Mazzu gooit verdere transferplannen op tafel

222 stemmen
Mazzu gooit verdere transferplannen op tafel

RSC Anderlecht moet er binnen enkele weken alweer staan in de Europese voorrondes en dus draait de voorbereiding bij Paars-Wit inmiddels op volle toeren. Zaterdag volgt zelfs al de eerste oefenwedstrijd tegen STVV. Maar ondertussen is de selectie voor volgend seizoen allesbehalve rond.


Nieuwe coach Felice Mazzu kon de voorbije dagen zijn troepen een eerste keer overschouwen, al sluiten de internationals pas in de komende weken terug aan. Maar de trainer kreeg wel enkele spelers ter beschikking die zijn teruggekeerd na een huurbeurt. De bedoeling is dat Mazzu hen tijdens de voorbereiding een nieuwe kans zal geven om zich te bewijzen. Vervolgens zal de balans worden opgemaakt van wie definitief in de selectie wordt opgenomen en wie opnieuw mag beschikken.

Aan uitgaande zijde mag dus nog één en ander verwacht worden, maar de Brusselaars zullen zich ook aan inkomende zijde verder versterken. Met Ishak Abdulrazak en Nilson Angulo werden begin deze week alvast de eerste twee zomeraanwinsten voorgesteld. Daar gaan er ongetwijfeld nog meer bijkomen. Zo aast de recordkampioen nadrukkelijk op een nieuwe spits. En zelfs daarmee zal de transferhonger nog niet gestild zijn.

CONTACT MET VERBEKE
Tijdens zijn persbabbel van donderdag bevestigde Mazzu immers dat er nog meer versterking zal volgen. "Daarover zijn we in gesprek met de directie. Peter Verbeke staat open voor dialoog en ik heb een goede band met hem. Er zullen sowieso enkele nieuwe profielen bijkomen die passen binnen mijn spelvisie en binnen die van de club", werd de nieuwe trainer geciteerd bij La Dernière Heure.

LEES OOK: 'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Waar heeft Anderlecht momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

13
13
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

21
21
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

61
61
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

144
144
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

65
65
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

148
148
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

403
403
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

96
96
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

499
499
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

297
297
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

633
633
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

157
157
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

394
394
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

179
179
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

74
74
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

117
117
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

111
111
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

291
291
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

316
316
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

443
443
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

479
479
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

502
502
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

176
176
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

214
214
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws