'Barça krijgt buitenkans op terugkeer Neymar'

door
'Barça krijgt buitenkans op terugkeer Neymar'

Na vijf jaar lijkt het er alsmaar meer op dat er een einde zou kunnen gaan komen aan het tijdperk-Neymar bij Paris Saint-Germain. De Braziliaan is nog steeds de duurste speler ooit nadat hij in 2017 voor 222 miljoen euro naar Parijs verkaste, maar sinds de komst van Lionel Messi en de opmars van Kylian Mbappé is hij niet langer het uithangbord van de club. Daar lijken ze het stilaan gehad te hebben met zijn fratsen en zijn blessures.


Alleen zal het voor PSG schier onmogelijk worden om nog van de vedette verlost te raken. Door een clausule wordt zijn contract automatisch verlengd tot 2027 en bovendien heeft Neymar zelf weinig trek in een transfer. Hij is al zeker niet bereid om in te leveren, terwijl dat een vrijwel noodzakelijke voorwaarde lijkt voor een transfer. Maar toch zal PSG er alles aan doen om Neymar toch buiten proberen te krijgen.

Volgens El Chiringuito hebben de Fransen hem daarom voor de zoveelste keer de laatste jaren aangeboden bij zijn ex-club FC Barcelona. De Catalanen zouden al een telefoontje gekregen hebben met de boodschap dat Neymar beschikbaar is en zelfs voor een prikje mag vertrekken. PSG zou slechts 50 miljoen euro vragen, een peulschil van wat het destijds betaalde. Bovendien kan over die prijs zelfs nog onderhandeld worden.

PRIORITEIT LEWA
Bij Barça zijn ze geïntrigeerd door de mogelijkheid, maar desondanks lijkt het er niet op dat er snel een bod in Parijs zal binnenlopen. Voor Barcelona blijft het aantrekken van Robert Lewandowski immers de prioriteit van de zomer. Pas als het toch onmogelijk zou blijken om de Poolse goalgetter los te weken bij Bayern München, zou een terugkeer van Neymar eventueel overwogen worden.

LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Moet Barça proberen Neymar terug te halen?

Meest recent

Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

133
133
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

425
425
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

628
628
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

947
947
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1284
1284
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

911
911
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

16
16
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

868
868
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

183
183
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

141
141
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

76
76
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

144
144
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

198
198
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

64
64
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

325
325
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

51
51
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

168
168
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

294
294
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

142
142
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

159
159
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

272
272
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

107
107
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

552
552
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

346
346

Meer sportnieuws