'Met steun van Ancelotti: Courtois klopt op tafel bij Pérez'

603 stemmen
'Met steun van Ancelotti: Courtois klopt op tafel bij Pérez'

In het gezelschap van enkele vrienden en zijn kersverse verloofde Mishel Gerzig, geniet Thibaut Courtois momenteel van het slot van zijn vakantieperiode. Maar weldra zal de doelman zich opnieuw moeten melden bij Real Madrid. Daar gaat hij aan zijn vijfde seizoen beginnen, al zou de Rode Duivel na zijn straffe prestaties van de voorbije maanden wel boter bij de vis willen.


Courtois heeft een uitstekend seizoen achter de rug, wellicht één van de beste seizoenen in zijn carrière tot dusver. Zo had hij een aanzienlijk aandeel in het behalen van de landstitel. Daarnaast speelde hij een cruciale rol in de Champions League-winst, met onder meer een glansprestatie in de finale. Sportief gaat het hem dus voor de wind. En ook op privé-vlak is Courtois erg gelukkig in de Spaanse hoofdstad, waar hij dicht bij zijn twee kinderen kan leven.

Een vertrek bij Real is dan ook totaal niet aan de orde, zowel wat de speler als de club betreft. Nochtans zou dat wel mogelijk zijn. Volgens El Nacional werd Courtois inmiddels indirect gepolst door verschillende (rijke) clubs zoals Manchester City , Paris Saint-Germain, Bayern München, Newcastle United en Juventus. Die ploegen kregen echter al snel te horen dat een transfer geen optie is. Maar de Limburger zou wel van zijn om de interesse uit te spelen in zijn voordeel.

STEUN VAN DON CARLO
El Nacional beweert namelijk dat Courtois na zijn straffe prestaties aast op een opwaardering van zijn contract. Zo zou hij zijn jaarsalaris van naar verluidt 7 miljoen euro graag zien stijgen naar een bedrag rond de 10 miljoen euro. Om de druk op preses Florentino Pérez op te voeren, kan hij alvast wijzen naar de interesse van andere clubs. Bovendien zou Courtois een belangrijke bondgenoot hebben. Coach Carlo Ancelotti zou het bestuur immers hebben aangespoord om in te gaan op zijn verzoek. Hij wil zijn steunpilaar koste wat kost in Madrid houden.

LEES OOK: Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

🚀

Courtois verdient één van de hoogste salarissen bij Real ...

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

65
65
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

21
21
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

469
469
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

101
101
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

146
146
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

273
273
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

69
69
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

383
383
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

87
87
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

193
193
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

106
106
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

64
64
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

236
236
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

80
80
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

64
64
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

205
205
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

172
172
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

447
447
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

218
218
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

298
298

Meer sportnieuws