'Hoefkens wil aanvaller dolgraag bij Club Brugge hebben'

door
'Hoefkens wil aanvaller dolgraag bij Club Brugge hebben'

Carl Hoefkens is maandag officieel begonnen aan zijn grote avontuur als hoofdtrainer van Club Brugge. Aanstaande zaterdag zal hij ook voor de eerste keer als T1 voor de dug-out staan tijdens de oefenmatch tegen Thes Sport. Al zal de landskampioen dan wel aantreden met een voorlopige selectie.


Sowieso zal Club tijdens de komende weken verder sleutelen aan de spelersgroep. Zowel inkomend als aan uitgaande zijde mag nog de nodige transferactiviteit verwacht worden. Daarnaast moeten ook nog heel wat spelers aansluiten die extra vakantie kregen door onder meer hun interland-verplichtingen. Denk bijvoorbeeld aan Rode Duivels Charles De Ketelaere, Simon Mignolet, Hans Vanaken en Loïs Openda.

Wat die laatste betreft, is wel niet duidelijk wat de nabije toekomst voor hem zal brengen. Openda heeft een sterk seizoen achter de rug op huurbasis bij Vitesse. Die prestaties zou hij graag willen verzilveren met een nieuwe transfer. De 22-jarige liet eerder al verstaan dat hij niet bepaald happig is op een terugkeer bij Blauw-Zwart, waar hij onder het bewind van Philippe Clement geen al te beste periode had. Maar Hoefkens denkt daar blijkbaar anders over.

CONTRACT TOT 2024
Volgens Het Laatste Nieuws wil de trainer hem absoluut bij Club Brugge hebben. Hoefkens zal hem dus een goed sportief verhaal moeten voorleggen. Wat in zijn voordeel spreekt, is dat er momenteel niets concreets speelt rond Openda. Bovendien ligt hij nog tot medio 2024 onder contract bij Blauw-Zwart. Afwachten dus hoe de situatie in de komende weken verder evolueert.

LEES OOK: Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Club moet Openda zien te houden ...

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

44
44
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

32
32
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

53
53
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

69
69
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

97
97
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

29
29
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

78
78
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

268
268
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

113
113
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

190
190
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

50
50
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

195
195
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

90
90
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

91
91
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

352
352
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

236
236
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

334
334
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

306
306
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

445
445
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

375
375

Meer sportnieuws