'Club Brugge verbaast met komst ex-spits Arsenal'

door
'Club Brugge verbaast met komst ex-spits Arsenal'

Club Brugge is aan de voorbereiding begonnen met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla als nieuwe aanwinsten, maar we mogen de komende weken nog vers bloed bij de landskampioen verwachten. Onder meer in de aanval lijkt extra vuurkracht nog welkom te zijn, want er werd al afscheid genomen van Bas Dost en Sargis Adamyan, terwijl ook een vertrek van Noa Lang en Charles De Ketelaere aanstaande lijkt.


Daar stond enkel de komst van Jutgla en de terugkeer van de verhuurde Loïs Openda tegenover, terwijl de toekomst van die laatste bovendien nog onzeker is. Het lijkt dus geen overbodige luxe om trainer Carl Hoefkens nog wat extra opties te geven en daardoor zou er binnenkort weleens een zeer verrassende naam in bet Jan Breydelstadion kunnen neerstrijken.

Bij South London Press stellen ze immers dat Benik Afobe op weg is naar Club. De 29-jarige Congolees is einde contract bij Stoke City, dat in januari 2019 nog 13,5 miljoen euro voor zijn komst neertelde.  Afgelopen seizoen werd Afobe verhuurd aan Millwall, waar hij wel een goed seizoen kende met twaalf goals in de Championship.

ARSENAL
Afobe versleet de voorbije jaren al heel wat clubs in Engeland. Hij kreeg zijn opleiding bij Arsenal, maar debuteerde daar nooit in de hoofdmacht. De Gunners verhuurden hem wel aan Huddersfield, Reading, Bolton, Millwall, Sheffield Wednesday en MK Dons, alvorens hem te verkopen aan Wolverhampton. Dat verpatste hem een jaar later alweer aan Bournemouth, maar nog eens twee jaar later keerde Afobe al terug naar de Wolves. Daar plukte Stoke hem weg, maar dat avontuur duurde eigenlijk maar zeven maanden. Daarna werd hij immers achtereenvolgens verhuurd aan Bristol City, Trabzonspor en opnieuw Millwall.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

104
104
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

71
71
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

84
84
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

85
85
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

85
85
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

67
67
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

308
308
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

70
70
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

288
288
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

107
107
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

679
679
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

412
412
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

109
109
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

511
511
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

614
614
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

935
935
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

160
160
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

116
116
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

140
140
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

173
173
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

79
79
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

260
260
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

92
92

Meer sportnieuws