'Mangala kiest uit 3 clubs deze zomer'

117 stemmen
'Mangala kiest uit 3 clubs deze zomer'

Voor heel wat Rode Duivels is er deze zomer een transfer op til, waarbij een aantal jonge spelers klaar lijken voor een stap hogerop. Zo lijken Charles De Ketelaere en Wout Faes aan een nieuwe etappe in hun carrière te beginnen, maar ook Orel Mangala zou een nieuwe uitdaging aan kunnen gaan. De middenvelder is zeer gegeerd.


De 24-jarige is al enkele jaren een vaste waarde in de Bundesliga bij VfB Stuttgart en vierde in maart ook zijn eerste cap bij de Rode Duivels. Hij was één van de vele jongeren die een kans kregen toen Roberto Martinez besloot zijn spelers met meer dan 50 caps niet te selecteren. In Ierland mocht hij een kwartier invallen. Dat smaakte naar meer, al werd hij in juni gepasseerd voor de Nations League.

Maar dat schrikt geïnteresseerde clubs niet af. Stuttgarter Nachrichten meldt dat Nottingham Forest zich gemeld heeft voor onze landgenoot, die zijn opleiding kreeg bij Anderlecht. De traditieclub keert komend seizoen na 23 jaar afwezigheid terug in de Premier League en wil zich daarvoor versterken met Mangala. Die mag deze zomer vertrekken bij Stuttgart als er een bod rond de 20 miljoen euro op tafel komt.

SERIE A OF LA LIGA
Maar er zijn ook nog andere opties voor Mangala. De middenvelder zou namelijk ook nog in de belangstelling staan van Napoli en Atletico Madrid. Die laatste club lijkt met Axel Witsel wel al een andere Rode Duivel aan zijn middenveld toe te gaan voegen. Met het oog op het WK wordt het interessant om zien welke keuze Mangala deze zomer zal maken.

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Mangala kan best kiezen voor...

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

8
8
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

10
10
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

42
42
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

29
29
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

12
12
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

33
33
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

60
60
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

212
212
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

26
26
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

45
45
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

344
344
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

37
37
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

163
163
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

610
610
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

131
131
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

111
111
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

415
415
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

650
650
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

482
482
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

413
413
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

497
497

Meer sportnieuws