'Lukaku-transfer botst op laatste struikelblok'

door
'Lukaku-transfer botst op laatste struikelblok'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel heeft zijn zinnen gezet op een comeback bij Internazionale en de Italiaanse topploeg wil haar voormalig kampioenenmaker ook graag zien terugkeren. Beide clubs naderen dan ook een akkoord over een huurbeurt.


Hoewel Lukaku bereid is om grote opofferingen te maken wat zijn salaris betreft, werd al snel duidelijk dat een definitieve terugkeer naar Inter niet aan de orde was. Daar hebben de Milanezen te weinig middelen voor. En dus werd de voorbije dagen druk onderhandeld over de financiële voorwaarden tot een uitleenbeurt.

Afgelopen weekend zaten de delegaties van beide ploegen immers opnieuw rond de tafel. Daarbij zouden ze flink naar mekaar zijn toegegroeid. Inter deed naar verluidt een bod van 5 miljoen euro, aangevuld met 2 miljoen euro aan bonussen. Chelsea zou daarop hebben laten verstaan dat de deal gesloten kan worden voor een huurvergoeding van 10 miljoen euro.

WACHTEN OP GROEN LICHT
De verschil lijkt dus niet onoverkomelijk. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano is er momenteel nog één struikelblok. Zo macht de sportieve leiding van Inter op goedkeuring van het bestuur om de volle 10 miljoen euro te betalen. Zodra het licht op groen wordt gezet, kan de deal beklonken worden. Al is er wel haast bij gepaard, zo willen alle partijen voor het einde van de maand tot een akkoord komen.

LEES OOK: Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Lukaku heeft te weinig kansen gekregen bij Chelsea ...

Meest recent

Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

46
46
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

158
158
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

59
59
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

106
106
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

173
173
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

69
69
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

396
396
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

563
563
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

169
169
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

450
450
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

61
61
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

177
177
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

663
663
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

49
49
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

675
675
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

370
370
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

960
960
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

273
273
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

73
73
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

44
44
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

198
198
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

198
198
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

132
132
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

654
654
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

108
108

Meer sportnieuws