'Lukebakio keert terug naar Jupiler Pro League'

door stemmen
'Lukebakio keert terug naar Jupiler Pro League'

De transfermarkt draait inmiddels op volle toeren en heel wat eersteklassers konden zich al gevoelig versterken. In de komende weken en maanden zullen ongetwijfeld nog meer mooie namen hun opwachting maken in de Jupiler Pro League. Dodi Lukebakio is daar mogelijk één van.


De (kandidaat-)Rode Duivel speelde eerder al in ons land bij RSC Anderlecht, waar hij zijn opleiding genoot, en Sporting Charleroi. Via Watford belandde hij uiteindelijk in de Bundesliga. Daar liet Lukebakio ook al de nodige flitsen van zijn kunnen zien. De flankaanvaller heeft een echter een iet tegenvallend seizoen achter de rug op huurbasis bij VfL Wolfsburg. Hierdoor maakte hij ook geen deel meer uit van de meest recente selecties bij de nationale ploeg.

Maar Lukebakio heeft zijn zinnen desondanks gezet op het WK in Qatar. Daarom zou hij nu mikken op een club waar hij zich weer in de kijker van bondscoach Roberto Martinez kan spelen. En dus is het vizier gericht op een (tijdelijke) terugkeer naar België. Zo meldde SudPresse eerder al dat Antwerp onderhandelt over zijn komst. Op de Bosuil zou hij herenigd kunnen worden met coach Mark van Bommel. Daarnaast werd ook Club Brugge genoemd.

PAARS-WITTE COMEBACK?
Bij La Dernière Heure laat men nu echter ook de naam van Anderlecht vallen, dat wel wat offensieve versterking kan gebruiken. Bovendien werkt hij bij Charleroi al samen met coach Felice Mazzu. Hoewel Lukebakio bereid zou zijn om forse loon-inspanningen te doen, lijkt een terugkeer bij RSCA enkel mogelijk in de vorm van een huurbeurt. Zijn contract bij Hertha Berlijn loopt immers nog tot medio 2024 en dus zou een bepaalde transfersom betaald moeten worden bij een permanente overgang. Voor Club en Antwerp zou dat laatste veel minder een probleem zijn.

LEES OOK: Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Welke club heeft het meest nood aan een extra (flank)aanvaller?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

31
31
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

26
26
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

53
53
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

140
140
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

793
793
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

145
145
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

62
62
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

260
260
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

63
63
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

222
222
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

199
199
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

175
175
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

255
255
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

176
176
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

141
141
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

563
563
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

800
800
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

439
439
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

236
236
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

131
131
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

85
85
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

207
207
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

438
438
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

193
193
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

107
107

Meer sportnieuws