'Met steun van Ancelotti: Courtois klopt op tafel bij Pérez'

603
'Met steun van Ancelotti: Courtois klopt op tafel bij Pérez'

In het gezelschap van enkele vrienden en zijn kersverse verloofde Mishel Gerzig, geniet Thibaut Courtois momenteel van het slot van zijn vakantieperiode. Maar weldra zal de doelman zich opnieuw moeten melden bij Real Madrid. Daar gaat hij aan zijn vijfde seizoen beginnen, al zou de Rode Duivel na zijn straffe prestaties van de voorbije maanden wel boter bij de vis willen.


Courtois heeft een uitstekend seizoen achter de rug, wellicht één van de beste seizoenen in zijn carrière tot dusver. Zo had hij een aanzienlijk aandeel in het behalen van de landstitel. Daarnaast speelde hij een cruciale rol in de Champions League-winst, met onder meer een glansprestatie in de finale. Sportief gaat het hem dus voor de wind. En ook op privé-vlak is Courtois erg gelukkig in de Spaanse hoofdstad, waar hij dicht bij zijn twee kinderen kan leven.

Een vertrek bij Real is dan ook totaal niet aan de orde, zowel wat de speler als de club betreft. Nochtans zou dat wel mogelijk zijn. Volgens El Nacional werd Courtois inmiddels indirect gepolst door verschillende (rijke) clubs zoals Manchester City , Paris Saint-Germain, Bayern München, Newcastle United en Juventus. Die ploegen kregen echter al snel te horen dat een transfer geen optie is. Maar de Limburger zou wel van zijn om de interesse uit te spelen in zijn voordeel.

STEUN VAN DON CARLO
El Nacional beweert namelijk dat Courtois na zijn straffe prestaties aast op een opwaardering van zijn contract. Zo zou hij zijn jaarsalaris van naar verluidt 7 miljoen euro graag zien stijgen naar een bedrag rond de 10 miljoen euro. Om de druk op preses Florentino Pérez op te voeren, kan hij alvast wijzen naar de interesse van andere clubs. Bovendien zou Courtois een belangrijke bondgenoot hebben. Coach Carlo Ancelotti zou het bestuur immers hebben aangespoord om in te gaan op zijn verzoek. Hij wil zijn steunpilaar koste wat kost in Madrid houden.

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Courtois verdient één van de hoogste salarissen bij Real ...

Meest recent

Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

4
4
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

38
38
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

177
177
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

20
20
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

240
240
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

100
100
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

151
151
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

358
358
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

132
132
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

130
130
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

589
589
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

153
153
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

103
103
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

130
130
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

330
330
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

44
44
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

131
131
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

61
61
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

236
236
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

80
80
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

241
241

Meer sportnieuws