Mazzu gooit verdere transferplannen op tafel

door
Mazzu gooit verdere transferplannen op tafel

RSC Anderlecht moet er binnen enkele weken alweer staan in de Europese voorrondes en dus draait de voorbereiding bij Paars-Wit inmiddels op volle toeren. Zaterdag volgt zelfs al de eerste oefenwedstrijd tegen STVV. Maar ondertussen is de selectie voor volgend seizoen allesbehalve rond.


Nieuwe coach Felice Mazzu kon de voorbije dagen zijn troepen een eerste keer overschouwen, al sluiten de internationals pas in de komende weken terug aan. Maar de trainer kreeg wel enkele spelers ter beschikking die zijn teruggekeerd na een huurbeurt. De bedoeling is dat Mazzu hen tijdens de voorbereiding een nieuwe kans zal geven om zich te bewijzen. Vervolgens zal de balans worden opgemaakt van wie definitief in de selectie wordt opgenomen en wie opnieuw mag beschikken.

Aan uitgaande zijde mag dus nog één en ander verwacht worden, maar de Brusselaars zullen zich ook aan inkomende zijde verder versterken. Met Ishak Abdulrazak en Nilson Angulo werden begin deze week alvast de eerste twee zomeraanwinsten voorgesteld. Daar gaan er ongetwijfeld nog meer bijkomen. Zo aast de recordkampioen nadrukkelijk op een nieuwe spits. En zelfs daarmee zal de transferhonger nog niet gestild zijn.

CONTACT MET VERBEKE
Tijdens zijn persbabbel van donderdag bevestigde Mazzu immers dat er nog meer versterking zal volgen. "Daarover zijn we in gesprek met de directie. Peter Verbeke staat open voor dialoog en ik heb een goede band met hem. Er zullen sowieso enkele nieuwe profielen bijkomen die passen binnen mijn spelvisie en binnen die van de club", werd de nieuwe trainer geciteerd bij La Dernière Heure.

LEES OOK: Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

Waar heeft Anderlecht momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

69
69
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

121
121
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

28
28
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

67
67
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

284
284
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

105
105
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

42
42
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

173
173
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

354
354
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

80
80
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

668
668
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

144
144
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

316
316
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

119
119
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

158
158
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

362
362
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

529
529
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

863
863
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

300
300
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

150
150
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

107
107
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

192
192
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

290
290

Meer sportnieuws