'Kompany te laat voor sterkhouder RSCA, alternatief in Charleroi'

door
'Kompany te laat voor sterkhouder RSCA, alternatief in Charleroi'

Het duurde allemaal wat langer dan verwacht werd, maar uiteindelijk is Vincent Kompany inmiddels officieel aan de slag als trainer van Burnley. Na zijn schokkende vertrek bij Anderlecht moet de 36-jarige ex-Rode Duivel nu proberen om de Clarets na de degradatie meteen terug naar de Premier League te leiden. Hij zal daarvoor aan een nieuw elftal moeten bouwen en lijkt duidelijk van plan om daarvoor enkele bouwsteentjes uit België mee te nemen.


Er verschenen bijvoorbeeld al snel geruchten dat Kompany weleens zou kunnen proberen om een sterkhouder van Anderlecht mee te nemen. Het doorgaans betrouwbare The Athletic bevestigt nu dat hij inderdaad zijn zinnen gezet heeft op de komst van Josh Cullen. De Ierse middenvelder was een sleutelspeler onder Kompany en gaat zijn laatste contractjaar in, waardoor een transfer zeer goed mogelijk is.

Alleen dreigt de trainer wel nog te laat te komen voor zijn chouchou, want Cullen geniet ook heel wat interesse van andere clubs. Burnley zal zich dus moeten haasten, luidt de conclusie. Kompany heeft echter ook al een plan-B achter de hand. De namen van Majeed Ashimeru en OHL-revelatie Mandela Keita vielen al, maar nu zou ook een smaakmaker van Charleroi een optie kunnen vormen.

GOED DEBUUTJAAR
Volgens MSV Foot staat ook Adem Zorgane op het lijstje van Kompany. De 22-jarige Algerijn streek vorige zomer voor 2 miljoen euro neer op Mambourg en deed het in zijn debuutseizoen in Europa meteen uitstekend met drie goals en zes assists. Daardoor lijkt de middenvelder gegeerd te zijn in het buitenland en Kompany zal ongetwijfeld nog concurrentie krijgen.


LEES OOK: Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Zal Cullen nog bij Anderlecht blijven?

Meest recent

Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

5
5
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

39
39
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

72
72
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

127
127
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

112
112
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

281
281
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

149
149
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

298
298
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

167
167
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

37
37
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

103
103
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

197
197
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

161
161
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

151
151
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

612
612
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

202
202
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

475
475
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

423
423
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

579
579
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

217
217
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

421
421
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

313
313
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

578
578
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

674
674

Meer sportnieuws