook meermaals uit. De supporters beminnen hem nog steeds, ondanks dat de jaren stilaan beginnen tellen en Mertens vorig seizoen geen vaste titularis meer was. Met dertien goals bewees hij echter nog steeds van waarde te zijn.

Desondanks is voorzitter Aurelio De Laurentiis onverbiddelijk en kan Mertens enkel bijtekenen als hij fors inlevert. La Gazzetta dello Sport meldt dat onze landgenoot wel bereid is om iets af te doen van de 4 miljoen euro op jaarbasis die hij aanvankelijk vroeg, maar het is nog maar de vraag of dar voldoende zal blijken. Het probleem voor Mertens is echter dat hij eigenlijk met de rug tegen de muur staat.

TOCH ANTWERP?
Hij had immers gehoopt dat na een sterk eindeseizoen de aanbiedingen zouden binnenstromen, maar dat lijkt niet het geval te zijn. De clubs die hem tot dusver benaderden zijn eerder van het type 'rijk maar niet sportief interessant' en een verhuis naar Mexico of Brazilië ziet hij na de recente geboorte van zoontje Ciro Romeo niet zitten. Daardoor gooit La Gazzetta toch weer de optie-Antwerp op tafel. De Great Old ontkende tot dusver wel dat Mertens een doelwit is, maar in Italië denken ze dat Marc Overmars na 30 juni toch in actie zou kunnen schieten.

LEES OOK: Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Zal Mertens nog bijtekenen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

7
7
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

30
30
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

89
89
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

22
22
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

25
25
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

38
38
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

58
58
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

92
92
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

114
114
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

53
53
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

280
280
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

590
590
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

74
74
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

23
23
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

146
146
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

150
150
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

182
182
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

333
333
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

644
644
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

242
242
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

196
196
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

582
582
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

101
101

Meer sportnieuws