'Club Brugge verbaast met komst ex-spits Arsenal'

door
'Club Brugge verbaast met komst ex-spits Arsenal'

Club Brugge is aan de voorbereiding begonnen met Bjorn Meijer en Ferran Jutgla als nieuwe aanwinsten, maar we mogen de komende weken nog vers bloed bij de landskampioen verwachten. Onder meer in de aanval lijkt extra vuurkracht nog welkom te zijn, want er werd al afscheid genomen van Bas Dost en Sargis Adamyan, terwijl ook een vertrek van Noa Lang en Charles De Ketelaere aanstaande lijkt.


Daar stond enkel de komst van Jutgla en de terugkeer van de verhuurde Loïs Openda tegenover, terwijl de toekomst van die laatste bovendien nog onzeker is. Het lijkt dus geen overbodige luxe om trainer Carl Hoefkens nog wat extra opties te geven en daardoor zou er binnenkort weleens een zeer verrassende naam in bet Jan Breydelstadion kunnen neerstrijken.

Bij South London Press stellen ze immers dat Benik Afobe op weg is naar Club. De 29-jarige Congolees is einde contract bij Stoke City, dat in januari 2019 nog 13,5 miljoen euro voor zijn komst neertelde.  Afgelopen seizoen werd Afobe verhuurd aan Millwall, waar hij wel een goed seizoen kende met twaalf goals in de Championship.

ARSENAL
Afobe versleet de voorbije jaren al heel wat clubs in Engeland. Hij kreeg zijn opleiding bij Arsenal, maar debuteerde daar nooit in de hoofdmacht. De Gunners verhuurden hem wel aan Huddersfield, Reading, Bolton, Millwall, Sheffield Wednesday en MK Dons, alvorens hem te verkopen aan Wolverhampton. Dat verpatste hem een jaar later alweer aan Bournemouth, maar nog eens twee jaar later keerde Afobe al terug naar de Wolves. Daar plukte Stoke hem weg, maar dat avontuur duurde eigenlijk maar zeven maanden. Daarna werd hij immers achtereenvolgens verhuurd aan Bristol City, Trabzonspor en opnieuw Millwall.

LEES OOK: Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

26
26
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

171
171
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

13
13
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

221
221
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

44
44
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

95
95
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

23
23
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

49
49
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

73
73
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

56
56
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

36
36
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

78
78
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

34
34
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

68
68
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

686
686
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

229
229
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

288
288
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

87
87
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

535
535
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

94
94
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

111
111
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

164
164
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1200
1200

Meer sportnieuws