'Clement krijgt versterking van Liverpool'

98 stemmen
'Clement krijgt versterking van Liverpool'

Philippe Clement werkte in de laatste maanden van het seizoen een zeer straffe reeks af met AS Monaco. De Belgische coach loodste zijn ploeg naar een 27 op 30 in de laatste tien competitiewedstrijden. Op de laatste speeldag zagen ze wel een tiende zege op rij in de slotseconden nog door de vingers glippen, waardoor ze meteen ook de tweede plaats en bijhorend ticket voor de groepsfase van de Champions League door de vingers zagen glippen.


Volgend seizoen zullen ze in Monaco echter op dat elan willen verdergaan en dus zal er mogelijk stevig uitgehaald worden op de transfermarkt. Centen zijn er daarvoor alvast genoeg, want de Monegasken verkochten Aurelien Tchouameni aan Real Madrid voor een som die kan oplopen tot 100 miljoen euro en incasseerden ook nog eens 36 miljoen euro na de contractverlenging van Kylian Mbappé bij PSG.

Nu heeft Clement een eerste aanwinst ook binnen, want Foot Mercato en The Athletic melden dat Monaco een akkoord bereikt heeft met Liverpool voor de transfer van Takumi Minamino. De flankaanvaller maakt de overstap voor 15 miljoen euro, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 18 miljoen. Met de speler is er ook een akkoord, maar het is nog wachten op de medische testen omdat Minamino nog in Japan vertoeft.

GEEN DOORBRAAK
De 27-jarige Minamino werd in januari 2020 door Liverpool weggekaapt bij Red Bull Salzburg, waar hij samen met Erling Haaland op dat moment de uitblinker was. Op Anfield kon hij zich echter nooit doorzetten, al hoeft dat met concurrentie van Mané, Salah en later ook nog Diogo Jota en Luis Diaz geen schande te zijn. In 2021 werd hij al enkele maanden verhuurd aan Southampton. In totaal speelde Minamino 53 wedstrijden voor de Reds, waarin hij veertien keer scoorde en drie assists gaf.

LEES OOK: ‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Goede aankoop van AS Monaco?

Meest recent

'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

41
41
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

76
76
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

24
24
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

74
74
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

34
34
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

45
45
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

129
129
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

71
71
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

145
145
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

353
353
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

289
289
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

220
220
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

109
109
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

315
315
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

79
79
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

304
304
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

583
583
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

564
564
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

634
634
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

87
87
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

134
134
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

196
196
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

63
63
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

133
133

Meer sportnieuws