'Anderlecht gaat voor transferdeal met Juventus'

door stemmen
'Anderlecht gaat voor transferdeal met Juventus'

Bij RSC Anderlecht werd nieuwe coach Felice Mazzu donderdag officieel voorgesteld. Tijdens zijn persbabbel werd de trainer uiteraard ook gepolst naar de transferplannen van de komende weken en maanden. Mazzu bevestigde daarop dat er sowieso nog verdere versterking zal volgen.


Inmiddels staat de teller al op twee zomeraanwinsten. Flankspeler Ishaq Abdulrazak kwam zoals aangekondigd over van IFK Norrköping. De Nigeriaan zette maandag zijn kribbel onder een contract van 4 seizoenen. Daarnaast werd ook Nilson Angulo officieel voorgesteld. De polyvalente aanvaller uit Ecuador tekende op zijn beurt voor vijf seizoenen. Maar de transferhonger is nog lang niet gestild, zo staat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst.

Daarvoor weerklinkt de naam van Sebastiano Esposito steeds luider. De 19-jarige Italiaan zou gehuurd moeten worden van Internazionale. Maar de Brusselaars speuren ook op andere posities naar opportuniteiten. Zo zou Paars-Wit zijn zinnen hebben gezet op een polyvalente aanvaller. FootMercato beweert namelijk dat Anderlecht één van de clubs is die belangstelling tonen in Marley Aké.

STEVIGE CONCURRENTIE
Deze 23-jarige Fransman is eigendom van Juventus, dat hem afgelopen seizoen verhuurde aan Olympique Marseille. In Turijn ligt Aké nog tot medio 2025 onder contract. Maar om verzekerd te zijn van de nodige speelminuten zou hij opnieuw verhuurd worden. Anderlecht is naar verluidt één van de ploegen die wel interesse hebben in zo'n uitleenbeurt. Al is de concurrentie niet min. Ook Cercle Brugge, SCO Angers, Clermont Foot en Salernitana zouden zich aan het front gemeld hebben.

LEES OOK: 'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Anderlecht moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

7
7
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

35
35
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

110
110
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

722
722
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

115
115
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

57
57
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

252
252
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

60
60
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

202
202
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

190
190
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

162
162
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

246
246
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

173
173
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

139
139
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

552
552
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

781
781
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

431
431
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

234
234
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

129
129
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

85
85
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

432
432
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

193
193
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

106
106
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

37
37

Meer sportnieuws