'Clement krijgt versterking van Liverpool'

98
'Clement krijgt versterking van Liverpool'

Philippe Clement werkte in de laatste maanden van het seizoen een zeer straffe reeks af met AS Monaco. De Belgische coach loodste zijn ploeg naar een 27 op 30 in de laatste tien competitiewedstrijden. Op de laatste speeldag zagen ze wel een tiende zege op rij in de slotseconden nog door de vingers glippen, waardoor ze meteen ook de tweede plaats en bijhorend ticket voor de groepsfase van de Champions League door de vingers zagen glippen.


Volgend seizoen zullen ze in Monaco echter op dat elan willen verdergaan en dus zal er mogelijk stevig uitgehaald worden op de transfermarkt. Centen zijn er daarvoor alvast genoeg, want de Monegasken verkochten Aurelien Tchouameni aan Real Madrid voor een som die kan oplopen tot 100 miljoen euro en incasseerden ook nog eens 36 miljoen euro na de contractverlenging van Kylian Mbappé bij PSG.

Nu heeft Clement een eerste aanwinst ook binnen, want Foot Mercato en The Athletic melden dat Monaco een akkoord bereikt heeft met Liverpool voor de transfer van Takumi Minamino. De flankaanvaller maakt de overstap voor 15 miljoen euro, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 18 miljoen. Met de speler is er ook een akkoord, maar het is nog wachten op de medische testen omdat Minamino nog in Japan vertoeft.

GEEN DOORBRAAK
De 27-jarige Minamino werd in januari 2020 door Liverpool weggekaapt bij Red Bull Salzburg, waar hij samen met Erling Haaland op dat moment de uitblinker was. Op Anfield kon hij zich echter nooit doorzetten, al hoeft dat met concurrentie van Mané, Salah en later ook nog Diogo Jota en Luis Diaz geen schande te zijn. In 2021 werd hij al enkele maanden verhuurd aan Southampton. In totaal speelde Minamino 53 wedstrijden voor de Reds, waarin hij veertien keer scoorde en drie assists gaf.

LEES OOK: 'Lukaku zorgt voor transferbom: vier clubs staan klaar'

Goede aankoop van AS Monaco?

Meest recent

Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

3
3
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

33
33
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

117
117
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

108
108
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

35
35
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

276
276
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

251
251
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

141
141
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

114
114
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

107
107
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

176
176
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

176
176
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1514
1514
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

365
365
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

291
291
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

307
307
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

90
90
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

221
221
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

239
239
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

105
105
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

81
81
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

36
36
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

133
133

Meer sportnieuws