CEO Standard geeft uitleg voor uitblijven versterking

249 stemmen
CEO Standard geeft uitleg voor uitblijven versterking

Bij Standard begint komend seizoen een nieuw tijdperk na de overname door 777 Partners. Voorlopig valt echter vooral op hoe traag de nieuwe eigenaars hun vernieuwingen doorvoeren. Zo was het weken wachten op de aanstelling van Fergal Harkin als technisch directeur en streek trainer Ronny Deila ook pas enkele dagen voor de start van de trainingen neer, ondanks dat de positie al anderhalve maand vacant was.


Bovendien staat de teller qua aantal nieuwe spelers momenteel nog steeds op nul in Luik. Deila doet het in de eerste weken van de voorbereiding met de spelers die Standard al onder contract had staan en met jonkies. Fans zullen zich een maand voor de eerste competitiematch tegen AA Gent afvragen waar de beloofde versterking blijft, maar CEO Pierre Locht heeft een uitleg klaar.

"Het idee is om onze tijd te nemen om de zaken goed te doen en zo weinig mogelijk fouten te maken", stelt hij bij Sudpresse. "Er ligt een lijst met spelers klaar. Er ligt een analyse van de kern klaar, met daarin wat nog nodig is. Nu moeten we die met de trainer bespreken, want het is belangrijk dat we op dezelfde lijn zitten over welke posities onze prioriteiten moeten zijn. Maar daarvoor moet hij eerst wat tijd nemen om zijn huidige spelersgroep aan het werk te zien, zodat hij die goed kan beoordelen."

U23
We hoeven dus nog niet meteen nieuwe spelers bij de Rouches verwachten, ondanks dat die twee ploegen zullen moeten versterken. Er zijn immers ook nog de U23, die onder de naam SL16 FC komend seizoen in 1B uitkomen. Locht geeft aan dat er ook voor hen versterking gezocht wordt, waarmee Standard zoekt naar spelers van 20 of 21 jaar die al wat ervaring op de teller hebben.

LEES OOK: 'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Zal Standard klaar zijn voor het seizoen?

Meest recent

'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

31
31
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

25
25
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

39
39
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

42
42
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

6
6
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

52
52
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

161
161
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

72
72
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

263
263
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

78
78
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

28
28
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

114
114
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

472
472
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

151
151
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

296
296
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

223
223
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

121
121
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

173
173
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

445
445
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

78
78
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

536
536
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

122
122
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

341
341

Meer sportnieuws