Mertens of Toby? Van Bommel maakt transferplannen bekend

door
Mertens of Toby? Van Bommel maakt transferplannen bekend

Antwerp FC is maandag officieel aan een volledig nieuw hoofdstuk begonnen. Zo stonden nieuwe hoofdtrainer Mark van Bommel en zijn assistenten een eerste keer voor de spelersgroep. Daags nadien werd de Nederlander ook officieel voorgesteld aan de media en tijdens zijn persbabbel werd uiteraard ook naar de transferplannen gepolst.


De voorbereiding werd maandag op gang getrapt met een open training. Daarbij nog geen spoor van Vincent Janssen. De spits kreeg door zijn interland-verplichtingen een weekje extra verlof. Voorts versterkte RAFC zich deze zomer ook al met Anthony Valencia, maar hij lijkt vooral een lange termijn-project. Op nog meer directe aanwinsten is het voorlopig dus wachten. Al lijkt Van Bommel zich daar geen zorgen over te maken.

Al hoopt de Nederlandse trainer wel dat de inkomende transfers zo snel mogelijk afgerond kunnen worden. "Er zullen spelers bijkomen en vertrekken – zoals bij iedere club en zoals het elk jaar is. Ik wil wel zo snel mogelijk een complete selectie op het veld", werd hij geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "Op welke posities is versterking wil? Dat houden we mooi intern. We hadden een paar jongens op het oog, maar die hebben een goede interlandperiode achter de rug. We weten op welke plek we ons willen versterken. Het zal nog wel even onrustig blijven."

ALDERWEIRELD EN MERTENS
Van Bommel liet verder verstaan dat de club enkele 'goede, jonge spelers' in het oog heeft. Ondertussen wordt Antwerp echter ook gelinkt aan gevestigde namen zoals Dries Mertens en Toby Alderweireld. "Als je jonge spelers haalt, moet je hen omringen met ervaren mannen die hen kunnen begeleiden. We willen niet per se grote namen halen, wel spelers die passen binnen de cultuur van de club", aldus Van Bommel.

LEES OOK: Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

In welke linie heeft Antwerp het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

49
49
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

254
254
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

331
331
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

138
138
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

174
174
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

440
440
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

756
756
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

136
136
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

103
103
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

260
260
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

66
66
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

259
259
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

91
91
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

936
936
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

521
521
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

227
227
Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

1669
1669
Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

551
551
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

344
344
Bijltjesdag bij Club Brugge: reden ontslag Hayen gelekt

De nederlaag tegen STVV, en bijhorende drie op 12 in de competitie, bleek de druppel voor Club ...

1131
1131
AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

2986
2986
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

887
887
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

1379
1379
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

1210
1210
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

2309
2309

Meer sportnieuws