'Vertrek Neymar kost PSG godsvermogen'

door
'Vertrek Neymar kost PSG godsvermogen'

Kylian Mbappé verraste vriend en vijand door Real Madrid af te wimpelen om alsnog zijn contract bij Paris Saint-Germain te verlengen. Om de superster te kunnen houden, moest de Franse kampioen hem wel een astronomisch salaris voorschotelen. Er zal dus in de loonuitgaven gesnoeid moeten worden.


Om versterking aan te trekken zullen dan ook bepaalde spelers verkocht moeten worden. De meeste namen die hiervoor in aanmerking komen zijn behoorlijk logisch. Al werd ook Neymar Jr. gerekend bij de mogelijke vertrekkers. Zo doen al een tijdje geruchten de ronde dat de Qatarese eigenaars de Braziliaan liever zien vertrekken. Maar dat scenario lijkt bijzonder onwaarschijnlijk.

Volgens het doorgaans betrouwbare L'Equipe heeft Neymar zelf helemaal geen trek om andere oorden op te zoeken. Hij zou ook gemotiveerd zijn door het nieuwe project in het Parc des Princes. Bovendien is de Braziliaan niet van plan om salaris in te leveren en zijn er amper clubs die aan zijn huidige voorwaarden kunnen voldoen. Het steenrijke Newcastle United kan dat wel, maar Neymar ziet een overgang naar St. James' Park zelf niet zitten.

CONTRACT TOT 2027
PSG zou er ook voor kunnen kiezen om de overeenkomst met Neymar te verbreken. Maar dat zou een wel heel kostelijke operatie worden. Volgens L'Equipe gaat om 1 juli namelijk een clausule in werking waardoor zijn contract automatisch verlengd wordt tot medio 2027. Om de samenwerking te beëindigen zou de club hem maar liefst 130 miljoen euro moeten betalen, het equivalent van vijf jaar salaris. Dat scenario lijkt op voorhand dan ook uitgesloten.

LEES OOK: 'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

Denkt u dat we de beste Neymar nog zullen zien bij PSG?

Meest recent

Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

32
32
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

139
139
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

75
75
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

121
121
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

87
87
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

374
374
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

401
401
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

37
37
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

317
317
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

150
150
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

194
194
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

174
174
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

370
370
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

505
505
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

131
131
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

115
115
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

62
62
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

70
70
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

231
231
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1756
1756
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

302
302
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

175
175
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

49
49
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

237
237

Meer sportnieuws