Mazzu velt oordeel over Anderlecht-aanwinsten

door
Mazzu velt oordeel over Anderlecht-aanwinsten

Na een geweldig seizoen in het Dudenpark, zorgde Felice Mazzu voor een grote verrassing door bij Union SG te vertrekken. De succesvolle trainer besloot namelijk om in te gaan op een aanbieding van recordkampioen RSC Anderlecht. Daar heeft hij inmiddels zijn eerste dagen op trainingsveld achter de rug.


Maandag startte RSCA aan de voorbereiding, waarbij de aanwezige spelers werden opgesplitst in twee groepjes van 15 man. Woensdag werd dan weer voor het eerst met een voltallige groep. Al gaat het vooralsnog om een voorlopige selectie. Zo moeten de internationals hun opwachting nog maken. Bovendien is Paars-Wit nog druk in de weer op de transfermarkt. Al zijn de eerste aanwinsten inmiddels een feit. Zo versterkte Anderlecht zich begin deze week met de jongelingen Ishak Abdulrazak (20) en Nilson Angulo (19).

En Mazzu is alvast tevreden met hun kost, al benadrukt hij dat beide spelers tijd zullen nodig hebben om hun draai te vinden. "Peter Verbeke en zijn team hebben al gezorgd voor twee jonge aanwinsten die, met hun snelheid en explosiviteit, wat meer verticaliteit aan ons voetbal kunnen toevoegen. Het zijn twee jonge spelers die wat aanpassingstijd zullen nodig hebben, maar ik ben er zeker van dat ze op het juiste moment een meerwaarde zullen kunnen bieden", reageert de coach in een interview op de clubkanalen.

JEUGDOPLEIDING
In de komende weken zullen ongetwijfeld nog meer aanwinsten hun opwachting maken op Neerpede. Daarnaast is Mazzu echter ook van plan om kansen te blijven geven aan jongelingen uit de eigen opleiding. "Als je ziet wat voor werk hier geleverd wordt met de Academy en hoeveel spelers uit de eigen jeugd op de deur kloppen van de A-ploeg: dat is gewoon fantastisch. Ik wil daar de nodige aandacht voor hebben en daar een goede balans in vinden, want tegelijkertijd weet iedereen ook dat de resultaten erg belangrijk zullen zijn."

LEES OOK: Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Met de huidige kern moet RSCA ...

Meest recent

Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

15
15
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

26
26
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

198
198
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

142
142
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

47
47
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

204
204
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

168
168
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

182
182
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

147
147
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

438
438
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

327
327
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

236
236
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

52
52
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

103
103
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

138
138
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

59
59
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

270
270
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

231
231
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

98
98
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

153
153
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

78
78
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

264
264
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

246
246
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

214
214

Meer sportnieuws