'Union wil clubicoon van Standard wegplukken'

door
'Union wil clubicoon van Standard wegplukken'

Union SG ontpopte zich zonder twijfel tot de sensatie van het voorbije voetbalseizoen. De promovendus maakte lang jacht op de landstitel, die het uiteindelijk aan Club Brugge moest laten. Met het oog op volgend seizoen geeft de Brusselse club opnieuw enkele nobele onbekenden de kans in onze competitie. Voor nieuwbakken trainer Karel Geeraerts willen de Unionisten een sterke omkadering voorzien. 

Union zou voor het eind van de maand willen aankondigen wie Karel Geraerts als T2 zal bijstaan. Momenteel is er enkel T3 Artur Kopyt die de ex-speler van Club Brugge en Standard bijstaat. Huidig keeperstrainer Laurent Deraedt zou Felice Mazzu volgen naar RSC Anderlecht. Gezien Union een stapje hoger wil zetten in de omkadering, zou het aan ex-Rode Duivel Jean-Francois Gillet denken voor de vacante post, zo meldt La Dernière Heure.  

Voor Gillet zou het interessante overstap kunnen zijn. Hij zou zo dichter bij zijn thuis in Mechelen kunnen werken. De ex-doelman van Standard ging na zijn actieve carrière aan de slag als keeperstrainer bij de Rouches. Hij behoort tot het meubilair van de club en heeft een heel goede band met de supporters. Tot nog toe heeft Gillet de overstap dan ook geweigerd. Union SG zal ongetwijfeld nog een volgende poging ondernemen. 

ROUCHE TOUT COURT 
Gillet is een jeugdproduct van Standard en ging op jonge leeftijd naar Italië. Na passages bij Monza, Bari, Treviso, Bologna, Torino en Catania keerde hij terug naar België. Na één jaar KV Mechelen pikte Standard de doelman die negen keer voor de Rode Duivels aantrad weer op. Vorige zomer beëindigde Gillet zijn actieve loopbaan en kreeg een plaatstje in de staff van Mbaye Leye. Daar is de Luikse doelman nog steeds heel dankbaar voor en zou hij de club graag trouw willen blijven.

LEES OOK: Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

Zie jij het volgend seizoen goed komen voor Union met Geraerts aan het roer?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

1
1
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

11
11
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

16
16
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

48
48
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

54
54
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

67
67
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

14
14
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

89
89
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

107
107
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

105
105
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

240
240
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

147
147
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

179
179
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

275
275
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

37
37
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

143
143
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

98
98
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

150
150
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

578
578
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

326
326
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

166
166
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

359
359
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

382
382
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

132
132
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

373
373

Meer sportnieuws