Toekomst Sels staat vast: contract tot 2026

61
Toekomst Sels staat vast: contract tot 2026

Het merendeel van de Rode Duivels geniet momenteel van hun laatste vakantiedagen, maar een aantal van hun zit ondertussen met transfermuizenissen in het hoofd. In aanloop naar het WK staan verschillende internationals immers op punt om van club te veranderen. De toekomst van Matz Sels staat evenwel vast.


Na passages bij onder meer AA Gent, Newcastle United en RSC Anderlecht, belandde het sluitstuk in 2018 bij RC Strasbourg. Bij de middenmoter uit de Ligue 1 groeide hij ondanks een zware blessure uit tot vaste nummer één. En in het afgelopen seizoen maakte Sels er flink indruk. Met zijn reddingen hielp hij Strasbourg aan het behoud. Het leverde hem zelfs de Trophée Bruno Martini op, de prijs voor de beste Ligue 1-doelman volgens de keeperstrainers.

Een fraaie onderscheiding en ook door zijn club wordt hij nu erkend voor zijn goede prestaties. Zo werd Sels beloond met een contractverlenging in Straatsburg. De 30-jarige doelman zette zijn kribbel onder een nieuwe overeenkomst die loopt tot medio 2026. Een vertrek lijkt op korte termijn dan ook niet meer aan de orde.

WK-SELECTIE
Bij Strasbourg wil Sels zijn goede werk verder zetten en zich zo in de kijker blijven spelen voor een WK-selectie. Momenteel lijken Koen Casteels en Simon Mignolet een streepje voor te hebben als doublure van Thibaut Courtois. Maar in aanloop naar Qatar kan nog veel gebeuren. Vorig jaar maakte hij bijvoorbeeld ook deel uit van de definitieve EK-selectie toen Casteels moest afhaken wegens een operatie.

LEES OOK: Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

Indien iedereen fit, zou u Sels meepakken naar het WK?

Meest recent

'Club Brugge slikt domper in dossier Ordoñez'

Het is bij Club Brugge al een zeer bewogen transferzomer geweest en er lijkt nog één ...

67
67
Amorim verrast met rollen voor Moreira en Saelemaekers

AC Milan is afgelopen weekend zijn seizoen goed begonnen. De Rossoneri pakte in hun ...

25
25
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

19
19
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Donderdag hopen Anderlecht, STVV en AA Gent hun ticket voor hun respectievelijke Europese league ...

37
37
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

140
140
Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

239
239
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

58
58
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

98
98
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

374
374
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

412
412
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

84
84
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

156
156
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

339
339
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

96
96
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

404
404
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

337
337
Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

KRC Genk heeft zaterdagavond twee kostbare punten verspeeld. In de slotfase gaf het immers nog een ...

817
817
Godts debuteert bij PSG: Franse pers streng maar hoopvol

Ook in de Franse Ligue 1 is de kop eraf. En de openingsspeeldag leidde meteen tot puntenverlies voor ...

362
362
In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

558
558
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

379
379
'Premier League davert: Arsenal-bom vlak voor deadline'

Arsenal FC is uitstekend aan het seizoen begonnen. Na de zege in de Community Shield werd ook ...

141
141
Club gered door VAR? Analisten vellen verdict penaltyfase

Club Brugge heeft zijn perfecte rapport intact gehouden met een zege tegen Cercle Brugge. Een ...

1312
1312
Miljoenentransfer Epolo: Wilmots spreekt duidelijke taal

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

376
376
Toptransfer na derby: Club-uitblinker kan meteen vertrekken

Club Brugge won de derby tegen Cercle dankzij een uitblinker die opnieuw het verschil maakte. Net nu ...

1075
1075

Meer sportnieuws