'Peperdure aanvaller kondigt Club Brugge-vertrek aan'

600
'Peperdure aanvaller kondigt Club Brugge-vertrek aan'

Hoewel de landskampioen gespaard blijft van Europese voorrondes, is ook bij Club Brugge de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start gegaan. Carl Hoefkens maakte maandag voor het eerst zijn opwachting als T1 op het Brugse trainingsveld. Al zal er in de komende weken nog flink aan zijn selectie gesleuteld worden.


Naast versterking aan inkomende zijde, belooft het vooral op uitgaand vlak een drukke mercato te worden voor de Bruggelingen. Bepaalde smaakmakers, Noa Lang op kop, hebben namelijk hun zinnen gezet op een nieuwe stap in hun carrière. Daarnaast zal Blauw-Zwart ook een oplossing moeten vinden voor een aantal spelers dat geen hoofdrol speelt in de sportieve plannen.

David Okekere is daar alvast eentje van. In de zomer van 2019 betaalde Club nog een slordige 8 miljoen euro om hem naar Jan Breydel te halen. Maar ondanks een veelbelovende start kon de Nigeriaan het niet waarmaken. In het voorbije seizoen werd hij dan ook met wisselend succes verhuurd aan het Italiaanse Venezia. Die uitleenbeurt kreeg echter geen vervolg en dus moet de aanvaller normaal gezien terugkeren naar Brugge.

NIET HERVATTEN
Maar ondanks een lopend contract tot medio 2023, lijkt Okereke daar weinig zin in te hebben. Momenteel zou hij in eigen land vertoeven, waar hij meehielp met de organisatie van een groot scoutingtornooi. En in een interview met het lokale Sports 247 liet hij verstaan dat een definitief vertrek bij Club Brugge er aan zit te komen. "Nee, ik zal niet terugkeren naar Club Brugge. Normaal gezien had ik daar al terug moeten hervatten. Ik heb daarover een mail gekregen en heb hen laten weten dat dit niet nodig is", klinkt het. Aan Club en zijn makelaars dus om een gepaste oplossing te vinden.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Club heeft Okereke te snel afgeschreven ...

Meest recent

Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

5
5
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

7
7
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

44
44
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

23
23
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

127
127
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

93
93
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

57
57
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

174
174
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

162
162
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

30
30
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

221
221
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

126
126
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

209
209
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

217
217
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

285
285
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

231
231
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

306
306
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

468
468
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

223
223
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

203
203
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

182
182
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

162
162
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

49
49

Meer sportnieuws