'Hoefkens wil aanvaller dolgraag bij Club Brugge hebben'

632 stemmen
'Hoefkens wil aanvaller dolgraag bij Club Brugge hebben'

Carl Hoefkens is maandag officieel begonnen aan zijn grote avontuur als hoofdtrainer van Club Brugge. Aanstaande zaterdag zal hij ook voor de eerste keer als T1 voor de dug-out staan tijdens de oefenmatch tegen Thes Sport. Al zal de landskampioen dan wel aantreden met een voorlopige selectie.


Sowieso zal Club tijdens de komende weken verder sleutelen aan de spelersgroep. Zowel inkomend als aan uitgaande zijde mag nog de nodige transferactiviteit verwacht worden. Daarnaast moeten ook nog heel wat spelers aansluiten die extra vakantie kregen door onder meer hun interland-verplichtingen. Denk bijvoorbeeld aan Rode Duivels Charles De Ketelaere, Simon Mignolet, Hans Vanaken en Loïs Openda.

Wat die laatste betreft, is wel niet duidelijk wat de nabije toekomst voor hem zal brengen. Openda heeft een sterk seizoen achter de rug op huurbasis bij Vitesse. Die prestaties zou hij graag willen verzilveren met een nieuwe transfer. De 22-jarige liet eerder al verstaan dat hij niet bepaald happig is op een terugkeer bij Blauw-Zwart, waar hij onder het bewind van Philippe Clement geen al te beste periode had. Maar Hoefkens denkt daar blijkbaar anders over.

CONTRACT TOT 2024
Volgens Het Laatste Nieuws wil de trainer hem absoluut bij Club Brugge hebben. Hoefkens zal hem dus een goed sportief verhaal moeten voorleggen. Wat in zijn voordeel spreekt, is dat er momenteel niets concreets speelt rond Openda. Bovendien ligt hij nog tot medio 2024 onder contract bij Blauw-Zwart. Afwachten dus hoe de situatie in de komende weken verder evolueert.

LEES OOK: 'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Club moet Openda zien te houden ...

Meest recent

Antwerp gaat nipt onderuit, extra vertrekker bij Union

Binnen een week trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. Antwerp FC ...

10
10
'Club krijgt groen licht: peperdure aanwinst onderweg'

Club Brugge heeft zondagmiddag het vertrek van Raphael Onyedika wereldkundig gemaakt. Sportief ...

196
196
Vermeeren (met nieuwe look) verbaast vriend en vijand bij Leipzig

Nu Mark van Bommel het roer heeft overgenomen als bondscoach, mag een aantal kandidaat-Rode Duivels ...

227
227
'Concurrentie gruwt: Arsenal pakt uit met nieuwe sterspeler'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

167
167
Witte rook nabij: opvallende gast bij oefenduel Antwerp

Antwerp FC vertoeft momenteel in Londen waar het een week voor de competitiestart nog twee ...

154
154
Onyedika vertrekt na 183 duels: Club vangt aardige som

Club Brugge heeft afscheid genomen van één van zijn vaste krachten. Zondagnamiddag ...

189
189
Romelu Lukaku brengt met zinderende video fans tot kookpunt

De situatie van Romelu Lukaku is nog steeds hoogst onzeker. De aanvaller kende een sterk WK, maar ...

131
131
Groot Arsenal-debuut Tzolis: Engelse pers deelt cijfer uit

Christos Tzolis versierde in het tussenseizoen een droomtransfer naar Arsenal FC. Zaterdag mocht hij ...

366
366
Anderlecht titelkandidaat? Analist doet voorspelling

RSC Anderlecht is in de Europese voorrondes goed begonnen aan het nieuwe seizoen. De vraag is nu ...

623
623
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

759
759
Net rond Infantino sluit zich: "Achterkamertjesachtige deal"

Gianni Infantino heeft zichzelf serieus in de nesten gewerkt. Zijn megalomane 'FIFA Forward ...

309
309
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

715
715
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

504
504
‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

204
204
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

170
170
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

272
272
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

264
264
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

177
177
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

353
353
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

335
335
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

53
53
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

837
837
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

617
617
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

1554
1554

Meer sportnieuws