'Hoefkens wil aanvaller dolgraag bij Club Brugge hebben'

door
'Hoefkens wil aanvaller dolgraag bij Club Brugge hebben'

Carl Hoefkens is maandag officieel begonnen aan zijn grote avontuur als hoofdtrainer van Club Brugge. Aanstaande zaterdag zal hij ook voor de eerste keer als T1 voor de dug-out staan tijdens de oefenmatch tegen Thes Sport. Al zal de landskampioen dan wel aantreden met een voorlopige selectie.


Sowieso zal Club tijdens de komende weken verder sleutelen aan de spelersgroep. Zowel inkomend als aan uitgaande zijde mag nog de nodige transferactiviteit verwacht worden. Daarnaast moeten ook nog heel wat spelers aansluiten die extra vakantie kregen door onder meer hun interland-verplichtingen. Denk bijvoorbeeld aan Rode Duivels Charles De Ketelaere, Simon Mignolet, Hans Vanaken en Loïs Openda.

Wat die laatste betreft, is wel niet duidelijk wat de nabije toekomst voor hem zal brengen. Openda heeft een sterk seizoen achter de rug op huurbasis bij Vitesse. Die prestaties zou hij graag willen verzilveren met een nieuwe transfer. De 22-jarige liet eerder al verstaan dat hij niet bepaald happig is op een terugkeer bij Blauw-Zwart, waar hij onder het bewind van Philippe Clement geen al te beste periode had. Maar Hoefkens denkt daar blijkbaar anders over.

CONTRACT TOT 2024
Volgens Het Laatste Nieuws wil de trainer hem absoluut bij Club Brugge hebben. Hoefkens zal hem dus een goed sportief verhaal moeten voorleggen. Wat in zijn voordeel spreekt, is dat er momenteel niets concreets speelt rond Openda. Bovendien ligt hij nog tot medio 2024 onder contract bij Blauw-Zwart. Afwachten dus hoe de situatie in de komende weken verder evolueert.

LEES OOK: 'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Club moet Openda zien te houden ...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

24
24
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

61
61
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

31
31
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

46
46
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

54
54
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

122
122
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

84
84
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

76
76
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

95
95
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

245
245
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

282
282
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

133
133
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

80
80
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

45
45
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

307
307
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

93
93
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

124
124
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

352
352
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

187
187
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

211
211
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

116
116
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

450
450
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

193
193

Meer sportnieuws