'Barça gaat weer voor titels met transfer-hattrick'

door
'Barça gaat weer voor titels met transfer-hattrick'

FC Barcelona heeft andermaal een matig seizoen achter de rug, waarin het met lege handen achterbleef. In de komende jaargang willen de Catalanen echter weer volop gaan meestrijden voor de prijzen. En daarom moet tijdens de zomermercato een gevoelige kwaliteitsinjectie volgen.


Barça speurde de voorbije maanden al nadrukkelijk naar transfervrije koopjes. Dat zou geleid hebben tot de nakende komst van Andreas Christensen (Chelsea) en Franck Kessié (AC Milan). Officieel werden deze deals nog niet bevestigen. En dat heeft vooral te maken met het feit dat Barcelona hen voorlopig niet kan inschrijven wegens de financiële regelgeving van La Liga, de club kampt immers nog steeds met een heuse schuldenberg. Maar ook daarvoor is een oplossing in de maak.

De club staat namelijk op punt om een deel van de televisierechten voor de komende 25 jaar te verkopen, wat de nodige miljoenen moet opleveren. En ook een deel van de merchandising-tak zou onder de hamer gaan. Hierdoor krijgt Barça weer wat financiële ademruimte. Daarnaast is het de bedoeling om bepaalde spelers te verkopen om salarisbudget vrij te maken en opnieuw extra inkomsten te vergaren. Onder meer Frenkie de Jong zou hiervoor moeten zorgen.

DRIE TOPDEALS
Met een groot deel van die inkomsten zou Barcelona zich echter ook verder willen versterken. Volgens Mundo Deportivo dromen de Catalanen van een transferhattrick met Robert Lewandowski (Bayern München), Jules Koundé (Sevilla FC) en Bernardo Silva (Manchester City). De komst van die eerste zou wel eens in een stroomversnelling kunnen geraken nu Bayern zich verzekerd heeft van Sadio Mané. Maar voor die twee laatste zal nog flink onderhandeld, én betaald, moeten worden.

LEES OOK: Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Indien Barça slechts één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

5
5
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

65
65
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

36
36
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

123
123
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

409
409
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

23
23
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

53
53
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

178
178
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

149
149
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

88
88
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

161
161
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

68
68
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

416
416
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

32
32
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

137
137
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

32
32
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

222
222
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

812
812
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

382
382
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

128
128
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

194
194
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

99
99
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

23
23
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

83
83

Meer sportnieuws