'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

door
'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

Ook bij landskampioen Club Brugge zit het tussenseizoen er definitief op. Maandag stond nieuwe hoofdcoach Carl Hoefkens een eerste keer voor zijn spelersgroep. Als T1 kan Hoefkens voortbouwen op de recente successen van zijn voorganger, al zal hij zeker ook zijn eigen accenten trachten te leggen.


Dat was ook al te zien aan de selectie die hij maandag onder handen nam. Ook al was dat een voorlopige selectie. Zo kon Hoefkens uiteraard geen beroep doen op zijn internationals. Die genieten na hun interland-verplichtingen van nog wat welverdiend verlof en zullen pas later tijdens de voorbereiding aansluiten. Daar tegenover maakten wel heel wat jongelingen hun opwachting en dat is niet toevallig.

Onder Hoefkens wordt het immers de bedoeling om de doorstroming van Club Nxt naar de eerste ploeg te bevorderen. Elk jaar krijgen ook telkens verschillende jonkies de kans om zich te tonen tijdens de voorbereiding. Maar dit keer zijn dat maar liefst 11 stuks. Daarnaast meldt Het Laatste Nieuws dat Ibe Hautekiet en Abakar Sylla definitief de overstap maken naar de A-kern. Zij keren in principe dus niet meer terug naar Club Nxt.

GEEN VLIETINCK
Minder goed nieuws was er dan weer voor een iets ouder jeugdproduct van Blauw-Zwart. Zo heeft Hoefkens in zijn plannen geen plaats voorzien voor Thibault Vlietinck, die terug is na een huurbeurt aan OH Leuven. Volgens HLN werd de 24-jarige flankspeler niet eens uitgenodigd voor de hervatting van de trainingen. Ook na de trainerswissel heeft Vlietinck dus geen toekomst meer bij Club, waar hij wel nog één jaar contract heeft lopen.

LEES OOK: 'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Gelooft u dat Hoefkens zal slagen als T1?

Meest recent

'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

35
35
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

90
90
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

106
106
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

160
160
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

43
43
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

114
114
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

72
72
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

81
81
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

74
74
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

68
68
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

456
456
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

400
400
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

72
72
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

214
214
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

250
250
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

256
256
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

76
76
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

177
177
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

54
54
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

29
29
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

427
427
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

522
522
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

432
432
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

62
62
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

44
44

Meer sportnieuws