'Luis Suarez stuurt Barcelona pijnlijk wandelen'

217 stemmen
'Luis Suarez stuurt Barcelona pijnlijk wandelen'

FC Barcelona wil komend seizoen weer meedoen voor de prijzen en dus mikt de Catalaanse club op versterking. Op het verlanglijstje staat onder meer een nieuwe spits. Robert Lewandowski geldt daarbij als hét topdoelwit, maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd en dus worden ook alternatieve pistes verkend.


Als het aan Lewandowski zelf lag, had hij al lang getekend op Camp Nou. Maar hoewel hij over een aflopend contract beschikt, weigert Bayern München om mee te werken aan een transfer. Zelfs een verhoogde aanbieding vanuit Catalonië kon de Duitse kampioen voorlopig niet op andere gedachten brengen. Het valt dan ook af te wachten of het alsnog tot een doorbraak zal komen. Bayern zou alvast trachten om de Pool op andere gedachten te brengen.

Hoewel Barça erop rekent dat het dossier-Lewandowski alsnog in orde komt, zou de club ook al alternatieve wegen verkennen. Volgens SPORT werd bijvoorbeeld een ballonnetje opgelaten bij Luis Suarez. De Uruguayaan is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club nadat zijn contract bij Atlético Madrid niet verlengd werd. Maar een terugkeer naar Catalonië lijkt er voor Suarez niet in te zitten.

VRIENDELIJK BEDANKT
Bovengenoemd medium stelt dat de aanvaller zijn ex-club vrijwel meteen terug wandelen heeft gestuurd. Een transfer naar Barcelona zou immers pas ten vroegste in augustus, als de soap Lewandowski definitief voorbij is, aan de orde zijn. En zolang wil Suarez, die ook andere aanbiedingen op zak heeft, niet wachten. Bovendien zal hij de manier waarop hij in 2020 aan de kant werd geschoven allicht nog niet vergeten zijn.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Welke aanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

35
35
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

17
17
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

37
37
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

110
110
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

68
68
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

155
155
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

312
312
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

231
231
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

147
147
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

23
23
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

27
27
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

112
112
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

25
25
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

139
139
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

699
699
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

206
206
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

124
124
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

65
65
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

403
403
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

353
353
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

862
862
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

569
569

Meer sportnieuws