'Verbolgen Nielsen geeft Club Brugge transferhoop'

door
'Verbolgen Nielsen geeft Club Brugge transferhoop'

Union SG kwalificeerde zich vorig seizoen voor de voorrondes van de Champions League en dus zullen de Brusselaars in augustus al vol aan de bak moeten. Daarom werden de troepen van nieuwe coach Karel Geraerts maandag weer samengeroepen voor de medische en fysieke testen. Al deed niet iedereen dat met evenveel goesting, zo meldt Het Nieuwsblad.


Na de straffe prestaties van de voorbije maanden, moest Union afscheid nemen van onder meer topschutter Deniz Undav en succestrainer Felice Mazzu. Maar er zijn nog spelers die dat voorbeeld willen volgen. Met name Casper Nielsen. De Deen was vorig seizoen één van de absolute uitblinkers en speelde zich zo in de kijker van verschillende ploegen. De middenvelder wil dan ook een stapje hogerop zetten. Op die manier hoopt hij bovendien zijn kansen op een WK-selectie te vergroten. Dat hij in de voorbije Nations League-campagne níét werd geselecteerd, deed alvast de nodige alarmbellen afgaan.

Vooral Club Brugge toonde de voorbije weken nadrukkelijke belangstelling. En de overstap naar de landskampioen, waar zijn landgenoot Andreas Skov Olsen wél een vaste international is, zou Nielsen wel zien zitten. Alleen ligt Union dwars. De Brusselaars willen immers zoveel mogelijk aan hun sterkhouder verdienen. Een eerste Brugse bod van zo'n 3.5 miljoen euro werd dan ook geweigerd. En vervolgens stelde RUSG de notoire makelaar Mogi Bayat aan om de transfer namens de club te onderhandelen. Een zet waar men in Brugge niet mee kon lachen.

ERGERNISSEN
Maar ook het kamp-Nielsen was niet bepaald tevreden met de handelswijze van Union. Volgens Het Nieuwsblad ergeren de Deen en zijn entourage zich aan de rol van Bayat en vindt men de vraagprijs, zo'n 7 miljoen euro, veel te hoog. Voorlopig zal Nielsen zijn plichten ten opzichte van Union weliswaar netjes blijven nakomen. Toch hoopt hij dat er zo snel mogelijk een ommekeer volgt in zijn transferdossier, zo zou hij een overgang naar Club Brugge nog steeds niet volledig uitsluiten.

LEES OOK: Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Union moet Nielsen zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

88
88
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

55
55
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

28
28
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

73
73
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

43
43
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

239
239
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

32
32
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

49
49
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

178
178
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

62
62
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

405
405
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

231
231
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

83
83
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

107
107
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

339
339
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

70
70
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

34
34
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

16
16
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

177
177
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

232
232
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

207
207
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

946
946
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

183
183
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws