'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

2044
'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

Ook bij landskampioen Club Brugge zit het tussenseizoen er definitief op. Maandag stond nieuwe hoofdcoach Carl Hoefkens een eerste keer voor zijn spelersgroep. Als T1 kan Hoefkens voortbouwen op de recente successen van zijn voorganger, al zal hij zeker ook zijn eigen accenten trachten te leggen.


Dat was ook al te zien aan de selectie die hij maandag onder handen nam. Ook al was dat een voorlopige selectie. Zo kon Hoefkens uiteraard geen beroep doen op zijn internationals. Die genieten na hun interland-verplichtingen van nog wat welverdiend verlof en zullen pas later tijdens de voorbereiding aansluiten. Daar tegenover maakten wel heel wat jongelingen hun opwachting en dat is niet toevallig.

Onder Hoefkens wordt het immers de bedoeling om de doorstroming van Club Nxt naar de eerste ploeg te bevorderen. Elk jaar krijgen ook telkens verschillende jonkies de kans om zich te tonen tijdens de voorbereiding. Maar dit keer zijn dat maar liefst 11 stuks. Daarnaast meldt Het Laatste Nieuws dat Ibe Hautekiet en Abakar Sylla definitief de overstap maken naar de A-kern. Zij keren in principe dus niet meer terug naar Club Nxt.

GEEN VLIETINCK
Minder goed nieuws was er dan weer voor een iets ouder jeugdproduct van Blauw-Zwart. Zo heeft Hoefkens in zijn plannen geen plaats voorzien voor Thibault Vlietinck, die terug is na een huurbeurt aan OH Leuven. Volgens HLN werd de 24-jarige flankspeler niet eens uitgenodigd voor de hervatting van de trainingen. Ook na de trainerswissel heeft Vlietinck dus geen toekomst meer bij Club, waar hij wel nog één jaar contract heeft lopen.

LEES OOK: Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Gelooft u dat Hoefkens zal slagen als T1?

Meest recent

Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

2
2
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

21
21
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

73
73
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

30
30
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

31
31
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

119
119
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

175
175
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

154
154
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1008
1008
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

95
95
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

34
34
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

258
258
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

66
66
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

67
67
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

28
28
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

60
60
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

45
45
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

82
82
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

29
29
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

166
166
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

336
336
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

280
280
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

41
41
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

283
283
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

55
55

Meer sportnieuws