'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

102 stemmen
'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje, weliswaar tijdelijk, terug vertrekt bij Chelsea FC. De Blues onderhandelen momenteel volop met Internazionale over een huurbeurt van de Rode Duivel. En beide partijen lijken steeds dichter bij een akkoord te komen.


De onderhandelingen zouden momenteel vooral gaan over de hoogte van de huurvergoeding. Daarnaast hopen de Blues dat de Italianen zoveel mogelijk van zijn salaris overnemen. Dat vrijgekomen salarisbudget wil men namelijk zelf spenderen voor het aantrekken van nieuwe spelers. Zo zou Chelsea broeden op een transferbom in de eigen Premier League. Volgens The Mirror zouden de Blues hun zinnen vol op Raheem Sterling zetten zodra de Lukaku-deal is afgerond.

De Engelse international gaat bij Manchester City zijn laatste contractjaar in. De Londenaren zouden van die situatie willen profiteren om Sterling voor een relatief beperkte transfersom over te nemen van de Engelse kampioen en volgens de laatste berichten zou City ook bereid zijn om mee te werken aan een deal. Maar de Blues hebben hun oog laten vallen op nog een andere speler in het Etihad Stadium.

MOEILIJK DOSSIER
Na het vertrek van Antonio Rüdiger en Andreas Christensen wil CFC ook zijn defensie verstevigen. Presnel Kimpembe en Jules Koundé werden al genoemd, maar ook Nathan Aké zou er goed opstaan. Volgens The Times is coach Thomas Tuchel alvast een groot liefhebber van de Nederlander, die bij City lang niet zeker is van een vaste basisstek. De Blues zullen wel alles uit de kast moeten halen om deze deal rond te krijgen. Aké zou zelf immers bij City willen blijven. Bovendien staat hij er nog tot medio 2025 onder contract, waardoor een bepaalde transfersom nodig is.

LEES OOK: 'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Welke club heeft dit momenteel de sterkste selectie in de breedte?

Meest recent

KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

7
7
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

17
17
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

68
68
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

26
26
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

26
26
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

228
228
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

139
139
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

214
214
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

126
126
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

100
100
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

344
344
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

158
158
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

283
283
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

198
198
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

128
128
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

139
139
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

107
107
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

812
812
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

11
11
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

240
240
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

227
227
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

834
834
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

261
261

Meer sportnieuws