Mazzu velt oordeel over Anderlecht-aanwinsten

door
Mazzu velt oordeel over Anderlecht-aanwinsten

Na een geweldig seizoen in het Dudenpark, zorgde Felice Mazzu voor een grote verrassing door bij Union SG te vertrekken. De succesvolle trainer besloot namelijk om in te gaan op een aanbieding van recordkampioen RSC Anderlecht. Daar heeft hij inmiddels zijn eerste dagen op trainingsveld achter de rug.


Maandag startte RSCA aan de voorbereiding, waarbij de aanwezige spelers werden opgesplitst in twee groepjes van 15 man. Woensdag werd dan weer voor het eerst met een voltallige groep. Al gaat het vooralsnog om een voorlopige selectie. Zo moeten de internationals hun opwachting nog maken. Bovendien is Paars-Wit nog druk in de weer op de transfermarkt. Al zijn de eerste aanwinsten inmiddels een feit. Zo versterkte Anderlecht zich begin deze week met de jongelingen Ishak Abdulrazak (20) en Nilson Angulo (19).

En Mazzu is alvast tevreden met hun kost, al benadrukt hij dat beide spelers tijd zullen nodig hebben om hun draai te vinden. "Peter Verbeke en zijn team hebben al gezorgd voor twee jonge aanwinsten die, met hun snelheid en explosiviteit, wat meer verticaliteit aan ons voetbal kunnen toevoegen. Het zijn twee jonge spelers die wat aanpassingstijd zullen nodig hebben, maar ik ben er zeker van dat ze op het juiste moment een meerwaarde zullen kunnen bieden", reageert de coach in een interview op de clubkanalen.

JEUGDOPLEIDING
In de komende weken zullen ongetwijfeld nog meer aanwinsten hun opwachting maken op Neerpede. Daarnaast is Mazzu echter ook van plan om kansen te blijven geven aan jongelingen uit de eigen opleiding. "Als je ziet wat voor werk hier geleverd wordt met de Academy en hoeveel spelers uit de eigen jeugd op de deur kloppen van de A-ploeg: dat is gewoon fantastisch. Ik wil daar de nodige aandacht voor hebben en daar een goede balans in vinden, want tegelijkertijd weet iedereen ook dat de resultaten erg belangrijk zullen zijn."

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Met de huidige kern moet RSCA ...

Meest recent

Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

15
15
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

76
76
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

120
120
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

29
29
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

208
208
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

89
89
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

199
199
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

302
302
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

247
247
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

410
410
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

192
192
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

154
154
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

110
110
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

150
150
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

83
83
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

260
260
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

31
31
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

604
604
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

70
70
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

125
125
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

195
195
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

351
351
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

98
98
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

110
110
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

326
326

Meer sportnieuws