Club Brugge reageert op Carroll-geruchten

386
Club Brugge reageert op Carroll-geruchten

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de eerste oefenwedstrijd van komende zaterdag tegen Thes Sport. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. De selectie moet immers verder versterkt worden, onder meer een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst.


Met Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart weliswaar al een nieuwe aanvaller is huis. Maar dat is niet voldoende om volgend seizoen op meerdere fronten mee te strijden. Zo wil de landskampioen ook nog een (target)spits aan de selectie van Hoefkens toevoegen. Niet onlogisch gezien het aflopende contract van Bas Dost niet werd verlengd en er ook geen vervolg werd gebreid aan de huurovereenkomst van Sargis Adamyan.

Inmiddels doen verschillende namen de ronde om de spitspositie bij Club in te vullen. Benik Afobe bijvoorbeeld. En nu wordt ook Andy Carroll genoemd als potentiële versterking. De ex-spits van onder meer Liverpool FC en Newcastle United valt begin volgende maand transfervrij op te pikken. Club zou dus een koopje kunnen doen, bepaalde bronnen beweerden zelfs dat hij al medische proeven heeft afgelegd.

VRIJBLIJVENDE SCREENING
Dat laatste bevestigt Club Brugge nu ook tegenover Sporza. Maar de West-Vlamingen voegen daar meteen aan toe dat een samenwerkingsverband allesbehalve een uitgemaakte zaak is. "Hij ondergaat een vrijblijvende screening en daarna evalueren we zijn situatie", klinkt het in een reactie. "Dan moeten we de knoop doorhakken of hij enkele weken op proef mag meedraaien." Van een contract lijkt momenteel dus (nog) geen sprake, afwachten of het überhaupt tot een proefperiode komt.

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Denkt u dat Carroll uiteindelijk zal tekenen?

Meest recent

'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

12
12
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

6
6
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

33
33
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

18
18
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

56
56
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

28
28
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

33
33
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

8
8
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

98
98
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

88
88
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

176
176
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

185
185
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

422
422
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

356
356
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

338
338
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

48
48
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

343
343
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

92
92
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

171
171
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

146
146
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

91
91
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

60
60

Meer sportnieuws