'Union wil clubicoon van Standard wegplukken'

door
'Union wil clubicoon van Standard wegplukken'

Union SG ontpopte zich zonder twijfel tot de sensatie van het voorbije voetbalseizoen. De promovendus maakte lang jacht op de landstitel, die het uiteindelijk aan Club Brugge moest laten. Met het oog op volgend seizoen geeft de Brusselse club opnieuw enkele nobele onbekenden de kans in onze competitie. Voor nieuwbakken trainer Karel Geeraerts willen de Unionisten een sterke omkadering voorzien. 

Union zou voor het eind van de maand willen aankondigen wie Karel Geraerts als T2 zal bijstaan. Momenteel is er enkel T3 Artur Kopyt die de ex-speler van Club Brugge en Standard bijstaat. Huidig keeperstrainer Laurent Deraedt zou Felice Mazzu volgen naar RSC Anderlecht. Gezien Union een stapje hoger wil zetten in de omkadering, zou het aan ex-Rode Duivel Jean-Francois Gillet denken voor de vacante post, zo meldt La Dernière Heure.  

Voor Gillet zou het interessante overstap kunnen zijn. Hij zou zo dichter bij zijn thuis in Mechelen kunnen werken. De ex-doelman van Standard ging na zijn actieve carrière aan de slag als keeperstrainer bij de Rouches. Hij behoort tot het meubilair van de club en heeft een heel goede band met de supporters. Tot nog toe heeft Gillet de overstap dan ook geweigerd. Union SG zal ongetwijfeld nog een volgende poging ondernemen. 

ROUCHE TOUT COURT 
Gillet is een jeugdproduct van Standard en ging op jonge leeftijd naar Italië. Na passages bij Monza, Bari, Treviso, Bologna, Torino en Catania keerde hij terug naar België. Na één jaar KV Mechelen pikte Standard de doelman die negen keer voor de Rode Duivels aantrad weer op. Vorige zomer beëindigde Gillet zijn actieve loopbaan en kreeg een plaatstje in de staff van Mbaye Leye. Daar is de Luikse doelman nog steeds heel dankbaar voor en zou hij de club graag trouw willen blijven.

LEES OOK: Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Zie jij het volgend seizoen goed komen voor Union met Geraerts aan het roer?

Meest recent

Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Romelu Lukaku staat dicht bij zijn rentree na een maandenlange blessure aan de quadriceps. Big Rom ...

0
0
Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

45
45
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

17
17
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

127
127
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

171
171
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

24
24
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

217
217
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

154
154
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

225
225
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

157
157
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

204
204
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

796
796
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

153
153
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

675
675
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

459
459
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

469
469
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

250
250
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

325
325
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

670
670
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

754
754
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

553
553
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

280
280
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

567
567
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

553
553
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

466
466

Meer sportnieuws