Mertens of Toby? Van Bommel maakt transferplannen bekend

426 stemmen
Mertens of Toby? Van Bommel maakt transferplannen bekend

Antwerp FC is maandag officieel aan een volledig nieuw hoofdstuk begonnen. Zo stonden nieuwe hoofdtrainer Mark van Bommel en zijn assistenten een eerste keer voor de spelersgroep. Daags nadien werd de Nederlander ook officieel voorgesteld aan de media en tijdens zijn persbabbel werd uiteraard ook naar de transferplannen gepolst.


De voorbereiding werd maandag op gang getrapt met een open training. Daarbij nog geen spoor van Vincent Janssen. De spits kreeg door zijn interland-verplichtingen een weekje extra verlof. Voorts versterkte RAFC zich deze zomer ook al met Anthony Valencia, maar hij lijkt vooral een lange termijn-project. Op nog meer directe aanwinsten is het voorlopig dus wachten. Al lijkt Van Bommel zich daar geen zorgen over te maken.

Al hoopt de Nederlandse trainer wel dat de inkomende transfers zo snel mogelijk afgerond kunnen worden. "Er zullen spelers bijkomen en vertrekken – zoals bij iedere club en zoals het elk jaar is. Ik wil wel zo snel mogelijk een complete selectie op het veld", werd hij geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Op welke posities is versterking wil? Dat houden we mooi intern. We hadden een paar jongens op het oog, maar die hebben een goede interlandperiode achter de rug. We weten op welke plek we ons willen versterken. Het zal nog wel even onrustig blijven."

ALDERWEIRELD EN MERTENS
Van Bommel liet verder verstaan dat de club enkele 'goede, jonge spelers' in het oog heeft. Ondertussen wordt Antwerp echter ook gelinkt aan gevestigde namen zoals Dries Mertens en Toby Alderweireld. "Als je jonge spelers haalt, moet je hen omringen met ervaren mannen die hen kunnen begeleiden. We willen niet per se grote namen halen, wel spelers die passen binnen de cultuur van de club", aldus Van Bommel.

LEES OOK: 'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

In welke linie heeft Antwerp het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

15
15
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

11
11
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

24
24
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

99
99
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

323
323
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

53
53
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

227
227
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

346
346
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

321
321
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

336
336
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

243
243
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

215
215
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

420
420
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

292
292
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

276
276
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

294
294
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

67
67
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

191
191
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

196
196
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

98
98
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

175
175
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

58
58
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

316
316
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

490
490
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

409
409

Meer sportnieuws