'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

door
'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje, weliswaar tijdelijk, terug vertrekt bij Chelsea FC. De Blues onderhandelen momenteel volop met Internazionale over een huurbeurt van de Rode Duivel. En beide partijen lijken steeds dichter bij een akkoord te komen.


De onderhandelingen zouden momenteel vooral gaan over de hoogte van de huurvergoeding. Daarnaast hopen de Blues dat de Italianen zoveel mogelijk van zijn salaris overnemen. Dat vrijgekomen salarisbudget wil men namelijk zelf spenderen voor het aantrekken van nieuwe spelers. Zo zou Chelsea broeden op een transferbom in de eigen Premier League. Volgens The Mirror zouden de Blues hun zinnen vol op Raheem Sterling zetten zodra de Lukaku-deal is afgerond.

De Engelse international gaat bij Manchester City zijn laatste contractjaar in. De Londenaren zouden van die situatie willen profiteren om Sterling voor een relatief beperkte transfersom over te nemen van de Engelse kampioen en volgens de laatste berichten zou City ook bereid zijn om mee te werken aan een deal. Maar de Blues hebben hun oog laten vallen op nog een andere speler in het Etihad Stadium.

MOEILIJK DOSSIER
Na het vertrek van Antonio Rüdiger en Andreas Christensen wil CFC ook zijn defensie verstevigen. Presnel Kimpembe en Jules Koundé werden al genoemd, maar ook Nathan Aké zou er goed opstaan. Volgens The Times is coach Thomas Tuchel alvast een groot liefhebber van de Nederlander, die bij City lang niet zeker is van een vaste basisstek. De Blues zullen wel alles uit de kast moeten halen om deze deal rond te krijgen. Aké zou zelf immers bij City willen blijven. Bovendien staat hij er nog tot medio 2025 onder contract, waardoor een bepaalde transfersom nodig is.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Welke club heeft dit momenteel de sterkste selectie in de breedte?

Meest recent

"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

96
96
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

25
25
Club verliest steunpilaar: absolute topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

263
263
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

34
34
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

67
67
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

126
126
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

24
24
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

98
98
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

95
95
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

48
48
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

111
111
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

163
163
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

226
226
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

84
84
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

513
513
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

153
153
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

170
170
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

379
379
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

150
150
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

164
164
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

77
77
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

114
114
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

354
354
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

257
257
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

176
176

Meer sportnieuws