'Mangala kiest uit 3 clubs deze zomer'

117 stemmen
'Mangala kiest uit 3 clubs deze zomer'

Voor heel wat Rode Duivels is er deze zomer een transfer op til, waarbij een aantal jonge spelers klaar lijken voor een stap hogerop. Zo lijken Charles De Ketelaere en Wout Faes aan een nieuwe etappe in hun carrière te beginnen, maar ook Orel Mangala zou een nieuwe uitdaging aan kunnen gaan. De middenvelder is zeer gegeerd.


De 24-jarige is al enkele jaren een vaste waarde in de Bundesliga bij VfB Stuttgart en vierde in maart ook zijn eerste cap bij de Rode Duivels. Hij was één van de vele jongeren die een kans kregen toen Roberto Martinez besloot zijn spelers met meer dan 50 caps niet te selecteren. In Ierland mocht hij een kwartier invallen. Dat smaakte naar meer, al werd hij in juni gepasseerd voor de Nations League.

Maar dat schrikt geïnteresseerde clubs niet af. Stuttgarter Nachrichten meldt dat Nottingham Forest zich gemeld heeft voor onze landgenoot, die zijn opleiding kreeg bij Anderlecht. De traditieclub keert komend seizoen na 23 jaar afwezigheid terug in de Premier League en wil zich daarvoor versterken met Mangala. Die mag deze zomer vertrekken bij Stuttgart als er een bod rond de 20 miljoen euro op tafel komt.

SERIE A OF LA LIGA
Maar er zijn ook nog andere opties voor Mangala. De middenvelder zou namelijk ook nog in de belangstelling staan van Napoli en Atletico Madrid. Die laatste club lijkt met Axel Witsel wel al een andere Rode Duivel aan zijn middenveld toe te gaan voegen. Met het oog op het WK wordt het interessant om zien welke keuze Mangala deze zomer zal maken.

LEES OOK: 'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Mangala kan best kiezen voor...

Meest recent

STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

62
62
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

27
27
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

115
115
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

150
150
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

41
41
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

36
36
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

111
111
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

113
113
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

44
44
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

342
342
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

260
260
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

266
266
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

254
254
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

332
332
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

104
104
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

62
62
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

401
401
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

254
254
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

81
81
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

490
490
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

139
139
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

778
778
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

313
313
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

404
404

Meer sportnieuws