'Peperdure aanvaller kondigt Club Brugge-vertrek aan'

door
'Peperdure aanvaller kondigt Club Brugge-vertrek aan'

Hoewel de landskampioen gespaard blijft van Europese voorrondes, is ook bij Club Brugge de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start gegaan. Carl Hoefkens maakte maandag voor het eerst zijn opwachting als T1 op het Brugse trainingsveld. Al zal er in de komende weken nog flink aan zijn selectie gesleuteld worden.


Naast versterking aan inkomende zijde, belooft het vooral op uitgaand vlak een drukke mercato te worden voor de Bruggelingen. Bepaalde smaakmakers, Noa Lang op kop, hebben namelijk hun zinnen gezet op een nieuwe stap in hun carrière. Daarnaast zal Blauw-Zwart ook een oplossing moeten vinden voor een aantal spelers dat geen hoofdrol speelt in de sportieve plannen.

David Okekere is daar alvast eentje van. In de zomer van 2019 betaalde Club nog een slordige 8 miljoen euro om hem naar Jan Breydel te halen. Maar ondanks een veelbelovende start kon de Nigeriaan het niet waarmaken. In het voorbije seizoen werd hij dan ook met wisselend succes verhuurd aan het Italiaanse Venezia. Die uitleenbeurt kreeg echter geen vervolg en dus moet de aanvaller normaal gezien terugkeren naar Brugge.

NIET HERVATTEN
Maar ondanks een lopend contract tot medio 2023, lijkt Okereke daar weinig zin in te hebben. Momenteel zou hij in eigen land vertoeven, waar hij meehielp met de organisatie van een groot scoutingtornooi. En in een interview met het lokale Sports 247 liet hij verstaan dat een definitief vertrek bij Club Brugge er aan zit te komen. "Nee, ik zal niet terugkeren naar Club Brugge. Normaal gezien had ik daar al terug moeten hervatten. Ik heb daarover een mail gekregen en heb hen laten weten dat dit niet nodig is", klinkt het. Aan Club en zijn makelaars dus om een gepaste oplossing te vinden.

LEES OOK: ‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Club heeft Okereke te snel afgeschreven ...

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

92
92
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

28
28
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

63
63
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

19
19
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

85
85
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

171
171
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

151
151
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

61
61
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

131
131
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

60
60
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

103
103
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

293
293
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

253
253
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

497
497
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

380
380
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1307
1307
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

696
696
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

252
252
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

181
181
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

390
390
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

176
176
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

347
347

Meer sportnieuws