'Hoefkens wil aanvaller dolgraag bij Club Brugge hebben'

door
'Hoefkens wil aanvaller dolgraag bij Club Brugge hebben'

Carl Hoefkens is maandag officieel begonnen aan zijn grote avontuur als hoofdtrainer van Club Brugge. Aanstaande zaterdag zal hij ook voor de eerste keer als T1 voor de dug-out staan tijdens de oefenmatch tegen Thes Sport. Al zal de landskampioen dan wel aantreden met een voorlopige selectie.


Sowieso zal Club tijdens de komende weken verder sleutelen aan de spelersgroep. Zowel inkomend als aan uitgaande zijde mag nog de nodige transferactiviteit verwacht worden. Daarnaast moeten ook nog heel wat spelers aansluiten die extra vakantie kregen door onder meer hun interland-verplichtingen. Denk bijvoorbeeld aan Rode Duivels Charles De Ketelaere, Simon Mignolet, Hans Vanaken en Loïs Openda.

Wat die laatste betreft, is wel niet duidelijk wat de nabije toekomst voor hem zal brengen. Openda heeft een sterk seizoen achter de rug op huurbasis bij Vitesse. Die prestaties zou hij graag willen verzilveren met een nieuwe transfer. De 22-jarige liet eerder al verstaan dat hij niet bepaald happig is op een terugkeer bij Blauw-Zwart, waar hij onder het bewind van Philippe Clement geen al te beste periode had. Maar Hoefkens denkt daar blijkbaar anders over.

CONTRACT TOT 2024
Volgens Het Laatste Nieuws wil de trainer hem absoluut bij Club Brugge hebben. Hoefkens zal hem dus een goed sportief verhaal moeten voorleggen. Wat in zijn voordeel spreekt, is dat er momenteel niets concreets speelt rond Openda. Bovendien ligt hij nog tot medio 2024 onder contract bij Blauw-Zwart. Afwachten dus hoe de situatie in de komende weken verder evolueert.

LEES OOK: Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Club moet Openda zien te houden ...

Meest recent

KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

9
9
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

23
23
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

103
103
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

37
37
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

99
99
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

58
58
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

361
361
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

489
489
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

125
125
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

78
78
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

289
289
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

200
200
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

664
664
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

70
70
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

282
282
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

90
90
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

222
222
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

271
271
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

523
523
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

56
56
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

80
80
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

716
716
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

135
135

Meer sportnieuws