'Guardiola wil monsteraanval creëren met droomaanwinst'

227 stemmen
'Guardiola wil monsteraanval creëren met droomaanwinst'

Manchester City trok uit eindelijk aan het langste einde in de strijd om Erling Haaland. De Noorse doelpuntenmachine moet de Engelse kampioen een laatste duwtje geven richting het ultieme doel, namelijk het winnen van de Champions League. Al mag er deze zomer nog meer versterking verwacht worden in het Etihad Stadium.


Met Haaland verzekerde City zich eindelijk van een diepe spits op Europees topniveau. Ook van de jonge Julian Alvarez, die overkomt van River Plate, wordt één en ander verwacht. En het is de bedoeling om de selectie van Pep Guardiola van nog meer versterking te voorzien. De verwachting is dat er op het middenveld nog iets bijkomt nu Fernandinho afzwaait. Daarvoor wordt volgens verschillende bronnen doorgedrukt voor Kalvin Philips (Leeds United). Daarnaast mikken Guardiola en co ook nog op een extra vleugelback, waarbij het vizier gericht zou zijn op Marc Cucurella (Brighton).

Maar mogelijk wordt ook de aanvalslinie nog verder versterkt. Met Haaland werd weliswaar een nieuwe spits aangetrokken, maar die stond vorig jaar ook al op het verlanglijstje toen nipt naast Harry Kane werd gegrepen. Alvarez is dan weer een lange termijn-project. Bovendien dreigt City zelfs enkele aanvallers kwijt te raken. Raheem Sterling is immers nadrukkelijk in beeld bij Chelsea FC, terwijl Arsenal FC doordrukt voor Gabriel Jesus. Moesten de Engelsman en Braziliaan effectief vertrekken, zou Guardiola echter al een alternatief hebben bedacht.

PORTUGESE DROOM
Volgens de Braziliaanse journalist Bruno Andrade heeft de Catalaanse trainer namelijk zijn zinnen gezet op Joao Félix, die er vorig seizoen ietwat doorkwam bij Atlético Madrid. City zou momenteel de mogelijkheden onderzoeken om de Portugees binnen te halen zonder de Financial Fair Play-regels te overtreden. Bovendien is de komst van Félix enkel aan de orde indien Jesus én Sterling effectief andere oorden opzoeken.

LEES OOK: 'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

🚀

Welke aanvaller zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

16
16
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

97
97
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

264
264
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

99
99
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

34
34
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

148
148
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

199
199
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

399
399
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

217
217
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

371
371
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

112
112
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

273
273
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

256
256
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

213
213
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

329
329
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1251
1251
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

281
281
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

133
133
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

354
354
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

87
87
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

358
358
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

306
306
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

367
367
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

335
335

Meer sportnieuws