'Luis Suarez stuurt Barcelona pijnlijk wandelen'

door
'Luis Suarez stuurt Barcelona pijnlijk wandelen'

FC Barcelona wil komend seizoen weer meedoen voor de prijzen en dus mikt de Catalaanse club op versterking. Op het verlanglijstje staat onder meer een nieuwe spits. Robert Lewandowski geldt daarbij als hét topdoelwit, maar zijn dossier is behoorlijk gecompliceerd en dus worden ook alternatieve pistes verkend.


Als het aan Lewandowski zelf lag, had hij al lang getekend op Camp Nou. Maar hoewel hij over een aflopend contract beschikt, weigert Bayern München om mee te werken aan een transfer. Zelfs een verhoogde aanbieding vanuit Catalonië kon de Duitse kampioen voorlopig niet op andere gedachten brengen. Het valt dan ook af te wachten of het alsnog tot een doorbraak zal komen. Bayern zou alvast trachten om de Pool op andere gedachten te brengen.

Hoewel Barça erop rekent dat het dossier-Lewandowski alsnog in orde komt, zou de club ook al alternatieve wegen verkennen. Volgens SPORT werd bijvoorbeeld een ballonnetje opgelaten bij Luis Suarez. De Uruguayaan is momenteel als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe club nadat zijn contract bij Atlético Madrid niet verlengd werd. Maar een terugkeer naar Catalonië lijkt er voor Suarez niet in te zitten.

VRIENDELIJK BEDANKT
Bovengenoemd medium stelt dat de aanvaller zijn ex-club vrijwel meteen terug wandelen heeft gestuurd. Een transfer naar Barcelona zou immers pas ten vroegste in augustus, als de soap Lewandowski definitief voorbij is, aan de orde zijn. En zolang wil Suarez, die ook andere aanbiedingen op zak heeft, niet wachten. Bovendien zal hij de manier waarop hij in 2020 aan de kant werd geschoven allicht nog niet vergeten zijn.

LEES OOK: 'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Welke aanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

40
40
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

5
5
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

52
52
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

123
123
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

12
12
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

31
31
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

12
12
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

267
267
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

136
136
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

176
176
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

55
55
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

215
215
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

99
99
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

118
118
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

353
353
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

460
460
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

271
271
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

215
215
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

487
487
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

582
582

Meer sportnieuws