'Clement krijgt versterking van Liverpool'

door
'Clement krijgt versterking van Liverpool'

Philippe Clement werkte in de laatste maanden van het seizoen een zeer straffe reeks af met AS Monaco. De Belgische coach loodste zijn ploeg naar een 27 op 30 in de laatste tien competitiewedstrijden. Op de laatste speeldag zagen ze wel een tiende zege op rij in de slotseconden nog door de vingers glippen, waardoor ze meteen ook de tweede plaats en bijhorend ticket voor de groepsfase van de Champions League door de vingers zagen glippen.


Volgend seizoen zullen ze in Monaco echter op dat elan willen verdergaan en dus zal er mogelijk stevig uitgehaald worden op de transfermarkt. Centen zijn er daarvoor alvast genoeg, want de Monegasken verkochten Aurelien Tchouameni aan Real Madrid voor een som die kan oplopen tot 100 miljoen euro en incasseerden ook nog eens 36 miljoen euro na de contractverlenging van Kylian Mbappé bij PSG.

Nu heeft Clement een eerste aanwinst ook binnen, want Foot Mercato en The Athletic melden dat Monaco een akkoord bereikt heeft met Liverpool voor de transfer van Takumi Minamino. De flankaanvaller maakt de overstap voor 15 miljoen euro, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 18 miljoen. Met de speler is er ook een akkoord, maar het is nog wachten op de medische testen omdat Minamino nog in Japan vertoeft.

GEEN DOORBRAAK
De 27-jarige Minamino werd in januari 2020 door Liverpool weggekaapt bij Red Bull Salzburg, waar hij samen met Erling Haaland op dat moment de uitblinker was. Op Anfield kon hij zich echter nooit doorzetten, al hoeft dat met concurrentie van Mané, Salah en later ook nog Diogo Jota en Luis Diaz geen schande te zijn. In 2021 werd hij al enkele maanden verhuurd aan Southampton. In totaal speelde Minamino 53 wedstrijden voor de Reds, waarin hij veertien keer scoorde en drie assists gaf.

LEES OOK: Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Goede aankoop van AS Monaco?

Meest recent

Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

187
187
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

3
3
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

12
12
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

27
27
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

80
80
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

56
56
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

48
48
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

276
276
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

139
139
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

254
254
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

424
424
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

239
239
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

182
182
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

147
147
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

223
223
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

675
675
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

117
117
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

433
433
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

65
65
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150

Meer sportnieuws