Club Brugge reageert op Carroll-geruchten

386
Club Brugge reageert op Carroll-geruchten

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de eerste oefenwedstrijd van komende zaterdag tegen Thes Sport. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. De selectie moet immers verder versterkt worden, onder meer een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst.


Met Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart weliswaar al een nieuwe aanvaller is huis. Maar dat is niet voldoende om volgend seizoen op meerdere fronten mee te strijden. Zo wil de landskampioen ook nog een (target)spits aan de selectie van Hoefkens toevoegen. Niet onlogisch gezien het aflopende contract van Bas Dost niet werd verlengd en er ook geen vervolg werd gebreid aan de huurovereenkomst van Sargis Adamyan.

Inmiddels doen verschillende namen de ronde om de spitspositie bij Club in te vullen. Benik Afobe bijvoorbeeld. En nu wordt ook Andy Carroll genoemd als potentiële versterking. De ex-spits van onder meer Liverpool FC en Newcastle United valt begin volgende maand transfervrij op te pikken. Club zou dus een koopje kunnen doen, bepaalde bronnen beweerden zelfs dat hij al medische proeven heeft afgelegd.

VRIJBLIJVENDE SCREENING
Dat laatste bevestigt Club Brugge nu ook tegenover Sporza. Maar de West-Vlamingen voegen daar meteen aan toe dat een samenwerkingsverband allesbehalve een uitgemaakte zaak is. "Hij ondergaat een vrijblijvende screening en daarna evalueren we zijn situatie", klinkt het in een reactie. "Dan moeten we de knoop doorhakken of hij enkele weken op proef mag meedraaien." Van een contract lijkt momenteel dus (nog) geen sprake, afwachten of het überhaupt tot een proefperiode komt.

LEES OOK: Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

Denkt u dat Carroll uiteindelijk zal tekenen?

Meest recent

Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

3
3
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

16
16
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

65
65
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

35
35
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

12
12
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

43
43
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

37
37
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

97
97
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

203
203
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

13
13
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

82
82
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

29
29
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

260
260
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

115
115
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

35
35
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

20
20
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

75
75
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

179
179
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

53
53
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

126
126
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

72
72
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

110
110
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

66
66

Meer sportnieuws