CEO Standard geeft uitleg voor uitblijven versterking

door
CEO Standard geeft uitleg voor uitblijven versterking

Bij Standard begint komend seizoen een nieuw tijdperk na de overname door 777 Partners. Voorlopig valt echter vooral op hoe traag de nieuwe eigenaars hun vernieuwingen doorvoeren. Zo was het weken wachten op de aanstelling van Fergal Harkin als technisch directeur en streek trainer Ronny Deila ook pas enkele dagen voor de start van de trainingen neer, ondanks dat de positie al anderhalve maand vacant was.


Bovendien staat de teller qua aantal nieuwe spelers momenteel nog steeds op nul in Luik. Deila doet het in de eerste weken van de voorbereiding met de spelers die Standard al onder contract had staan en met jonkies. Fans zullen zich een maand voor de eerste competitiematch tegen AA Gent afvragen waar de beloofde versterking blijft, maar CEO Pierre Locht heeft een uitleg klaar.

"Het idee is om onze tijd te nemen om de zaken goed te doen en zo weinig mogelijk fouten te maken", stelt hij bij Sudpresse. "Er ligt een lijst met spelers klaar. Er ligt een analyse van de kern klaar, met daarin wat nog nodig is. Nu moeten we die met de trainer bespreken, want het is belangrijk dat we op dezelfde lijn zitten over welke posities onze prioriteiten moeten zijn. Maar daarvoor moet hij eerst wat tijd nemen om zijn huidige spelersgroep aan het werk te zien, zodat hij die goed kan beoordelen."

U23
We hoeven dus nog niet meteen nieuwe spelers bij de Rouches verwachten, ondanks dat die twee ploegen zullen moeten versterken. Er zijn immers ook nog de U23, die onder de naam SL16 FC komend seizoen in 1B uitkomen. Locht geeft aan dat er ook voor hen versterking gezocht wordt, waarmee Standard zoekt naar spelers van 20 of 21 jaar die al wat ervaring op de teller hebben.

LEES OOK: Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Zal Standard klaar zijn voor het seizoen?

Meest recent

'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfer nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

31
31
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

49
49
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

37
37
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

101
101
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

35
35
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

36
36
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

156
156
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

63
63
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

34
34
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

206
206
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

31
31
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

594
594
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

255
255
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

212
212
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

109
109
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

112
112
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

68
68
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

118
118
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

775
775
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

211
211
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

343
343
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

52
52
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

710
710
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

290
290
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

105
105

Meer sportnieuws