'Verbolgen Nielsen geeft Club Brugge transferhoop'

door
'Verbolgen Nielsen geeft Club Brugge transferhoop'

Union SG kwalificeerde zich vorig seizoen voor de voorrondes van de Champions League en dus zullen de Brusselaars in augustus al vol aan de bak moeten. Daarom werden de troepen van nieuwe coach Karel Geraerts maandag weer samengeroepen voor de medische en fysieke testen. Al deed niet iedereen dat met evenveel goesting, zo meldt Het Nieuwsblad.


Na de straffe prestaties van de voorbije maanden, moest Union afscheid nemen van onder meer topschutter Deniz Undav en succestrainer Felice Mazzu. Maar er zijn nog spelers die dat voorbeeld willen volgen. Met name Casper Nielsen. De Deen was vorig seizoen één van de absolute uitblinkers en speelde zich zo in de kijker van verschillende ploegen. De middenvelder wil dan ook een stapje hogerop zetten. Op die manier hoopt hij bovendien zijn kansen op een WK-selectie te vergroten. Dat hij in de voorbije Nations League-campagne níét werd geselecteerd, deed alvast de nodige alarmbellen afgaan.

Vooral Club Brugge toonde de voorbije weken nadrukkelijke belangstelling. En de overstap naar de landskampioen, waar zijn landgenoot Andreas Skov Olsen wél een vaste international is, zou Nielsen wel zien zitten. Alleen ligt Union dwars. De Brusselaars willen immers zoveel mogelijk aan hun sterkhouder verdienen. Een eerste Brugse bod van zo'n 3.5 miljoen euro werd dan ook geweigerd. En vervolgens stelde RUSG de notoire makelaar Mogi Bayat aan om de transfer namens de club te onderhandelen. Een zet waar men in Brugge niet mee kon lachen.

ERGERNISSEN
Maar ook het kamp-Nielsen was niet bepaald tevreden met de handelswijze van Union. Volgens Het Nieuwsblad ergeren de Deen en zijn entourage zich aan de rol van Bayat en vindt men de vraagprijs, zo'n 7 miljoen euro, veel te hoog. Voorlopig zal Nielsen zijn plichten ten opzichte van Union weliswaar netjes blijven nakomen. Toch hoopt hij dat er zo snel mogelijk een ommekeer volgt in zijn transferdossier, zo zou hij een overgang naar Club Brugge nog steeds niet volledig uitsluiten.

LEES OOK: Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Union moet Nielsen zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

105
105
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

56
56
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

121
121
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

91
91
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

70
70
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

182
182
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

131
131
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

411
411
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

275
275
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

84
84
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

441
441
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

121
121
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

447
447
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

219
219
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

368
368
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

571
571
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

271
271
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

167
167
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

290
290
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

60
60
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

443
443
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

373
373
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

70
70
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

400
400

Meer sportnieuws