'Verbolgen Nielsen geeft Club Brugge transferhoop'

door
'Verbolgen Nielsen geeft Club Brugge transferhoop'

Union SG kwalificeerde zich vorig seizoen voor de voorrondes van de Champions League en dus zullen de Brusselaars in augustus al vol aan de bak moeten. Daarom werden de troepen van nieuwe coach Karel Geraerts maandag weer samengeroepen voor de medische en fysieke testen. Al deed niet iedereen dat met evenveel goesting, zo meldt Het Nieuwsblad.


Na de straffe prestaties van de voorbije maanden, moest Union afscheid nemen van onder meer topschutter Deniz Undav en succestrainer Felice Mazzu. Maar er zijn nog spelers die dat voorbeeld willen volgen. Met name Casper Nielsen. De Deen was vorig seizoen één van de absolute uitblinkers en speelde zich zo in de kijker van verschillende ploegen. De middenvelder wil dan ook een stapje hogerop zetten. Op die manier hoopt hij bovendien zijn kansen op een WK-selectie te vergroten. Dat hij in de voorbije Nations League-campagne níét werd geselecteerd, deed alvast de nodige alarmbellen afgaan.

Vooral Club Brugge toonde de voorbije weken nadrukkelijke belangstelling. En de overstap naar de landskampioen, waar zijn landgenoot Andreas Skov Olsen wél een vaste international is, zou Nielsen wel zien zitten. Alleen ligt Union dwars. De Brusselaars willen immers zoveel mogelijk aan hun sterkhouder verdienen. Een eerste Brugse bod van zo'n 3.5 miljoen euro werd dan ook geweigerd. En vervolgens stelde RUSG de notoire makelaar Mogi Bayat aan om de transfer namens de club te onderhandelen. Een zet waar men in Brugge niet mee kon lachen.

ERGERNISSEN
Maar ook het kamp-Nielsen was niet bepaald tevreden met de handelswijze van Union. Volgens Het Nieuwsblad ergeren de Deen en zijn entourage zich aan de rol van Bayat en vindt men de vraagprijs, zo'n 7 miljoen euro, veel te hoog. Voorlopig zal Nielsen zijn plichten ten opzichte van Union weliswaar netjes blijven nakomen. Toch hoopt hij dat er zo snel mogelijk een ommekeer volgt in zijn transferdossier, zo zou hij een overgang naar Club Brugge nog steeds niet volledig uitsluiten.

LEES OOK: Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union moet Nielsen zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

1
1
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

6
6
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

65
65
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

76
76
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

87
87
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

106
106
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

222
222
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

113
113
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

119
119
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

149
149
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

229
229
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

142
142
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

97
97
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

292
292
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

212
212
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

405
405
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

71
71
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

87
87
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

55
55
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

233
233
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

68
68
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

118
118
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

287
287
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

253
253
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

56
56

Meer sportnieuws