'Lukebakio keert terug naar Jupiler Pro League'

door
'Lukebakio keert terug naar Jupiler Pro League'

De transfermarkt draait inmiddels op volle toeren en heel wat eersteklassers konden zich al gevoelig versterken. In de komende weken en maanden zullen ongetwijfeld nog meer mooie namen hun opwachting maken in de Jupiler Pro League. Dodi Lukebakio is daar mogelijk één van.


De (kandidaat-)Rode Duivel speelde eerder al in ons land bij RSC Anderlecht, waar hij zijn opleiding genoot, en Sporting Charleroi. Via Watford belandde hij uiteindelijk in de Bundesliga. Daar liet Lukebakio ook al de nodige flitsen van zijn kunnen zien. De flankaanvaller heeft een echter een iet tegenvallend seizoen achter de rug op huurbasis bij VfL Wolfsburg. Hierdoor maakte hij ook geen deel meer uit van de meest recente selecties bij de nationale ploeg.

Maar Lukebakio heeft zijn zinnen desondanks gezet op het WK in Qatar. Daarom zou hij nu mikken op een club waar hij zich weer in de kijker van bondscoach Roberto Martinez kan spelen. En dus is het vizier gericht op een (tijdelijke) terugkeer naar België. Zo meldde SudPresse eerder al dat Antwerp onderhandelt over zijn komst. Op de Bosuil zou hij herenigd kunnen worden met coach Mark van Bommel. Daarnaast werd ook Club Brugge genoemd.

PAARS-WITTE COMEBACK?
Bij La Dernière Heure laat men nu echter ook de naam van Anderlecht vallen, dat wel wat offensieve versterking kan gebruiken. Bovendien werkt hij bij Charleroi al samen met coach Felice Mazzu. Hoewel Lukebakio bereid zou zijn om forse loon-inspanningen te doen, lijkt een terugkeer bij RSCA enkel mogelijk in de vorm van een huurbeurt. Zijn contract bij Hertha Berlijn loopt immers nog tot medio 2024 en dus zou een bepaalde transfersom betaald moeten worden bij een permanente overgang. Voor Club en Antwerp zou dat laatste veel minder een probleem zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Welke club heeft het meest nood aan een extra (flank)aanvaller?

Meest recent

Duivel solliciteert meteen naar WK: "Verdien mijn plaats"

De Rode Duivels mogen naar het WK, zoveel is nu ook definitief duidelijk. De kwalificatie kon hen ...

92
92
Kranten unaniem: één Rode Duivel alweer dé uitblinker

De Rode Duivels hebben dinsdagavond uiteindelijk toch hun WK-ticket in stijl weten binnen te halen. ...

139
139
Deze landen mogen al naar WK, zo zien barrages eruit

Dinsdagavond werden de laatste kwalificatiewedstrijden voor het WK afgewerkt. Enkel in Noord-Amerika ...

136
136
Spanje, Zwitserland, Oostenrijk, Schotland naar WK na thrillers

Naast de Rode Duivels wisten nog een aantal Europese landen zich dinsdag van het WK te verzilveren. ...

72
72
Rode Duivels mogen met monsterscore toch nog naar WK

De Rode Duivels hebben dinsdagavond gewoon hun ticket voor het WK binnengehaald. Tegen Liechtenstein ...

84
84
Van Gaal ziet pijnlijke oorzaak voor crisis bij Ajax

Voor Ajax is het alweer een zwaar tegenvallend seizoen aan het worden. In de Eredivisie heeft het nu ...

52
52
Toch nog een opsteker: jonge Duivels mogen nog dromen van EK

Het is voor de Belgische nationale jeugdelftallen geen al te best interlandluik geworden. De Jonge ...

110
110
Rode Duivels op voorsprong, maar fans uiten grote twijfel

De Rode Duivels lijken goed op weg om hun ticket voor het WK gewoon binnen te halen. Tegen ...

128
128
'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

185
185
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

63
63
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

146
146
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

413
413
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

390
390
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

80
80
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

94
94
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

105
105
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

865
865
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

121
121
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

115
115
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

419
419
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

84
84
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

1267
1267
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

418
418
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

394
394
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

51
51

Meer sportnieuws