'Geen spoor van Musonda bij Zulte Waregem'

door
'Geen spoor van Musonda bij Zulte Waregem'

Zulte Waregem begint met een propere lei aan het nieuwe seizoen. Essevee wil de slechte resultaten van de voorbije maanden doorspoelen en opnieuw voor rust in de tent zorgen. Mbaye Leye is de man die daarvoor moet zorgen. Gisteren leidde de Senegalees zijn troepen alvast naar een 0-3-zege in een oefenduel tegen Harelbeke. Charly Musonda (25) was een opvallende afwezige.


De middenvelder was eerder ook al enkele dagen niet meer aanwezig op training. Dat weet Het Nieuwsblad. Leye geeft tekst en uitleg bij de krant. "Het heeft niets te maken met oudere blessures of een nieuwe blessure. Het gaat om een familiaal probleem en we wisten dat hij niet de hele week zou kunnen komen. Normaal gezien sluit hij volgende week weer aan", sluit de trainer een fysiek probleem uit.

Musonda krijgt bij Zulte Waregem de kans om zich te bewijzen. Als hij de technische staf kan overtuigen, dan ligt er mogelijk een contract voor hem klaar aan de Gaverbeek. Het voormalige toptalent ziet zijn contract bij Chelsea aflopen op 30 juni en kan dan transfervrij opgepikt worden. Of Zulte Waregem toehapt, zal moeten blijken. Voor Musonda zou het alvast een ferme opsteker zijn in een carrière die tot nu toe vooral getekend werd door blessureleed.

ANDERLECHT

Musonda stond vroeger bekend als een van dé grootste talenten bij de jeugd RSC Anderlecht. Hij koos als tiener achter al snel voor een avontuur bij Chelsea. Bij The Blues kon hij zich nooit doorzetten. Uitleenbeurten aan Real Betis, Celtic en Vitesse volgden, maar tot een definitieve transfer kwam het nooit. Essevee kan onze landgenoot nu een reddingsboei toewerpen.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Zal hij een contract krijgen bij Essevee?

Meest recent

'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

8
8
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

61
61
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

280
280
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

166
166
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

390
390
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

171
171
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

113
113
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

499
499
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

81
81
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

296
296
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

267
267
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

548
548
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

815
815
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

891
891
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

355
355
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

307
307
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

667
667
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

360
360
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

380
380
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

178
178
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

261
261
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

368
368
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

739
739
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

222
222

Meer sportnieuws