'Man Utd plant transferoffensief van 190 miljoen'

door
'Man Utd plant transferoffensief van 190 miljoen'

Manchester United wil terug naar de absolute top. De Engelsen zijn de laatste jaren in zowel Europa als de Premier League afgegleden en daar moet iets aan gedaan worden. De club plant daarom een groot transferoffensief waarbij het geld rijkelijk zal gaan rollen. Erik ten Hag en co zouden er drie pionnen bij willen halen, goed voor in totaal 190 miljoen euro.


De Mancunians willen volgens Fichajes uitpakken met Evanilson (FC Porto). De Braziliaan kende een superseizoen in het team van Sergio Conceiçao. In 45 duels scoorde hij 21 keer en gaf hij 5 assists. Daarmee had hij een groot aandeel in de titel van Porto. Volgens het genoemde medium zou United wel eens 65 miljoen euro op tafel moeten gaan leggen.

Een tweede pion die de club uit Manchester op het oog heeft, is Antony. Ten Hag kent de Braziliaan nog heel goed uit zijn Ajax-periode en kan de kwaliteiten van de buitenspeler dus perfect inschatten. Voor Antony zou United mogelijk tot 50 miljoen moeten gaan.

FRENKIE

Last but not least is er ook het dossier Frenkie de Jong. De Nederlander staat met stip op één op het verlanglijstje van United. Zijn transfer is echter een moeilijke bevalling. Barça wil het onderste uit de kan halen en De Jong zelf lijkt geen zin te hebben om Barcelona te verlaten. Dat zou wel eens een groot obstakel kunnen vormen in het dossier. Volgens The Daily Mail bood United al 75 miljoen, plus bonussen. Daarmee komt het aardig in de buurt van de 85 miljoen die Barça naar verluidt wil ophalen.

LEES OOK: Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Wie moet United zeker halen?

Meest recent

De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

19
19
Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

9
9
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

72
72
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

264
264
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

135
135
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

635
635
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

124
124
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

96
96
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

114
114
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

176
176
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

587
587
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

38
38
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

312
312
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

234
234
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

165
165
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

373
373
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

191
191
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

65
65
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

47
47
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

286
286
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

95
95
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

351
351
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

184
184
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

50
50
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

315
315

Meer sportnieuws