'Chelsea-baas mengt zich persoonlijk in transfer Lukaku'

door
'Chelsea-baas mengt zich persoonlijk in transfer Lukaku'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel heeft zijn zinnen gezet op een comeback bij Internazionale en de Italiaanse topploeg wil haar voormalig kampioenenmaker ook graag zien terugkeren. Beide clubs naderen dan ook een akkoord over een huurbeurt.


Hoewel Lukaku bereid is om grote opofferingen te maken wat zijn salaris betreft, werd al snel duidelijk dat een definitieve terugkeer naar Inter niet aan de orde was. Daar hebben de Milanezen te weinig middelen voor. En dus werd de voorbije dagen druk onderhandeld over de financiële voorwaarden tot een uitleenbeurt.

Afgelopen weekend zaten de delegaties van beide ploegen immers opnieuw rond de tafel. Daarbij zouden ze flink naar mekaar zijn toegegroeid. Inter deed naar verluidt een bod van 5 miljoen euro, aangevuld met 2 miljoen euro aan bonussen. Chelsea zou daarop hebben laten verstaan dat de deal gesloten kan worden voor een huurvergoeding van 10 miljoen euro.

AKKOORD NADERT
Witte rook lijkt dus nabij want inmiddels heeft Inter een nieuw bod uitgebracht: 7 miljoen gegarandeerd plus bonussen. Niet ver dus van de vraagprijs. Het kamp-Lukaku zou dan ook vertrouwen hebben in een goede afloop. Overigens meldt transferwatcher Fabrizio Romano dat Todd Boehly, die nieuwe grote baas op Stamford, zich persoonlijk met de onderhandelingen is gaan moeien. Dat wijst erop dat een akkoord wel degelijk in de lucht hangt.

LEES OOK: Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

Lukaku hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

11
11
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

38
38
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

17
17
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

131
131
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

834
834
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

149
149
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

179
179
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

282
282
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

25
25
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

146
146
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

640
640
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

32
32
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

36
36
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

175
175
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

91
91
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

120
120
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

112
112
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

117
117
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

117
117
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

305
305
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

36
36
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

306
306
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

176
176
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145

Meer sportnieuws