'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

door
'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

Ook bij landskampioen Club Brugge zit het tussenseizoen er definitief op. Maandag stond nieuwe hoofdcoach Carl Hoefkens een eerste keer voor zijn spelersgroep. Als T1 kan Hoefkens voortbouwen op de recente successen van zijn voorganger, al zal hij zeker ook zijn eigen accenten trachten te leggen.


Dat was ook al te zien aan de selectie die hij maandag onder handen nam. Ook al was dat een voorlopige selectie. Zo kon Hoefkens uiteraard geen beroep doen op zijn internationals. Die genieten na hun interland-verplichtingen van nog wat welverdiend verlof en zullen pas later tijdens de voorbereiding aansluiten. Daar tegenover maakten wel heel wat jongelingen hun opwachting en dat is niet toevallig.

Onder Hoefkens wordt het immers de bedoeling om de doorstroming van Club Nxt naar de eerste ploeg te bevorderen. Elk jaar krijgen ook telkens verschillende jonkies de kans om zich te tonen tijdens de voorbereiding. Maar dit keer zijn dat maar liefst 11 stuks. Daarnaast meldt Het Laatste Nieuws dat Ibe Hautekiet en Abakar Sylla definitief de overstap maken naar de A-kern. Zij keren in principe dus niet meer terug naar Club Nxt.

GEEN VLIETINCK
Minder goed nieuws was er dan weer voor een iets ouder jeugdproduct van Blauw-Zwart. Zo heeft Hoefkens in zijn plannen geen plaats voorzien voor Thibault Vlietinck, die terug is na een huurbeurt aan OH Leuven. Volgens HLN werd de 24-jarige flankspeler niet eens uitgenodigd voor de hervatting van de trainingen. Ook na de trainerswissel heeft Vlietinck dus geen toekomst meer bij Club, waar hij wel nog één jaar contract heeft lopen.

LEES OOK: 'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Gelooft u dat Hoefkens zal slagen als T1?

Meest recent

Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

4
4
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

183
183
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

55
55
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

105
105
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

32
32
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

82
82
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

102
102
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

102
102
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

77
77
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

35
35
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

195
195
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

321
321
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

493
493
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

391
391
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

361
361
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

396
396
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

400
400
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

656
656
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

615
615
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

141
141
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

239
239
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

130
130
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

215
215
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

604
604
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

314
314

Meer sportnieuws