'Kompany te laat voor sterkhouder RSCA, alternatief in Charleroi'

268
'Kompany te laat voor sterkhouder RSCA, alternatief in Charleroi'

Het duurde allemaal wat langer dan verwacht werd, maar uiteindelijk is Vincent Kompany inmiddels officieel aan de slag als trainer van Burnley. Na zijn schokkende vertrek bij Anderlecht moet de 36-jarige ex-Rode Duivel nu proberen om de Clarets na de degradatie meteen terug naar de Premier League te leiden. Hij zal daarvoor aan een nieuw elftal moeten bouwen en lijkt duidelijk van plan om daarvoor enkele bouwsteentjes uit België mee te nemen.


Er verschenen bijvoorbeeld al snel geruchten dat Kompany weleens zou kunnen proberen om een sterkhouder van Anderlecht mee te nemen. Het doorgaans betrouwbare The Athletic bevestigt nu dat hij inderdaad zijn zinnen gezet heeft op de komst van Josh Cullen. De Ierse middenvelder was een sleutelspeler onder Kompany en gaat zijn laatste contractjaar in, waardoor een transfer zeer goed mogelijk is.

Alleen dreigt de trainer wel nog te laat te komen voor zijn chouchou, want Cullen geniet ook heel wat interesse van andere clubs. Burnley zal zich dus moeten haasten, luidt de conclusie. Kompany heeft echter ook al een plan-B achter de hand. De namen van Majeed Ashimeru en OHL-revelatie Mandela Keita vielen al, maar nu zou ook een smaakmaker van Charleroi een optie kunnen vormen.

GOED DEBUUTJAAR
Volgens MSV Foot staat ook Adem Zorgane op het lijstje van Kompany. De 22-jarige Algerijn streek vorige zomer voor 2 miljoen euro neer op Mambourg en deed het in zijn debuutseizoen in Europa meteen uitstekend met drie goals en zes assists. Daardoor lijkt de middenvelder gegeerd te zijn in het buitenland en Kompany zal ongetwijfeld nog concurrentie krijgen.


LEES OOK: Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Zal Cullen nog bij Anderlecht blijven?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

3
3
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

12
12
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

31
31
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

64
64
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

73
73
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

46
46
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

214
214
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

408
408
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

113
113
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

164
164
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

296
296
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

559
559
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

538
538
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws