Club Brugge reageert op Carroll-geruchten

door
Club Brugge reageert op Carroll-geruchten

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de eerste oefenwedstrijd van komende zaterdag tegen Thes Sport. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt. De selectie moet immers verder versterkt worden, onder meer een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst.


Met Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart weliswaar al een nieuwe aanvaller is huis. Maar dat is niet voldoende om volgend seizoen op meerdere fronten mee te strijden. Zo wil de landskampioen ook nog een (target)spits aan de selectie van Hoefkens toevoegen. Niet onlogisch gezien het aflopende contract van Bas Dost niet werd verlengd en er ook geen vervolg werd gebreid aan de huurovereenkomst van Sargis Adamyan.

Inmiddels doen verschillende namen de ronde om de spitspositie bij Club in te vullen. Benik Afobe bijvoorbeeld. En nu wordt ook Andy Carroll genoemd als potentiële versterking. De ex-spits van onder meer Liverpool FC en Newcastle United valt begin volgende maand transfervrij op te pikken. Club zou dus een koopje kunnen doen, bepaalde bronnen beweerden zelfs dat hij al medische proeven heeft afgelegd.

VRIJBLIJVENDE SCREENING
Dat laatste bevestigt Club Brugge nu ook tegenover Sporza. Maar de West-Vlamingen voegen daar meteen aan toe dat een samenwerkingsverband allesbehalve een uitgemaakte zaak is. "Hij ondergaat een vrijblijvende screening en daarna evalueren we zijn situatie", klinkt het in een reactie. "Dan moeten we de knoop doorhakken of hij enkele weken op proef mag meedraaien." Van een contract lijkt momenteel dus (nog) geen sprake, afwachten of het überhaupt tot een proefperiode komt.

LEES OOK: Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Denkt u dat Carroll uiteindelijk zal tekenen?

Meest recent

Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

30
30
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

220
220
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

25
25
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

232
232
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

103
103
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

88
88
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

200
200
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

219
219
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

259
259
Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

318
318
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

276
276
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

89
89
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

380
380
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

83
83
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

124
124
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

107
107
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

291
291
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

83
83
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

64
64
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

71
71
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

79
79
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

29
29
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

569
569
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

170
170

Meer sportnieuws