'Bale verrast voetbalwereld met transferkeuze'

236 stemmen
'Bale verrast voetbalwereld met transferkeuze'

Gareth Bale (32) is na 30 juni 2022 geen speler meer van Real Madrid. De Welshe superster kan dan gaan en staan waar hij wil. Heel wat clubs toonden al interesse. Volgens de BBC drukt Cardiff City nu door voor de komst van de linkerpoot.


De club uit de Welshe hoofdstad zou al in gesprek zijn met Bale. Dat vertelden de zaakwaarnemers van de speler aan de Britse omroep. Cardiff zou Bale al een voorstel gedaan hebben. Het is afwachten of het tot een akkoord komt, want Bale zou ook met andere clubs in gesprek zijn. Het emotionele aspect kan wel eens een rol spelen. Bale werd geboren in Cardiff en heeft naar verluidt altijd wel iets gezien in een terugkeer.

Bale wuift Real na bijna tien jaar uit. De speler werd in 2013 met grote trom binnengehaald voor 101 miljoen euro. De Koninklijke plukte hem toen weg bij Tottenham Hotspur, waar hij uitgegroeid was tot een van de beste spelers in de Premier League. Voor Real zou hij uiteindelijk 258 keer in actie komen. Daarin was hij goed voor 106 goals en 67 assists. In zijn Madrileense prijzenkast staan onder meer vijf Bekers met de Grote Oren en drie Spaanse titels.

WK

In het najaar zullen we Bale met z'n allen voor het eerst aan het werk kunnen zien op het WK. De Welshmen wisten zich voor het eerst sinds 1958 nog eens te plaatsen voor dat toernooi. Wales kwam terecht in een groep met de Verenigde Staten, Iran en Engeland. Bale en co beginnen eraan op 21 november met een duel tegen de VS.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Zal hij naar Cardiff gaan?

Meest recent

Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

0
0
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

10
10
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

365
365
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

108
108
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

58
58
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

75
75
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

71
71
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

68
68
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

203
203
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

87
87
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

314
314
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

88
88
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

123
123
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

503
503
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

165
165
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

59
59
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

316
316
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

242
242
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

127
127
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

179
179
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

464
464
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

86
86
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

560
560

Meer sportnieuws