'Man Utd plant transferoffensief van 190 miljoen'

203 stemmen
'Man Utd plant transferoffensief van 190 miljoen'

Manchester United wil terug naar de absolute top. De Engelsen zijn de laatste jaren in zowel Europa als de Premier League afgegleden en daar moet iets aan gedaan worden. De club plant daarom een groot transferoffensief waarbij het geld rijkelijk zal gaan rollen. Erik ten Hag en co zouden er drie pionnen bij willen halen, goed voor in totaal 190 miljoen euro.


De Mancunians willen volgens Fichajes uitpakken met Evanilson (FC Porto). De Braziliaan kende een superseizoen in het team van Sergio Conceiçao. In 45 duels scoorde hij 21 keer en gaf hij 5 assists. Daarmee had hij een groot aandeel in de titel van Porto. Volgens het genoemde medium zou United wel eens 65 miljoen euro op tafel moeten gaan leggen.

Een tweede pion die de club uit Manchester op het oog heeft, is Antony. Ten Hag kent de Braziliaan nog heel goed uit zijn Ajax-periode en kan de kwaliteiten van de buitenspeler dus perfect inschatten. Voor Antony zou United mogelijk tot 50 miljoen moeten gaan.

FRENKIE

Last but not least is er ook het dossier Frenkie de Jong. De Nederlander staat met stip op één op het verlanglijstje van United. Zijn transfer is echter een moeilijke bevalling. Barça wil het onderste uit de kan halen en De Jong zelf lijkt geen zin te hebben om Barcelona te verlaten. Dat zou wel eens een groot obstakel kunnen vormen in het dossier. Volgens The Daily Mail bood United al 75 miljoen, plus bonussen. Daarmee komt het aardig in de buurt van de 85 miljoen die Barça naar verluidt wil ophalen.

LEES OOK: 'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Wie moet United zeker halen?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

28
28
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

152
152
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

50
50
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

458
458
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

139
139
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

95
95
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

321
321
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

496
496
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

303
303
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

611
611
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

224
224
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

463
463
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

513
513
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

302
302

Meer sportnieuws