'Club Brugge maakt plannetje met Carroll op'

334
'Club Brugge maakt plannetje met Carroll op'

Bij Club Brugge zijn de eerste trainingen onder nieuwe coach Carl Hoefkens inmiddels achter de rug. Aanstaande zaterdag volgt ook de eerste oefenwedstrijd tegen Thes Sport. Maar ondertussen is de landskampioen ook nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt, sowieso zal er nog verder aan zijn selectie gesleuteld worden.


De verwachting is namelijk dat aantal spelers voor een vertrek zal kiezen, of in bepaalde gevallen daar zelfs toe gedwongen wordt. Maar ook aan inkomende zijde zal nog één en ander bewegen. Met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla haalde Blauw-Zwart al twee directe aanwinsten in huis, daar zullen er in komende weken en maanden ongetwijfeld nog bij komen. Club mikt onder meer op een nieuwe middenvelder en ook op de flanken is versterking niet uitgesloten. Daarnaast staat een (target)spits behoorlijk hoog op de verlanglijst.

Daarvoor zou de landskampioen nu de Engelse markt verkennen. Zo viel woensdag de naam van Benik Afobe (ex-Arsenal). Daags nadien wordt Andy Carroll dan weer genoemd als potentiële versterking. De ex-spits van onder meer Liverpool FC en Newcastle United valt begin volgende maand transfervrij op te pikken. Club zou dus een koopje kunnen doen, al lijkt de kans op dit moment klein dat Carroll effectief de overgang naar Jan Breydel zal maken.

PROEFPERIODE
De 33-jarige zou weliswaar al medische en fysieke proeven hebben afgelegd. Maar volgens Het Laatste Nieuws hoeft dat niets te betekenen met oog op een eventuele transfer. Club wou gewoon nagaan of Carroll wel degelijk fit was alvorens het dossier verder te bekijken. Indien de testen succesvol zijn, komt het allicht tot een proefperiode. En op basis daarvan wordt beslist over een mogelijk contract. Maar op dit moment zou het niet eens zeker zijn of er een testperiode inzit. Afwachten dus hoe het dossier verder evolueert, HLN acht het in ieder geval onwaarschijnlijk dat Carroll volgend seizoen in Brugge speelt.

LEES OOK: Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club kan beter andere pistes verkennen ...

Meest recent

Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

2
2
Hommeles bij Club: ware reden afwezigheid Diakhon bekend

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

146
146
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

111
111
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

681
681
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

122
122
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

13
13
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

177
177
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

9
9
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

64
64
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

245
245
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

168
168
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

120
120
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

252
252
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

115
115
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

53
53
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

408
408
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

117
117
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

48
48
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

514
514
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

115
115
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

127
127
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

91
91

Meer sportnieuws