'Chelsea-baas mengt zich persoonlijk in transfer Lukaku'

door
'Chelsea-baas mengt zich persoonlijk in transfer Lukaku'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel heeft zijn zinnen gezet op een comeback bij Internazionale en de Italiaanse topploeg wil haar voormalig kampioenenmaker ook graag zien terugkeren. Beide clubs naderen dan ook een akkoord over een huurbeurt.


Hoewel Lukaku bereid is om grote opofferingen te maken wat zijn salaris betreft, werd al snel duidelijk dat een definitieve terugkeer naar Inter niet aan de orde was. Daar hebben de Milanezen te weinig middelen voor. En dus werd de voorbije dagen druk onderhandeld over de financiële voorwaarden tot een uitleenbeurt.

Afgelopen weekend zaten de delegaties van beide ploegen immers opnieuw rond de tafel. Daarbij zouden ze flink naar mekaar zijn toegegroeid. Inter deed naar verluidt een bod van 5 miljoen euro, aangevuld met 2 miljoen euro aan bonussen. Chelsea zou daarop hebben laten verstaan dat de deal gesloten kan worden voor een huurvergoeding van 10 miljoen euro.

AKKOORD NADERT
Witte rook lijkt dus nabij want inmiddels heeft Inter een nieuw bod uitgebracht: 7 miljoen gegarandeerd plus bonussen. Niet ver dus van de vraagprijs. Het kamp-Lukaku zou dan ook vertrouwen hebben in een goede afloop. Overigens meldt transferwatcher Fabrizio Romano dat Todd Boehly, die nieuwe grote baas op Stamford, zich persoonlijk met de onderhandelingen is gaan moeien. Dat wijst erop dat een akkoord wel degelijk in de lucht hangt.

LEES OOK: Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Lukaku hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

86
86
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

23
23
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

42
42
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

39
39
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

27
27
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

92
92
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

258
258
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

164
164
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

553
553
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

80
80
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

388
388
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

501
501
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

239
239
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

784
784
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

167
167
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

254
254
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

283
283
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

204
204
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

620
620
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

255
255
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

154
154
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

1028
1028
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

1185
1185
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

496
496
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

475
475

Meer sportnieuws