'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

102
'Chelsea gaat voor spectaculaire City-dubbelslag'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje, weliswaar tijdelijk, terug vertrekt bij Chelsea FC. De Blues onderhandelen momenteel volop met Internazionale over een huurbeurt van de Rode Duivel. En beide partijen lijken steeds dichter bij een akkoord te komen.


De onderhandelingen zouden momenteel vooral gaan over de hoogte van de huurvergoeding. Daarnaast hopen de Blues dat de Italianen zoveel mogelijk van zijn salaris overnemen. Dat vrijgekomen salarisbudget wil men namelijk zelf spenderen voor het aantrekken van nieuwe spelers. Zo zou Chelsea broeden op een transferbom in de eigen Premier League. Volgens The Mirror zouden de Blues hun zinnen vol op Raheem Sterling zetten zodra de Lukaku-deal is afgerond.

De Engelse international gaat bij Manchester City zijn laatste contractjaar in. De Londenaren zouden van die situatie willen profiteren om Sterling voor een relatief beperkte transfersom over te nemen van de Engelse kampioen en volgens de laatste berichten zou City ook bereid zijn om mee te werken aan een deal. Maar de Blues hebben hun oog laten vallen op nog een andere speler in het Etihad Stadium.

MOEILIJK DOSSIER
Na het vertrek van Antonio Rüdiger en Andreas Christensen wil CFC ook zijn defensie verstevigen. Presnel Kimpembe en Jules Koundé werden al genoemd, maar ook Nathan Aké zou er goed opstaan. Volgens The Times is coach Thomas Tuchel alvast een groot liefhebber van de Nederlander, die bij City lang niet zeker is van een vaste basisstek. De Blues zullen wel alles uit de kast moeten halen om deze deal rond te krijgen. Aké zou zelf immers bij City willen blijven. Bovendien staat hij er nog tot medio 2025 onder contract, waardoor een bepaalde transfersom nodig is.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Welke club heeft dit momenteel de sterkste selectie in de breedte?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

17
17
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

147
147
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

30
30
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

58
58
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

66
66
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

106
106
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

126
126
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

57
57
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

298
298
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

675
675
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

159
159
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

163
163
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

190
190
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

362
362
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

681
681
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

253
253
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

599
599
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws