'Peperdure aanvaller kondigt Club Brugge-vertrek aan'

600
'Peperdure aanvaller kondigt Club Brugge-vertrek aan'

Hoewel de landskampioen gespaard blijft van Europese voorrondes, is ook bij Club Brugge de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start gegaan. Carl Hoefkens maakte maandag voor het eerst zijn opwachting als T1 op het Brugse trainingsveld. Al zal er in de komende weken nog flink aan zijn selectie gesleuteld worden.


Naast versterking aan inkomende zijde, belooft het vooral op uitgaand vlak een drukke mercato te worden voor de Bruggelingen. Bepaalde smaakmakers, Noa Lang op kop, hebben namelijk hun zinnen gezet op een nieuwe stap in hun carrière. Daarnaast zal Blauw-Zwart ook een oplossing moeten vinden voor een aantal spelers dat geen hoofdrol speelt in de sportieve plannen.

David Okekere is daar alvast eentje van. In de zomer van 2019 betaalde Club nog een slordige 8 miljoen euro om hem naar Jan Breydel te halen. Maar ondanks een veelbelovende start kon de Nigeriaan het niet waarmaken. In het voorbije seizoen werd hij dan ook met wisselend succes verhuurd aan het Italiaanse Venezia. Die uitleenbeurt kreeg echter geen vervolg en dus moet de aanvaller normaal gezien terugkeren naar Brugge.

NIET HERVATTEN
Maar ondanks een lopend contract tot medio 2023, lijkt Okereke daar weinig zin in te hebben. Momenteel zou hij in eigen land vertoeven, waar hij meehielp met de organisatie van een groot scoutingtornooi. En in een interview met het lokale Sports 247 liet hij verstaan dat een definitief vertrek bij Club Brugge er aan zit te komen. "Nee, ik zal niet terugkeren naar Club Brugge. Normaal gezien had ik daar al terug moeten hervatten. Ik heb daarover een mail gekregen en heb hen laten weten dat dit niet nodig is", klinkt het. Aan Club en zijn makelaars dus om een gepaste oplossing te vinden.

LEES OOK: Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Club heeft Okereke te snel afgeschreven ...

Meest recent

Verhaeghe brengt nieuws: Club moet verhuis uitstellen

Club Brugge trapt dinsdagavond tegen Aston Villa zijn campagne in de Champions League af. Dat ...

118
118
'Cercle strijdt met Hayen en Essevee voor oude bekende'

De transferperiode mag dan wel voorbij zijn, maar bij Cercle Brugge is het nog behoorlijk druk. ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Plotse megatransfer Cercle, Bayern grijpt in'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

98
98
Meteen rumoer bij Anderlecht: “Publiek wordt al nerveus”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 0-0 gelijk tegen KRC Genk. Paars-Wit staat na vijf ...

226
226
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

74
74
Stassin verstuurt duidelijke boodschap richting van Bommel

Lucas Stassin werd afgelopen zomer over het hoofd gezien in de WK-selectie van bondscoach Rudi ...

25
25
Schrijvers bonkt op tafel bij OHL: “Het is belachelijk”

Oud-Heverlee Leuven zit in de hoek waar klappen vallen in de Jupiler Pro League. Tegen promovendus ...

85
85
Vandenbempt: "Hij laat een krater achter bij Club Brugge"

Club Brugge pakt een twaalf op vijftien, waardoor de start dus goed is. Alleen is Blauw-Zwart ...

402
402
Weelde voor Van Bommel: plots extra opties bij Rode Duivels

Mark van Bommel maakt deze maand zijn debuut als bondscoach van de Rode Duivels. De zomermercato ...

103
103
Vandenbempt looft JPL-club: "Goed voor het Belgisch voetbal"

De eerste vijf speeldagen van de Jupiler Pro League liggen achter de rug. Het seizoen kan nu ...

243
243
Potts zwaar onder de indruk: "Ik schrok ervan"

Club Brugge is met een 12 op 15 goed begonnen aan het seizoen, al is het voetbal nog niet geweldig. ...

478
478
KBVB komt met vlammend statement richting Infantino

FIFA-voorzitter Gianni Infantino verliest overal ter wereld steun. De Koninklijke Belgische ...

119
119
Anderlecht – KRC Genk: Bruno zorgt voor totale ommekeer

RSC Anderlecht is onder Vitor Bruno een heel ander team geworden. Net alleen door de nieuwe spelers, ...

398
398
Degryse onder de indruk: "Zij zijn de ploeg van de week"

De Jupiler Pro League is ondertussen alweer vijf speeldagen ver. En het is zowaar AA Gent dat met ...

288
288
Engelsen waarschuwen voor vier Club-spelers: "Major threat"

Club Brugge krijgt dinsdagavond de eer om de League Phase van de Champions League op gang te ...

437
437
"Ongezien" - Thorup wrijft zich in de ogen bij Genkse uitblinker

KRC Genk slaagde er zondagavond niet in om de volle buit te pakken op het veld van RSC Anderlecht. ...

332
332
Gent vindt steunpilaar: "We gaan wel eens in de clinch"

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

153
153
Late slipper Man United: Engelse pers pakt Lammens aan

Manchester United leek zondagnamiddag op weg naar zijn eerste uitzege van het seizoen. Maar op het ...

100
100
‘Leko betrapt op smerig dubbelspel bij Club Brugge’

Een rode kaart van Carlos Forbs was voor Ivan Leko voldoende om zijn speler publiek aan de ...

611
611
Gent niet te stoppen: nieuw target voor interland-break

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

243
243
Club vs. Aston Villa: Leko broedt op drastische ingreep

Club Brugge staat te popelen om te starten aan zijn Champions League-campagne. En dinsdagavond tegen ...

408
408
Anderlecht-publiek laat speler vallen: "Met trillende benen"

RSC Anderlecht heeft zondagavond een meer dan verdienstelijke wedstrijd gespeeld. Maar uiteindelijk ...

799
799
Stassin beleeft meteen droomdebuut bij Sevilla

Heel wat Belgen versierden afgelopen week in het absolute slot van de mercato nog een transfer. ...

113
113
Kassa kassa: Cercle kondigt megatransfer aan

De transfermarkt sloot in België eerder deze week zijn deuren, maar toch valt er nog een zeer ...

87
87
Simons beleeft rampzalige start: "Het is om te janken"

Na vijf speeldagen lijken er in de Jupiler Pro League al enkele degradatiekandidaten opgestaan te ...

113
113

Meer sportnieuws