'Chelsea-baas mengt zich persoonlijk in transfer Lukaku'

door
'Chelsea-baas mengt zich persoonlijk in transfer Lukaku'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel heeft zijn zinnen gezet op een comeback bij Internazionale en de Italiaanse topploeg wil haar voormalig kampioenenmaker ook graag zien terugkeren. Beide clubs naderen dan ook een akkoord over een huurbeurt.


Hoewel Lukaku bereid is om grote opofferingen te maken wat zijn salaris betreft, werd al snel duidelijk dat een definitieve terugkeer naar Inter niet aan de orde was. Daar hebben de Milanezen te weinig middelen voor. En dus werd de voorbije dagen druk onderhandeld over de financiële voorwaarden tot een uitleenbeurt.

Afgelopen weekend zaten de delegaties van beide ploegen immers opnieuw rond de tafel. Daarbij zouden ze flink naar mekaar zijn toegegroeid. Inter deed naar verluidt een bod van 5 miljoen euro, aangevuld met 2 miljoen euro aan bonussen. Chelsea zou daarop hebben laten verstaan dat de deal gesloten kan worden voor een huurvergoeding van 10 miljoen euro.

AKKOORD NADERT
Witte rook lijkt dus nabij want inmiddels heeft Inter een nieuw bod uitgebracht: 7 miljoen gegarandeerd plus bonussen. Niet ver dus van de vraagprijs. Het kamp-Lukaku zou dan ook vertrouwen hebben in een goede afloop. Overigens meldt transferwatcher Fabrizio Romano dat Todd Boehly, die nieuwe grote baas op Stamford, zich persoonlijk met de onderhandelingen is gaan moeien. Dat wijst erop dat een akkoord wel degelijk in de lucht hangt.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Lukaku hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

16
16
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

26
26
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

27
27
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

165
165
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

44
44
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

129
129
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

227
227
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

106
106
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

269
269
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

154
154
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

533
533
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

108
108
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

101
101
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

373
373
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

142
142
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

263
263
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

186
186
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

105
105
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

112
112
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

319
319
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

201
201
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

305
305

Meer sportnieuws