Genk straft talent voor transfer van broer naar Club Brugge

door
Genk straft talent voor transfer van broer naar Club Brugge

Bij KRC Genk is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels volop aan de gang. Wouter Vrancken kan maar beter maken dat zijn troepen er bij de start meteen staan, want op de eerste twee speeldagen treffen de Limburgers meteen Club Brugge en Standard. Voorlopig moet de nieuwe trainer echter nog een pak sterkhouders missen en dus krijgt de jeugd kansen.


Zo werden met Lucas Beerten (19) en Maarten Swerts (18) woensdag weer twee talenten uit de beloftenkern opgevist, maar een andere youngster was er dan weer onverwachts niet bij. Het Belang van Limburg weet dat normaal gezien ook Sekou Diawara deze week bij de A-kern had moeten aansluiten. De 18-jarige spits scoorde vorig seizoen aan de lopende band bij de Genkse beloften.

Alleen wordt Diawara nu toch weer teruggezet naar de beloften, als straf voor... de transfer van zijn broer Mamady, die dinsdag voorgesteld werd bij Club Brugge. "Niet de transfer op zich nemen we hem kwalijk, wel zijn reactie", legt technisch directeur Dimitri de Condé uit. "We zien Sekou op sociale media overal poseren aan de zijde van zijn broertje, die een shirt van Club Brugge showt. Dat is voor ons een brug te ver."

RAMKOERS?
Daarmee lijkt er weer een kink in de kabel te zitten tussen Genk en Diawara, die in 2021 al even deel uitmaakte van de A-kern maar daarna toch weer naar de beloften teruggezet werd. Vorige maand was er al sprake van dat de jeugdinternational Genk zou verlaten. Een transfer naar Stade Reims leek in de maak, maar die interesse lijkt toch weer uitgedoofd te zijn. De Condé sluit evenwel niet uit dat Diawara in de toekomst alsnog bij de A-kern zal aansluiten, als hij zich bij de beloften kan tonen.

LEES OOK: 'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

Vind je dat een goede reden om hem terug te zetten?

Meest recent

Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

9
9
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

48
48
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

25
25
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

106
106
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

37
37
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

204
204
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

370
370
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

63
63
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

228
228
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

202
202
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

407
407
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

354
354
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

553
553
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

504
504
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

133
133
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

462
462
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

48
48
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

193
193
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

183
183
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

434
434
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

120
120
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

292
292
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

297
297
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

101
101
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2175
2175

Meer sportnieuws