'Anderlecht is volledig los op transfermarkt'

652 stemmen
'Anderlecht is volledig los op transfermarkt'

Voor RSC Anderlecht is de voorbereiding op het nieuwe seizoen definitief van start gegaan. De aanwezige spelers legden in twee groepen hun fysieke en medische proeven af, daarnaast werden ze ook al onder handen genomen door nieuwe coach Felice Mazzu. Ondertussen laat Paars-Wit zich verder gelden op de transfermarkt.


Zo werden begin deze week de eerste zomeraanwinsten voorgesteld. Ishaq Abdulrazak kwam zoals aangekondigd over van IFK Norrköping. De Nigeriaan zette maandag zijn kribbel onder een contract van 4 seizoenen. Hij moet op rechts de doublure/vervanger van Michael Murillo worden. Vervolgens werd ook Nilson Angulo officieel voorgesteld. De polyvalente aanvaller uit Ecuador tekende op zijn beurt voor vijf seizoenen. Maar de transferhonger is nog lang niet gestild, zo staat een nieuwe spits bovenaan de verlanglijst.

Daarvoor weerklinkt de naam van Sebastiano Esposito steeds luider. De 19-jarige Italiaan is eigendom van Internazionale en maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij FC Basel. Volgens La Dernière Heure zijn de onderhandelingen omtrent zijn komst zelfs behoorlijk vergevorderd. Anderlecht zou Esposito wederom willen huren, maar dan wel met een aankoopoptie in de overeenkomst. Inter is alvast bereid om mee te werken aan een een (tijdelijk) vertrek.

ZIRKZEE NIET UITGESLOTEN
RSCA hoopt het dossier zo snel mogelijk te kunnen afronden, met de Europese voorrondes in het vooruitzicht moet de selectie zo snel mogelijk gevormd zijn. Maar Esposito is lang niet de laatste zomeraanwinst die bij Paars-Wit verwacht mag worden. Volgens LDH overweegt Mazzu namelijk om met twee centrumaanvallers te spelen en daarom zou Anderlecht nog een extra spits willen aantrekken. Een verlengd verblijf van Joshua Zirkzee wordt daarvoor nog steeds onderzocht, al hebben de Brusselaars ook een plan-B achter de hand.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Anderlecht gaat volgend seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

7
7
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

121
121
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

14
14
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

83
83
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

52
52
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

202
202
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

107
107
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

48
48
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

497
497
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

206
206
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

103
103
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

121
121
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

173
173
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

492
492
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

138
138
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

149
149
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

190
190
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

242
242
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

257
257
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

201
201
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

298
298
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

450
450
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

88
88
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

558
558

Meer sportnieuws