'Anderlecht gaat voor transferdeal met Juventus'

door
'Anderlecht gaat voor transferdeal met Juventus'

Bij RSC Anderlecht werd nieuwe coach Felice Mazzu donderdag officieel voorgesteld. Tijdens zijn persbabbel werd de trainer uiteraard ook gepolst naar de transferplannen van de komende weken en maanden. Mazzu bevestigde daarop dat er sowieso nog verdere versterking zal volgen.


Inmiddels staat de teller al op twee zomeraanwinsten. Flankspeler Ishaq Abdulrazak kwam zoals aangekondigd over van IFK Norrköping. De Nigeriaan zette maandag zijn kribbel onder een contract van 4 seizoenen. Daarnaast werd ook Nilson Angulo officieel voorgesteld. De polyvalente aanvaller uit Ecuador tekende op zijn beurt voor vijf seizoenen. Maar de transferhonger is nog lang niet gestild, zo staat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst.

Daarvoor weerklinkt de naam van Sebastiano Esposito steeds luider. De 19-jarige Italiaan zou gehuurd moeten worden van Internazionale. Maar de Brusselaars speuren ook op andere posities naar opportuniteiten. Zo zou Paars-Wit zijn zinnen hebben gezet op een polyvalente aanvaller. FootMercato beweert namelijk dat Anderlecht één van de clubs is die belangstelling tonen in Marley Aké.

STEVIGE CONCURRENTIE
Deze 23-jarige Fransman is eigendom van Juventus, dat hem afgelopen seizoen verhuurde aan Olympique Marseille. In Turijn ligt Aké nog tot medio 2025 onder contract. Maar om verzekerd te zijn van de nodige speelminuten zou hij opnieuw verhuurd worden. Anderlecht is naar verluidt één van de ploegen die wel interesse hebben in zo'n uitleenbeurt. Al is de concurrentie niet min. Ook Cercle Brugge, SCO Angers, Clermont Foot en Salernitana zouden zich aan het front gemeld hebben.

LEES OOK: ‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Anderlecht moet ook zijn defensie verder versterken ...

Meest recent

Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

15
15
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

30
30
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

47
47
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

348
348
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

132
132
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

171
171
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

31
31
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

53
53
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

85
85
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

45
45
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

193
193
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

88
88
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

128
128
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

68
68
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

230
230
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

225
225
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

185
185
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

203
203
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

254
254
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

293
293
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

138
138
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

132
132
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

86
86

Meer sportnieuws