'Union wil clubicoon van Standard wegplukken'

door
'Union wil clubicoon van Standard wegplukken'

Union SG ontpopte zich zonder twijfel tot de sensatie van het voorbije voetbalseizoen. De promovendus maakte lang jacht op de landstitel, die het uiteindelijk aan Club Brugge moest laten. Met het oog op volgend seizoen geeft de Brusselse club opnieuw enkele nobele onbekenden de kans in onze competitie. Voor nieuwbakken trainer Karel Geeraerts willen de Unionisten een sterke omkadering voorzien. 

Union zou voor het eind van de maand willen aankondigen wie Karel Geraerts als T2 zal bijstaan. Momenteel is er enkel T3 Artur Kopyt die de ex-speler van Club Brugge en Standard bijstaat. Huidig keeperstrainer Laurent Deraedt zou Felice Mazzu volgen naar RSC Anderlecht. Gezien Union een stapje hoger wil zetten in de omkadering, zou het aan ex-Rode Duivel Jean-Francois Gillet denken voor de vacante post, zo meldt La Dernière Heure.  

Voor Gillet zou het interessante overstap kunnen zijn. Hij zou zo dichter bij zijn thuis in Mechelen kunnen werken. De ex-doelman van Standard ging na zijn actieve carrière aan de slag als keeperstrainer bij de Rouches. Hij behoort tot het meubilair van de club en heeft een heel goede band met de supporters. Tot nog toe heeft Gillet de overstap dan ook geweigerd. Union SG zal ongetwijfeld nog een volgende poging ondernemen. 

ROUCHE TOUT COURT 
Gillet is een jeugdproduct van Standard en ging op jonge leeftijd naar Italië. Na passages bij Monza, Bari, Treviso, Bologna, Torino en Catania keerde hij terug naar België. Na één jaar KV Mechelen pikte Standard de doelman die negen keer voor de Rode Duivels aantrad weer op. Vorige zomer beëindigde Gillet zijn actieve loopbaan en kreeg een plaatstje in de staff van Mbaye Leye. Daar is de Luikse doelman nog steeds heel dankbaar voor en zou hij de club graag trouw willen blijven.

LEES OOK: Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

Zie jij het volgend seizoen goed komen voor Union met Geraerts aan het roer?

Meest recent

'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

0
0
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

51
51
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

71
71
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

58
58
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

100
100
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

121
121
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

145
145
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

160
160
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

134
134
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

477
477
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

307
307
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

90
90
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

265
265
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

172
172
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

143
143
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

99
99
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

554
554
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

399
399
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

99
99
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

1054
1054
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

140
140
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

204
204
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

364
364

Meer sportnieuws