'Bale verrast voetbalwereld met transferkeuze'

236 stemmen
'Bale verrast voetbalwereld met transferkeuze'

Gareth Bale (32) is na 30 juni 2022 geen speler meer van Real Madrid. De Welshe superster kan dan gaan en staan waar hij wil. Heel wat clubs toonden al interesse. Volgens de BBC drukt Cardiff City nu door voor de komst van de linkerpoot.


De club uit de Welshe hoofdstad zou al in gesprek zijn met Bale. Dat vertelden de zaakwaarnemers van de speler aan de Britse omroep. Cardiff zou Bale al een voorstel gedaan hebben. Het is afwachten of het tot een akkoord komt, want Bale zou ook met andere clubs in gesprek zijn. Het emotionele aspect kan wel eens een rol spelen. Bale werd geboren in Cardiff en heeft naar verluidt altijd wel iets gezien in een terugkeer.

Bale wuift Real na bijna tien jaar uit. De speler werd in 2013 met grote trom binnengehaald voor 101 miljoen euro. De Koninklijke plukte hem toen weg bij Tottenham Hotspur, waar hij uitgegroeid was tot een van de beste spelers in de Premier League. Voor Real zou hij uiteindelijk 258 keer in actie komen. Daarin was hij goed voor 106 goals en 67 assists. In zijn Madrileense prijzenkast staan onder meer vijf Bekers met de Grote Oren en drie Spaanse titels.

WK

In het najaar zullen we Bale met z'n allen voor het eerst aan het werk kunnen zien op het WK. De Welshmen wisten zich voor het eerst sinds 1958 nog eens te plaatsen voor dat toernooi. Wales kwam terecht in een groep met de Verenigde Staten, Iran en Engeland. Bale en co beginnen eraan op 21 november met een duel tegen de VS.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Zal hij naar Cardiff gaan?

Meest recent

Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

9
9
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

10
10
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

27
27
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

39
39
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

44
44
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

116
116
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

230
230
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

853
853
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

189
189
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

93
93
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

178
178
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

279
279
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

549
549
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

547
547
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

426
426
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

967
967
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

227
227
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

290
290
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

446
446
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

603
603
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

237
237
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

187
187

Meer sportnieuws