'Barça krijgt buitenkans op terugkeer Neymar'

door
'Barça krijgt buitenkans op terugkeer Neymar'

Na vijf jaar lijkt het er alsmaar meer op dat er een einde zou kunnen gaan komen aan het tijdperk-Neymar bij Paris Saint-Germain. De Braziliaan is nog steeds de duurste speler ooit nadat hij in 2017 voor 222 miljoen euro naar Parijs verkaste, maar sinds de komst van Lionel Messi en de opmars van Kylian Mbappé is hij niet langer het uithangbord van de club. Daar lijken ze het stilaan gehad te hebben met zijn fratsen en zijn blessures.


Alleen zal het voor PSG schier onmogelijk worden om nog van de vedette verlost te raken. Door een clausule wordt zijn contract automatisch verlengd tot 2027 en bovendien heeft Neymar zelf weinig trek in een transfer. Hij is al zeker niet bereid om in te leveren, terwijl dat een vrijwel noodzakelijke voorwaarde lijkt voor een transfer. Maar toch zal PSG er alles aan doen om Neymar toch buiten proberen te krijgen.

Volgens El Chiringuito hebben de Fransen hem daarom voor de zoveelste keer de laatste jaren aangeboden bij zijn ex-club FC Barcelona. De Catalanen zouden al een telefoontje gekregen hebben met de boodschap dat Neymar beschikbaar is en zelfs voor een prikje mag vertrekken. PSG zou slechts 50 miljoen euro vragen, een peulschil van wat het destijds betaalde. Bovendien kan over die prijs zelfs nog onderhandeld worden.

PRIORITEIT LEWA
Bij Barça zijn ze geïntrigeerd door de mogelijkheid, maar desondanks lijkt het er niet op dat er snel een bod in Parijs zal binnenlopen. Voor Barcelona blijft het aantrekken van Robert Lewandowski immers de prioriteit van de zomer. Pas als het toch onmogelijk zou blijken om de Poolse goalgetter los te weken bij Bayern München, zou een terugkeer van Neymar eventueel overwogen worden.

LEES OOK: FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

Moet Barça proberen Neymar terug te halen?

Meest recent

Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

8
8
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

5
5
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

147
147
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

101
101
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

28
28
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

30
30
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

84
84
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

172
172
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

268
268
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

459
459
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

195
195
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

179
179
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

166
166
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

141
141
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

447
447
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

279
279
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1007
1007
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

598
598
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

72
72
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

515
515
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

153
153
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

166
166
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

315
315
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

144
144
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

87
87

Meer sportnieuws