'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

2044 stemmen
'Hoefkens schuift Club-speler definitief aan de kant'

Ook bij landskampioen Club Brugge zit het tussenseizoen er definitief op. Maandag stond nieuwe hoofdcoach Carl Hoefkens een eerste keer voor zijn spelersgroep. Als T1 kan Hoefkens voortbouwen op de recente successen van zijn voorganger, al zal hij zeker ook zijn eigen accenten trachten te leggen.


Dat was ook al te zien aan de selectie die hij maandag onder handen nam. Ook al was dat een voorlopige selectie. Zo kon Hoefkens uiteraard geen beroep doen op zijn internationals. Die genieten na hun interland-verplichtingen van nog wat welverdiend verlof en zullen pas later tijdens de voorbereiding aansluiten. Daar tegenover maakten wel heel wat jongelingen hun opwachting en dat is niet toevallig.

Onder Hoefkens wordt het immers de bedoeling om de doorstroming van Club Nxt naar de eerste ploeg te bevorderen. Elk jaar krijgen ook telkens verschillende jonkies de kans om zich te tonen tijdens de voorbereiding. Maar dit keer zijn dat maar liefst 11 stuks. Daarnaast meldt Het Laatste Nieuws dat Ibe Hautekiet en Abakar Sylla definitief de overstap maken naar de A-kern. Zij keren in principe dus niet meer terug naar Club Nxt.

GEEN VLIETINCK
Minder goed nieuws was er dan weer voor een iets ouder jeugdproduct van Blauw-Zwart. Zo heeft Hoefkens in zijn plannen geen plaats voorzien voor Thibault Vlietinck, die terug is na een huurbeurt aan OH Leuven. Volgens HLN werd de 24-jarige flankspeler niet eens uitgenodigd voor de hervatting van de trainingen. Ook na de trainerswissel heeft Vlietinck dus geen toekomst meer bij Club, waar hij wel nog één jaar contract heeft lopen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Gelooft u dat Hoefkens zal slagen als T1?

Meest recent

Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

15
15
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

47
47
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

35
35
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

13
13
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

152
152
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

95
95
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

38
38
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

17
17
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

34
34
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

30
30
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

69
69
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

259
259
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

214
214
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

105
105
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

652
652
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

320
320
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

644
644
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

68
68
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

400
400
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

171
171
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

108
108
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

620
620
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

91
91
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

708
708

Meer sportnieuws