'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

door
'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

Nog zes dagen is Dries Mertens speler van Napoli, daarna is de Rode Duivel officieel een vrije speler. Tenzij er de komende dagen alsnog een wending in zijn toekomst zou komen. Die is momenteel nog een groot vraagteken, want de onderhandelingen over een contractverlenging blijven zeer moeizaam lopen.


Mertens wil zelf liefst van in Napels blijven, want na negen jaar is de 35-jarige uitgegroeid tot een echte Napolitaan. Hij sprak die wens de voorbije maanden ook meermaals uit. De supporters beminnen hem nog steeds, ondanks dat de jaren stilaan beginnen tellen en Mertens vorig seizoen geen vaste titularis meer was. Met dertien goals bewees hij echter nog steeds van waarde te zijn.

Desondanks is voorzitter Aurelio De Laurentiis onverbiddelijk en kan Mertens enkel bijtekenen als hij fors inlevert. La Gazzetta dello Sport meldt dat onze landgenoot wel bereid is om iets af te doen van de 4 miljoen euro op jaarbasis die hij aanvankelijk vroeg, maar het is nog maar de vraag of dar voldoende zal blijken. Het probleem voor Mertens is echter dat hij eigenlijk met de rug tegen de muur staat.

TOCH ANTWERP?
Hij had immers gehoopt dat na een sterk eindeseizoen de aanbiedingen zouden binnenstromen, maar dat lijkt niet het geval te zijn. De clubs die hem tot dusver benaderden zijn eerder van het type 'rijk maar niet sportief interessant' en een verhuis naar Mexico of Brazilië ziet hij na de recente geboorte van zoontje Ciro Romeo niet zitten. Daardoor gooit La Gazzetta toch weer de optie-Antwerp op tafel. De Great Old ontkende tot dusver wel dat Mertens een doelwit is, maar in Italië denken ze dat Marc Overmars na 30 juni toch in actie zou kunnen schieten.

LEES OOK: 'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Zal Mertens nog bijtekenen?

Meest recent

VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

3
3
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

105
105
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

80
80
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

16
16
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

335
335
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

179
179
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

279
279
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

246
246
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

629
629
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

572
572
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

77
77
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

91
91
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

216
216
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

80
80
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

164
164
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

92
92
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

188
188
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

109
109
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

63
63
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

312
312
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

98
98
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

382
382
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

73
73

Meer sportnieuws