'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

door
'Ontgoochelde Mertens met de rug tegen de muur'

Nog zes dagen is Dries Mertens speler van Napoli, daarna is de Rode Duivel officieel een vrije speler. Tenzij er de komende dagen alsnog een wending in zijn toekomst zou komen. Die is momenteel nog een groot vraagteken, want de onderhandelingen over een contractverlenging blijven zeer moeizaam lopen.


Mertens wil zelf liefst van in Napels blijven, want na negen jaar is de 35-jarige uitgegroeid tot een echte Napolitaan. Hij sprak die wens de voorbije maanden ook meermaals uit. De supporters beminnen hem nog steeds, ondanks dat de jaren stilaan beginnen tellen en Mertens vorig seizoen geen vaste titularis meer was. Met dertien goals bewees hij echter nog steeds van waarde te zijn.

Desondanks is voorzitter Aurelio De Laurentiis onverbiddelijk en kan Mertens enkel bijtekenen als hij fors inlevert. La Gazzetta dello Sport meldt dat onze landgenoot wel bereid is om iets af te doen van de 4 miljoen euro op jaarbasis die hij aanvankelijk vroeg, maar het is nog maar de vraag of dar voldoende zal blijken. Het probleem voor Mertens is echter dat hij eigenlijk met de rug tegen de muur staat.

TOCH ANTWERP?
Hij had immers gehoopt dat na een sterk eindeseizoen de aanbiedingen zouden binnenstromen, maar dat lijkt niet het geval te zijn. De clubs die hem tot dusver benaderden zijn eerder van het type 'rijk maar niet sportief interessant' en een verhuis naar Mexico of Brazilië ziet hij na de recente geboorte van zoontje Ciro Romeo niet zitten. Daardoor gooit La Gazzetta toch weer de optie-Antwerp op tafel. De Great Old ontkende tot dusver wel dat Mertens een doelwit is, maar in Italië denken ze dat Marc Overmars na 30 juni toch in actie zou kunnen schieten.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Zal Mertens nog bijtekenen?

Meest recent

KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

10
10
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

24
24
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

198
198
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

53
53
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

104
104
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

255
255
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

139
139
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

281
281
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

117
117
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

282
282
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

279
279
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

261
261
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

524
524
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

564
564
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

99
99
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

191
191
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

517
517
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

542
542
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

324
324
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

260
260
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

285
285
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

259
259
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

277
277

Meer sportnieuws