'Kompany te laat voor sterkhouder RSCA, alternatief in Charleroi'

door
'Kompany te laat voor sterkhouder RSCA, alternatief in Charleroi'

Het duurde allemaal wat langer dan verwacht werd, maar uiteindelijk is Vincent Kompany inmiddels officieel aan de slag als trainer van Burnley. Na zijn schokkende vertrek bij Anderlecht moet de 36-jarige ex-Rode Duivel nu proberen om de Clarets na de degradatie meteen terug naar de Premier League te leiden. Hij zal daarvoor aan een nieuw elftal moeten bouwen en lijkt duidelijk van plan om daarvoor enkele bouwsteentjes uit België mee te nemen.


Er verschenen bijvoorbeeld al snel geruchten dat Kompany weleens zou kunnen proberen om een sterkhouder van Anderlecht mee te nemen. Het doorgaans betrouwbare The Athletic bevestigt nu dat hij inderdaad zijn zinnen gezet heeft op de komst van Josh Cullen. De Ierse middenvelder was een sleutelspeler onder Kompany en gaat zijn laatste contractjaar in, waardoor een transfer zeer goed mogelijk is.

Alleen dreigt de trainer wel nog te laat te komen voor zijn chouchou, want Cullen geniet ook heel wat interesse van andere clubs. Burnley zal zich dus moeten haasten, luidt de conclusie. Kompany heeft echter ook al een plan-B achter de hand. De namen van Majeed Ashimeru en OHL-revelatie Mandela Keita vielen al, maar nu zou ook een smaakmaker van Charleroi een optie kunnen vormen.

GOED DEBUUTJAAR
Volgens MSV Foot staat ook Adem Zorgane op het lijstje van Kompany. De 22-jarige Algerijn streek vorige zomer voor 2 miljoen euro neer op Mambourg en deed het in zijn debuutseizoen in Europa meteen uitstekend met drie goals en zes assists. Daardoor lijkt de middenvelder gegeerd te zijn in het buitenland en Kompany zal ongetwijfeld nog concurrentie krijgen.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Zal Cullen nog bij Anderlecht blijven?

Meest recent

Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

31
31
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

28
28
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

23
23
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

36
36
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

212
212
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

24
24
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

109
109
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

34
34
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

34
34
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

105
105
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

230
230
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

5
5
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

292
292
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

175
175
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

117
117
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

46
46
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

214
214
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

72
72
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

55
55
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

84
84
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

121
121
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

93
93
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

76
76

Meer sportnieuws