'Kompany te laat voor sterkhouder RSCA, alternatief in Charleroi'

door
'Kompany te laat voor sterkhouder RSCA, alternatief in Charleroi'

Het duurde allemaal wat langer dan verwacht werd, maar uiteindelijk is Vincent Kompany inmiddels officieel aan de slag als trainer van Burnley. Na zijn schokkende vertrek bij Anderlecht moet de 36-jarige ex-Rode Duivel nu proberen om de Clarets na de degradatie meteen terug naar de Premier League te leiden. Hij zal daarvoor aan een nieuw elftal moeten bouwen en lijkt duidelijk van plan om daarvoor enkele bouwsteentjes uit België mee te nemen.


Er verschenen bijvoorbeeld al snel geruchten dat Kompany weleens zou kunnen proberen om een sterkhouder van Anderlecht mee te nemen. Het doorgaans betrouwbare The Athletic bevestigt nu dat hij inderdaad zijn zinnen gezet heeft op de komst van Josh Cullen. De Ierse middenvelder was een sleutelspeler onder Kompany en gaat zijn laatste contractjaar in, waardoor een transfer zeer goed mogelijk is.

Alleen dreigt de trainer wel nog te laat te komen voor zijn chouchou, want Cullen geniet ook heel wat interesse van andere clubs. Burnley zal zich dus moeten haasten, luidt de conclusie. Kompany heeft echter ook al een plan-B achter de hand. De namen van Majeed Ashimeru en OHL-revelatie Mandela Keita vielen al, maar nu zou ook een smaakmaker van Charleroi een optie kunnen vormen.

GOED DEBUUTJAAR
Volgens MSV Foot staat ook Adem Zorgane op het lijstje van Kompany. De 22-jarige Algerijn streek vorige zomer voor 2 miljoen euro neer op Mambourg en deed het in zijn debuutseizoen in Europa meteen uitstekend met drie goals en zes assists. Daardoor lijkt de middenvelder gegeerd te zijn in het buitenland en Kompany zal ongetwijfeld nog concurrentie krijgen.


LEES OOK: Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Zal Cullen nog bij Anderlecht blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

57
57
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

87
87
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

57
57
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

169
169
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

84
84
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

243
243
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

196
196
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

48
48
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

393
393
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

73
73
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

628
628
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

487
487
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

528
528
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

637
637
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

444
444
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

347
347
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

197
197
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

520
520
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

718
718
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

158
158
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

503
503
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

485
485
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

629
629
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

251
251
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

155
155

Meer sportnieuws