'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

door
'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

Nog zes dagen is Dries Mertens speler van Napoli, daarna is de Rode Duivel officieel een vrije speler. Tenzij er de komende dagen alsnog een wending in zijn toekomst zou komen. Die is momenteel nog een groot vraagteken, want de onderhandelingen over een contractverlenging blijven zeer moeizaam lopen.


Mertens wil zelf liefst van in Napels blijven, want na negen jaar is de 35-jarige uitgegroeid tot een echte Napolitaan. Hij sprak die wens de voorbije maanden ook meermaals uit. De supporters beminnen hem nog steeds, ondanks dat de jaren stilaan beginnen tellen en Mertens vorig seizoen geen vaste titularis meer was. Met dertien goals bewees hij echter nog steeds van waarde te zijn.

Desondanks is voorzitter Aurelio De Laurentiis onverbiddelijk en kan Mertens enkel bijtekenen als hij fors inlevert. La Gazzetta dello Sport meldt dat onze landgenoot wel bereid is om iets af te doen van de 4 miljoen euro op jaarbasis die hij aanvankelijk vroeg, maar het is nog maar de vraag of dar voldoende zal blijken. Het probleem voor Mertens is echter dat hij eigenlijk met de rug tegen de muur staat.

TOCH ANTWERP?
Hij had immers gehoopt dat na een sterk eindeseizoen de aanbiedingen zouden binnenstromen, maar dat lijkt niet het geval te zijn. De clubs die hem tot dusver benaderden zijn eerder van het type 'rijk maar niet sportief interessant' en een verhuis naar Mexico of Brazilië ziet hij na de recente geboorte van zoontje Ciro Romeo niet zitten. Daardoor gooit La Gazzetta toch weer de optie-Antwerp op tafel. De Great Old ontkende tot dusver wel dat Mertens een doelwit is, maar in Italië denken ze dat Marc Overmars na 30 juni toch in actie zou kunnen schieten.

LEES OOK: ‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Zal Mertens nog bijtekenen?

Meest recent

Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

0
0
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

43
43
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

75
75
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

39
39
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

30
30
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

98
98
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

144
144
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

226
226
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

149
149
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

88
88
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

150
150
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

85
85
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

174
174
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

88
88
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

120
120
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

113
113
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

161
161
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

678
678
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

285
285
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

125
125
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

104
104
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

98
98

Meer sportnieuws