'Barça krijgt buitenkans op terugkeer Neymar'

202 stemmen
'Barça krijgt buitenkans op terugkeer Neymar'

Na vijf jaar lijkt het er alsmaar meer op dat er een einde zou kunnen gaan komen aan het tijdperk-Neymar bij Paris Saint-Germain. De Braziliaan is nog steeds de duurste speler ooit nadat hij in 2017 voor 222 miljoen euro naar Parijs verkaste, maar sinds de komst van Lionel Messi en de opmars van Kylian Mbappé is hij niet langer het uithangbord van de club. Daar lijken ze het stilaan gehad te hebben met zijn fratsen en zijn blessures.


Alleen zal het voor PSG schier onmogelijk worden om nog van de vedette verlost te raken. Door een clausule wordt zijn contract automatisch verlengd tot 2027 en bovendien heeft Neymar zelf weinig trek in een transfer. Hij is al zeker niet bereid om in te leveren, terwijl dat een vrijwel noodzakelijke voorwaarde lijkt voor een transfer. Maar toch zal PSG er alles aan doen om Neymar toch buiten proberen te krijgen.

Volgens El Chiringuito hebben de Fransen hem daarom voor de zoveelste keer de laatste jaren aangeboden bij zijn ex-club FC Barcelona. De Catalanen zouden al een telefoontje gekregen hebben met de boodschap dat Neymar beschikbaar is en zelfs voor een prikje mag vertrekken. PSG zou slechts 50 miljoen euro vragen, een peulschil van wat het destijds betaalde. Bovendien kan over die prijs zelfs nog onderhandeld worden.

PRIORITEIT LEWA
Bij Barça zijn ze geïntrigeerd door de mogelijkheid, maar desondanks lijkt het er niet op dat er snel een bod in Parijs zal binnenlopen. Voor Barcelona blijft het aantrekken van Robert Lewandowski immers de prioriteit van de zomer. Pas als het toch onmogelijk zou blijken om de Poolse goalgetter los te weken bij Bayern München, zou een terugkeer van Neymar eventueel overwogen worden.

LEES OOK: Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

🚀

Moet Barça proberen Neymar terug te halen?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

183
183
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

76
76
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

105
105
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

152
152
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

90
90
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

140
140
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

305
305
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

108
108
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

655
655
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

68
68
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

268
268
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

287
287
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

574
574
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

474
474
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

772
772
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

244
244
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

167
167

Meer sportnieuws