CEO Standard geeft uitleg voor uitblijven versterking

door
CEO Standard geeft uitleg voor uitblijven versterking

Bij Standard begint komend seizoen een nieuw tijdperk na de overname door 777 Partners. Voorlopig valt echter vooral op hoe traag de nieuwe eigenaars hun vernieuwingen doorvoeren. Zo was het weken wachten op de aanstelling van Fergal Harkin als technisch directeur en streek trainer Ronny Deila ook pas enkele dagen voor de start van de trainingen neer, ondanks dat de positie al anderhalve maand vacant was.


Bovendien staat de teller qua aantal nieuwe spelers momenteel nog steeds op nul in Luik. Deila doet het in de eerste weken van de voorbereiding met de spelers die Standard al onder contract had staan en met jonkies. Fans zullen zich een maand voor de eerste competitiematch tegen AA Gent afvragen waar de beloofde versterking blijft, maar CEO Pierre Locht heeft een uitleg klaar.

"Het idee is om onze tijd te nemen om de zaken goed te doen en zo weinig mogelijk fouten te maken", stelt hij bij Sudpresse. "Er ligt een lijst met spelers klaar. Er ligt een analyse van de kern klaar, met daarin wat nog nodig is. Nu moeten we die met de trainer bespreken, want het is belangrijk dat we op dezelfde lijn zitten over welke posities onze prioriteiten moeten zijn. Maar daarvoor moet hij eerst wat tijd nemen om zijn huidige spelersgroep aan het werk te zien, zodat hij die goed kan beoordelen."

U23
We hoeven dus nog niet meteen nieuwe spelers bij de Rouches verwachten, ondanks dat die twee ploegen zullen moeten versterken. Er zijn immers ook nog de U23, die onder de naam SL16 FC komend seizoen in 1B uitkomen. Locht geeft aan dat er ook voor hen versterking gezocht wordt, waarmee Standard zoekt naar spelers van 20 of 21 jaar die al wat ervaring op de teller hebben.

LEES OOK: Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Zal Standard klaar zijn voor het seizoen?

Meest recent

KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

9
9
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

34
34
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

26
26
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

44
44
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

259
259
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

69
69
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

202
202
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

24
24
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

411
411
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

211
211
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

59
59
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

113
113
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

68
68
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

331
331
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

294
294
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

103
103
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

202
202
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

222
222
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

223
223
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

197
197
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

94
94
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

192
192

Meer sportnieuws