'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

2044 stemmen
'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

Ook bij landskampioen Club Brugge zit het tussenseizoen er definitief op. Maandag stond nieuwe hoofdcoach Carl Hoefkens een eerste keer voor zijn spelersgroep. Als T1 kan Hoefkens voortbouwen op de recente successen van zijn voorganger, al zal hij zeker ook zijn eigen accenten trachten te leggen.


Dat was ook al te zien aan de selectie die hij maandag onder handen nam. Ook al was dat een voorlopige selectie. Zo kon Hoefkens uiteraard geen beroep doen op zijn internationals. Die genieten na hun interland-verplichtingen van nog wat welverdiend verlof en zullen pas later tijdens de voorbereiding aansluiten. Daar tegenover maakten wel heel wat jongelingen hun opwachting en dat is niet toevallig.

Onder Hoefkens wordt het immers de bedoeling om de doorstroming van Club Nxt naar de eerste ploeg te bevorderen. Elk jaar krijgen ook telkens verschillende jonkies de kans om zich te tonen tijdens de voorbereiding. Maar dit keer zijn dat maar liefst 11 stuks. Daarnaast meldt Het Laatste Nieuws dat Ibe Hautekiet en Abakar Sylla definitief de overstap maken naar de A-kern. Zij keren in principe dus niet meer terug naar Club Nxt.

GEEN VLIETINCK
Minder goed nieuws was er dan weer voor een iets ouder jeugdproduct van Blauw-Zwart. Zo heeft Hoefkens in zijn plannen geen plaats voorzien voor Thibault Vlietinck, die terug is na een huurbeurt aan OH Leuven. Volgens HLN werd de 24-jarige flankspeler niet eens uitgenodigd voor de hervatting van de trainingen. Ook na de trainerswissel heeft Vlietinck dus geen toekomst meer bij Club, waar hij wel nog één jaar contract heeft lopen.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Gelooft u dat Hoefkens zal slagen als T1?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

46
46
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

33
33
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

181
181
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

138
138
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

356
356
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

146
146
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

448
448
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

109
109
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

44
44
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

340
340
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

689
689
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

515
515
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

149
149
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1114
1114
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

665
665
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

249
249
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

515
515
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

253
253
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1271
1271
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

642
642

Meer sportnieuws