'Anderlecht is volledig los op transfermarkt'

door
'Anderlecht is volledig los op transfermarkt'

Voor RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen definitief van start gegaan. De aanwezige spelers legden in twee groepen hun fysieke en medische proeven af, daarnaast werden ze ook al onder handen genomen door nieuwe coach Felice Mazzu. Ondertussen laat Paars-Wit zich verder gelden op de transfermarkt.


Zo werden begin deze week de eerste zomeraanwinsten voorgesteld. Ishaq Abdulrazak kwam zoals aangekondigd over van IFK Norrköping. De Nigeriaan zette maandag zijn kribbel onder een contract van 4 seizoenen. Hij moet op rechts de doublure/vervanger van Michael Murillo worden. Vervolgens werd ook Nilson Angulo officieel voorgesteld. De polyvalente aanvaller uit Ecuador tekende op zijn beurt voor vijf seizoenen. Maar de transferhonger is nog lang niet gestild, zo staat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst.

Daarvoor weerklinkt de naam van Sebastiano Esposito steeds luider. De 19-jarige Italiaan is eigendom van Internazionale en maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij FC Basel. Volgens La Dernière Heure zijn de onderhandelingen omtrent zijn komst zelfs behoorlijk vergevorderd. Anderlecht zou Esposito wederom willen huren, maar dan wel met een aankoopoptie in de overeenkomst. Inter is alvast bereid om mee te werken aan een een (tijdelijk) vertrek.

ZIRKZEE NIET UITGESLOTEN
RSCA hoopt het dossier zo snel mogelijk te kunnen afronden, met de Europese voorrondes in het vooruitzicht moet de selectie zo snel mogelijk gevormd zijn. Maar Esposito is lang niet de laatste zomeraanwinst die bij Paars-Wit verwacht mag worden. Volgens LDH overweegt Mazzu namelijk om met twee centrumaanvallers te spelen en daarom zou Anderlecht nog een extra spits willen aantrekken. Een verlengd verblijf van Joshua Zirkzee wordt daarvoor nog steeds onderzocht, al hebben de Brusselaars ook een plan-B achter de hand.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Anderlecht gaat volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

54
54
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

52
52
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

52
52
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

100
100
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

31
31
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

89
89
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

92
92
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

519
519
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

71
71
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

176
176
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

68
68
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

104
104
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

658
658
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

160
160
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

266
266
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

123
123
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

684
684
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

260
260
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

171
171
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

203
203
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

302
302
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

238
238
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

407
407
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

272
272
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

545
545

Meer sportnieuws