'Clement krijgt versterking van Liverpool'

door
'Clement krijgt versterking van Liverpool'

Philippe Clement werkte in de laatste maanden van het seizoen een zeer straffe reeks af met AS Monaco. De Belgische coach loodste zijn ploeg naar een 27 op 30 in de laatste tien competitiewedstrijden. Op de laatste speeldag zagen ze wel een tiende zege op rij in de slotseconden nog door de vingers glippen, waardoor ze meteen ook de tweede plaats en bijhorend ticket voor de groepsfase van de Champions League door de vingers zagen glippen.


Volgend seizoen zullen ze in Monaco echter op dat elan willen verdergaan en dus zal er mogelijk stevig uitgehaald worden op de transfermarkt. Centen zijn er daarvoor alvast genoeg, want de Monegasken verkochten Aurelien Tchouameni aan Real Madrid voor een som die kan oplopen tot 100 miljoen euro en incasseerden ook nog eens 36 miljoen euro na de contractverlenging van Kylian Mbappé bij PSG.

Nu heeft Clement een eerste aanwinst ook binnen, want Foot Mercato en The Athletic melden dat Monaco een akkoord bereikt heeft met Liverpool voor de transfer van Takumi Minamino. De flankaanvaller maakt de overstap voor 15 miljoen euro, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 18 miljoen. Met de speler is er ook een akkoord, maar het is nog wachten op de medische testen omdat Minamino nog in Japan vertoeft.

GEEN DOORBRAAK
De 27-jarige Minamino werd in januari 2020 door Liverpool weggekaapt bij Red Bull Salzburg, waar hij samen met Erling Haaland op dat moment de uitblinker was. Op Anfield kon hij zich echter nooit doorzetten, al hoeft dat met concurrentie van Mané, Salah en later ook nog Diogo Jota en Luis Diaz geen schande te zijn. In 2021 werd hij al enkele maanden verhuurd aan Southampton. In totaal speelde Minamino 53 wedstrijden voor de Reds, waarin hij veertien keer scoorde en drie assists gaf.

LEES OOK: Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Goede aankoop van AS Monaco?

Meest recent

'Vergeten' speler toont zich plots bij Standard

Standard heeft zich vrijdagavond goed herpakt na de tegenvallende één op zes van de ...

17
17
Raman trekt harde conclusie voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft zijn fraaie stunt van vorige week in Genk geen vervolg kunnen geven. Het leed ...

33
33
De Zerbi komt met verrassende verklaring over Vermeeren

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer, nadat hij ook bij RB Leipzig snel ...

30
30
Standard kan weer winnen en mengt zich in strijd om PO1

De strijd om de Champions' Play-Off is vrijdagavond weer wat spannender geworden. Na een ...

57
57
Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

77
77
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

75
75
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

25
25
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

57
57
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

249
249
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

107
107
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

166
166
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

101
101
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

156
156
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

320
320
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

117
117
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

170
170
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

438
438
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

158
158
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

697
697
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

295
295
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

84
84
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

267
267
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

219
219
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

313
313
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

200
200

Meer sportnieuws