'Luis Suarez stuurt Barcelona pijnlijk wandelen'

door
'Luis Suarez stuurt Barcelona pijnlijk wandelen'

FC Barcelona wil komend seizoen weer meedoen voor de prijzen en dus mikt de Catalaanse club op versterking. Op het verlanglijstje staat onder meer een nieuwe spits. Robert Lewandowski geldt daarbij als hét topdoelwit, maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd en dus worden ook alternatieve pistes verkend.


Als het aan Lewandowski zelf lag, had hij al lang getekend op Camp Nou. Maar hoewel hij over een aflopend contract beschikt, weigert Bayern München om mee te werken aan een transfer. Zelfs een verhoogde aanbieding vanuit Catalonië kon de Duitse kampioen voorlopig niet op andere gedachten brengen. Het valt dan ook af te wachten of het alsnog tot een doorbraak zal komen. Bayern zou alvast trachten om de Pool op andere gedachten te brengen.

Hoewel Barça erop rekent dat het dossier-Lewandowski alsnog in orde komt, zou de club ook al alternatieve wegen verkennen. Volgens SPORT werd bijvoorbeeld een ballonnetje opgelaten bij Luis Suarez. De Uruguayaan is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club nadat zijn contract bij Atlético Madrid niet verlengd werd. Maar een terugkeer naar Catalonië lijkt er voor Suarez niet in te zitten.

VRIENDELIJK BEDANKT
Bovengenoemd medium stelt dat de aanvaller zijn ex-club vrijwel meteen terug wandelen heeft gestuurd. Een transfer naar Barcelona zou immers pas ten vroegste in augustus, als de soap Lewandowski definitief voorbij is, aan de orde zijn. En zolang wil Suarez, die ook andere aanbiedingen op zak heeft, niet wachten. Bovendien zal hij de manier waarop hij in 2020 aan de kant werd geschoven allicht nog niet vergeten zijn.

LEES OOK: 'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Welke aanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

15
15
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

28
28
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

20
20
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

70
70
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

122
122
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

321
321
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

235
235
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

226
226
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

187
187
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

161
161
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

140
140
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

89
89
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

272
272
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

437
437
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

176
176
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

215
215
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

294
294
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

477
477
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

278
278
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

93
93
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

900
900
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

248
248
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

278
278
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

246
246
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

113
113

Meer sportnieuws