'Verbolgen Nielsen geeft Club Brugge transferhoop'

door
'Verbolgen Nielsen geeft Club Brugge transferhoop'

Union SG kwalificeerde zich vorig seizoen voor de voorrondes van de Champions League en dus zullen de Brusselaars in augustus al vol aan de bak moeten. Daarom werden de troepen van nieuwe coach Karel Geraerts maandag weer samengeroepen voor de medische en fysieke testen. Al deed niet iedereen dat met evenveel goesting, zo meldt Het Nieuwsblad.


Na de straffe prestaties van de voorbije maanden, moest Union afscheid nemen van onder meer topschutter Deniz Undav en succestrainer Felice Mazzu. Maar er zijn nog spelers die dat voorbeeld willen volgen. Met name Casper Nielsen. De Deen was vorig seizoen één van de absolute uitblinkers en speelde zich zo in de kijker van verschillende ploegen. De middenvelder wil dan ook een stapje hogerop zetten. Op die manier hoopt hij bovendien zijn kansen op een WK-selectie te vergroten. Dat hij in de voorbije Nations League-campagne níét werd geselecteerd, deed alvast de nodige alarmbellen afgaan.

Vooral Club Brugge toonde de voorbije weken nadrukkelijke belangstelling. En de overstap naar de landskampioen, waar zijn landgenoot Andreas Skov Olsen wél een vaste international is, zou Nielsen wel zien zitten. Alleen ligt Union dwars. De Brusselaars willen immers zoveel mogelijk aan hun sterkhouder verdienen. Een eerste Brugse bod van zo'n 3.5 miljoen euro werd dan ook geweigerd. En vervolgens stelde RUSG de notoire makelaar Mogi Bayat aan om de transfer namens de club te onderhandelen. Een zet waar men in Brugge niet mee kon lachen.

ERGERNISSEN
Maar ook het kamp-Nielsen was niet bepaald tevreden met de handelswijze van Union. Volgens Het Nieuwsblad ergeren de Deen en zijn entourage zich aan de rol van Bayat en vindt men de vraagprijs, zo'n 7 miljoen euro, veel te hoog. Voorlopig zal Nielsen zijn plichten ten opzichte van Union weliswaar netjes blijven nakomen. Toch hoopt hij dat er zo snel mogelijk een ommekeer volgt in zijn transferdossier, zo zou hij een overgang naar Club Brugge nog steeds niet volledig uitsluiten.

LEES OOK: Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Union moet Nielsen zijn transfer gunnen ...

Meest recent

KV Mechelen gaat voor straffe bonus: "Met onze kwaliteit..."

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

2
2
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

3
3
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

1
1
Antwerp komt met gerustellende update over Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

96
96
Vandenbroeck deelt transfer mee: "Komt naar Zulte Waregem"

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

53
53
'KV Mechelen wil uitpakken met komst absolute smaakmaker'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

82
82
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

536
536
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

117
117
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

41
41
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

93
93
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

272
272
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

190
190
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

32
32
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

501
501
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

361
361
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

145
145
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

341
341
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

670
670
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

90
90
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

366
366
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

263
263
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

173
173
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

192
192
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

290
290

Meer sportnieuws