'Anderlecht gaat voor transferdeal met Juventus'

door
'Anderlecht gaat voor transferdeal met Juventus'

Bij RSC Anderlecht werd nieuwe coach Felice Mazzu donderdag officieel voorgesteld. Tijdens zijn persbabbel werd de trainer uiteraard ook gepolst naar de transferplannen van de komende weken en maanden. Mazzu bevestigde daarop dat er sowieso nog verdere versterking zal volgen.


Inmiddels staat de teller al op twee zomeraanwinsten. Flankspeler Ishaq Abdulrazak kwam zoals aangekondigd over van IFK Norrköping. De Nigeriaan zette maandag zijn kribbel onder een contract van 4 seizoenen. Daarnaast werd ook Nilson Angulo officieel voorgesteld. De polyvalente aanvaller uit Ecuador tekende op zijn beurt voor vijf seizoenen. Maar de transferhonger is nog lang niet gestild, zo staat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst.

Daarvoor weerklinkt de naam van Sebastiano Esposito steeds luider. De 19-jarige Italiaan zou gehuurd moeten worden van Internazionale. Maar de Brusselaars speuren ook op andere posities naar opportuniteiten. Zo zou Paars-Wit zijn zinnen hebben gezet op een polyvalente aanvaller. FootMercato beweert namelijk dat Anderlecht één van de clubs is die belangstelling tonen in Marley Aké.

STEVIGE CONCURRENTIE
Deze 23-jarige Fransman is eigendom van Juventus, dat hem afgelopen seizoen verhuurde aan Olympique Marseille. In Turijn ligt Aké nog tot medio 2025 onder contract. Maar om verzekerd te zijn van de nodige speelminuten zou hij opnieuw verhuurd worden. Anderlecht is naar verluidt één van de ploegen die wel interesse hebben in zo'n uitleenbeurt. Al is de concurrentie niet min. Ook Cercle Brugge, SCO Angers, Clermont Foot en Salernitana zouden zich aan het front gemeld hebben.

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Anderlecht moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

44
44
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

21
21
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

37
37
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

35
35
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

31
31
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

200
200
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

260
260
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

175
175
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

45
45
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

49
49
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

45
45
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

235
235
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

395
395
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

154
154
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

104
104
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

232
232
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

510
510
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

393
393
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

114
114
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

401
401
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

467
467
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

125
125
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

27
27
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

96
96

Meer sportnieuws