'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

door
'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

Nog zes dagen is Dries Mertens speler van Napoli, daarna is de Rode Duivel officieel een vrije speler. Tenzij er de komende dagen alsnog een wending in zijn toekomst zou komen. Die is momenteel nog een groot vraagteken, want de onderhandelingen over een contractverlenging blijven zeer moeizaam lopen.


Mertens wil zelf liefst van in Napels blijven, want na negen jaar is de 35-jarige uitgegroeid tot een echte Napolitaan. Hij sprak die wens de voorbije maanden ook meermaals uit. De supporters beminnen hem nog steeds, ondanks dat de jaren stilaan beginnen tellen en Mertens vorig seizoen geen vaste titularis meer was. Met dertien goals bewees hij echter nog steeds van waarde te zijn.

Desondanks is voorzitter Aurelio De Laurentiis onverbiddelijk en kan Mertens enkel bijtekenen als hij fors inlevert. La Gazzetta dello Sport meldt dat onze landgenoot wel bereid is om iets af te doen van de 4 miljoen euro op jaarbasis die hij aanvankelijk vroeg, maar het is nog maar de vraag of dar voldoende zal blijken. Het probleem voor Mertens is echter dat hij eigenlijk met de rug tegen de muur staat.

TOCH ANTWERP?
Hij had immers gehoopt dat na een sterk eindeseizoen de aanbiedingen zouden binnenstromen, maar dat lijkt niet het geval te zijn. De clubs die hem tot dusver benaderden zijn eerder van het type 'rijk maar niet sportief interessant' en een verhuis naar Mexico of Brazilië ziet hij na de recente geboorte van zoontje Ciro Romeo niet zitten. Daardoor gooit La Gazzetta toch weer de optie-Antwerp op tafel. De Great Old ontkende tot dusver wel dat Mertens een doelwit is, maar in Italië denken ze dat Marc Overmars na 30 juni toch in actie zou kunnen schieten.

LEES OOK: ‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Zal Mertens nog bijtekenen?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

79
79
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

23
23
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

139
139
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

223
223
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

609
609
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

118
118
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

38
38
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

352
352
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

95
95
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

554
554
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

545
545
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

415
415
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

60
60
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1063
1063
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

305
305
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

450
450
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1242
1242
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

117
117
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

234
234
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

362
362
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

126
126
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

498
498
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

375
375
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws