'Lukebakio keert terug naar Jupiler Pro League'

door
'Lukebakio keert terug naar Jupiler Pro League'

De transfermarkt draait inmiddels op volle toeren en heel wat eersteklassers konden zich al gevoelig versterken. In de komende weken en maanden zullen ongetwijfeld nog meer mooie namen hun opwachting maken in de Jupiler Pro League. Dodi Lukebakio is daar mogelijk één van.


De (kandidaat-)Rode Duivel speelde eerder al in ons land bij RSC Anderlecht, waar hij zijn opleiding genoot, en Sporting Charleroi. Via Watford belandde hij uiteindelijk in de Bundesliga. Daar liet Lukebakio ook al de nodige flitsen van zijn kunnen zien. De flankaanvaller heeft een echter een iet tegenvallend seizoen achter de rug op huurbasis bij VfL Wolfsburg. Hierdoor maakte hij ook geen deel meer uit van de meest recente selecties bij de nationale ploeg.

Maar Lukebakio heeft zijn zinnen desondanks gezet op het WK in Qatar. Daarom zou hij nu mikken op een club waar hij zich weer in de kijker van bondscoach Roberto Martinez kan spelen. En dus is het vizier gericht op een (tijdelijke) terugkeer naar België. Zo meldde SudPresse eerder al dat Antwerp onderhandelt over zijn komst. Op de Bosuil zou hij herenigd kunnen worden met coach Mark van Bommel. Daarnaast werd ook Club Brugge genoemd.

PAARS-WITTE COMEBACK?
Bij La Dernière Heure laat men nu echter ook de naam van Anderlecht vallen, dat wel wat offensieve versterking kan gebruiken. Bovendien werkt hij bij Charleroi al samen met coach Felice Mazzu. Hoewel Lukebakio bereid zou zijn om forse loon-inspanningen te doen, lijkt een terugkeer bij RSCA enkel mogelijk in de vorm van een huurbeurt. Zijn contract bij Hertha Berlijn loopt immers nog tot medio 2024 en dus zou een bepaalde transfersom betaald moeten worden bij een permanente overgang. Voor Club en Antwerp zou dat laatste veel minder een probleem zijn.

LEES OOK: Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

Welke club heeft het meest nood aan een extra (flank)aanvaller?

Meest recent

'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

43
43
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

29
29
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

27
27
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

16
16
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

36
36
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

94
94
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

78
78
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

47
47
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

211
211
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

79
79
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

65
65
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

188
188
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

143
143
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

839
839
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

227
227
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

440
440
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

510
510
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

388
388
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

124
124
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

214
214
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

219
219
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

267
267
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

107
107
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

250
250
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

636
636

Meer sportnieuws