'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

door
'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje, weliswaar tijdelijk, terug vertrekt bij Chelsea FC. De Blues onderhandelen momenteel volop met Internazionale over een huurbeurt van de Rode Duivel. En beide partijen lijken steeds dichter bij een akkoord te komen.


De onderhandelingen zouden momenteel vooral gaan over de hoogte van de huurvergoeding. Daarnaast hopen de Blues dat de Italianen zoveel mogelijk van zijn salaris overnemen. Dat vrijgekomen salarisbudget wil men namelijk zelf spenderen voor het aantrekken van nieuwe spelers. Zo zou Chelsea broeden op een transferbom in de eigen Premier League. Volgens The Mirror zouden de Blues hun zinnen vol op Raheem Sterling zetten zodra de Lukaku-deal is afgerond.

De Engelse international gaat bij Manchester City zijn laatste contractjaar in. De Londenaren zouden van die situatie willen profiteren om Sterling voor een relatief beperkte transfersom over te nemen van de Engelse kampioen en volgens de laatste berichten zou City ook bereid zijn om mee te werken aan een deal. Maar de Blues hebben hun oog laten vallen op nog een andere speler in het Etihad Stadium.

MOEILIJK DOSSIER
Na het vertrek van Antonio Rüdiger en Andreas Christensen wil CFC ook zijn defensie verstevigen. Presnel Kimpembe en Jules Koundé werden al genoemd, maar ook Nathan Aké zou er goed opstaan. Volgens The Times is coach Thomas Tuchel alvast een groot liefhebber van de Nederlander, die bij City lang niet zeker is van een vaste basisstek. De Blues zullen wel alles uit de kast moeten halen om deze deal rond te krijgen. Aké zou zelf immers bij City willen blijven. Bovendien staat hij er nog tot medio 2025 onder contract, waardoor een bepaalde transfersom nodig is.

LEES OOK: Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Welke club heeft dit momenteel de sterkste selectie in de breedte?

Meest recent

De Mil moet puzzelen: AA Gent mist twee sterkhouders

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

17
17
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

76
76
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

363
363
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

131
131
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

104
104
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

262
262
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

35
35
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

220
220
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

82
82
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

271
271
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

91
91
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

516
516
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

41
41
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

87
87
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

183
183
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

674
674
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

103
103
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

357
357
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

293
293
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1454
1454
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

558
558
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

155
155
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

642
642
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

349
349

Meer sportnieuws