Genk straft talent voor transfer van broer naar Club Brugge

door
Genk straft talent voor transfer van broer naar Club Brugge

Bij KRC Genk is de voorbereiding op het nieuwe seizoen inmiddels volop aan de gang. Wouter Vrancken kan maar beter maken dat zijn troepen er bij de start meteen staan, want op de eerste twee speeldagen treffen de Limburgers meteen Club Brugge en Standard. Voorlopig moet de nieuwe trainer echter nog een pak sterkhouders missen en dus krijgt de jeugd kansen.


Zo werden met Lucas Beerten (19) en Maarten Swerts (18) woensdag weer twee talenten uit de beloftenkern opgevist, maar een andere youngster was er dan weer onverwachts niet bij. Het Belang van Limburg weet dat normaal gezien ook Sekou Diawara deze week bij de A-kern had moeten aansluiten. De 18-jarige spits scoorde vorig seizoen aan de lopende band bij de Genkse beloften.

Alleen wordt Diawara nu toch weer teruggezet naar de beloften, als straf voor... de transfer van zijn broer Mamady, die dinsdag voorgesteld werd bij Club Brugge. "Niet de transfer op zich nemen we hem kwalijk, wel zijn reactie", legt technisch directeur Dimitri de Condé uit. "We zien Sekou op sociale media overal poseren aan de zijde van zijn broertje, die een shirt van Club Brugge showt. Dat is voor ons een brug te ver."

RAMKOERS?
Daarmee lijkt er weer een kink in de kabel te zitten tussen Genk en Diawara, die in 2021 al even deel uitmaakte van de A-kern maar daarna toch weer naar de beloften teruggezet werd. Vorige maand was er al sprake van dat de jeugdinternational Genk zou verlaten. Een transfer naar Stade Reims leek in de maak, maar die interesse lijkt toch weer uitgedoofd te zijn. De Condé sluit evenwel niet uit dat Diawara in de toekomst alsnog bij de A-kern zal aansluiten, als hij zich bij de beloften kan tonen.

LEES OOK: 'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

Vind je dat een goede reden om hem terug te zetten?

Meest recent

Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

8
8
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku al na WK?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

50
50
Rigaux haalt gram: nieuw goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

57
57
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

101
101
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

49
49
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

64
64
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

49
49
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

272
272
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

59
59
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

39
39
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

226
226
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

77
77
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

59
59
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

163
163
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

209
209
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

574
574
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

137
137
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

99
99
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

448
448
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

128
128
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

170
170
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

509
509
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

250
250

Meer sportnieuws