'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

door
'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje, weliswaar tijdelijk, terug vertrekt bij Chelsea FC. De Blues onderhandelen momenteel volop met Internazionale over een huurbeurt van de Rode Duivel. En beide partijen lijken steeds dichter bij een akkoord te komen.


De onderhandelingen zouden momenteel vooral gaan over de hoogte van de huurvergoeding. Daarnaast hopen de Blues dat de Italianen zoveel mogelijk van zijn salaris overnemen. Dat vrijgekomen salarisbudget wil men namelijk zelf spenderen voor het aantrekken van nieuwe spelers. Zo zou Chelsea broeden op een transferbom in de eigen Premier League. Volgens The Mirror zouden de Blues hun zinnen vol op Raheem Sterling zetten zodra de Lukaku-deal is afgerond.

De Engelse international gaat bij Manchester City zijn laatste contractjaar in. De Londenaren zouden van die situatie willen profiteren om Sterling voor een relatief beperkte transfersom over te nemen van de Engelse kampioen en volgens de laatste berichten zou City ook bereid zijn om mee te werken aan een deal. Maar de Blues hebben hun oog laten vallen op nog een andere speler in het Etihad Stadium.

MOEILIJK DOSSIER
Na het vertrek van Antonio Rüdiger en Andreas Christensen wil CFC ook zijn defensie verstevigen. Presnel Kimpembe en Jules Koundé werden al genoemd, maar ook Nathan Aké zou er goed opstaan. Volgens The Times is coach Thomas Tuchel alvast een groot liefhebber van de Nederlander, die bij City lang niet zeker is van een vaste basisstek. De Blues zullen wel alles uit de kast moeten halen om deze deal rond te krijgen. Aké zou zelf immers bij City willen blijven. Bovendien staat hij er nog tot medio 2025 onder contract, waardoor een bepaalde transfersom nodig is.

LEES OOK: 'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Welke club heeft dit momenteel de sterkste selectie in de breedte?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

75
75
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

30
30
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

52
52
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

47
47
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

82
82
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

225
225
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

183
183
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

309
309
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

55
55
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

367
367
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

97
97
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

160
160
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

149
149
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

119
119
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

296
296
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

959
959
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

395
395
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

801
801
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

228
228
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

749
749
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

500
500
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1072
1072

Meer sportnieuws