'Anderlecht schiet helemaal wakker op transfermarkt'

door
'Anderlecht schiet helemaal wakker op transfermarkt'

Maandag is het zover, dan gaat ook bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen officieel van start. Felice Mazzu kan dus definitief beginnen aan zijn opdracht als hoofdtrainer bij de recordkampioen. Al zal er in de komende weken nog stevig aan de zijn spelersselectie gesleuteld worden.


Sowieso zal Paars-Wit nog afscheid nemen van een aantal spelers. Michael Murillo lijkt bijvoorbeeld rijp voor een transfer, terwijl allicht ook enkele overbodige spelers mogen/moeten vertrekken. Het is evenwel aan Mazzu om eerst te bepalen wie hij opneemt in zijn sportieve plannen. Vervolgens kan een definitieve balans worden opgemaakt. Maar ook aan inkomende zijde is de nodige beweging op komst.

Zo lijkt RSCA eindelijk in actie te zijn geschoten. Ishaq Abdulrazak komt zoals aangekondigd over van IFK Norrköping, volgens Het Laatste Nieuws wordt zijn transfer begin deze week nog afgerond. De Nigeriaan kan zowel op het middenveld als op de flank uit de voeten. Ook de komst van de Ecuadoraanse aanvaller Nilson Angulo zit in de afrondende fase, al lijkt hij vooral een toekomstproject te gaan worden.

NIEUWE SPITS
Daar blijft het evenwel niet bij. CEO Peter Verbeke en zijn team werken ondertussen hard aan andere aanwinsten en daarbij staat een nieuwe spits bovenaan de prioriteitenlijst. Er worden alvast verschillende pistes gevolgd. Volgens HLN is zelfs een verlengd verblijf van Joshua Zirkzee niet van de baan. Al zal het in dat dossier wellicht moeten afwachten tot er meer duidelijkheid is over de spitsensituatie bij Zirkzee's moederclub Bayern München.

LEES OOK: OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

Waar heeft RSCA, naast een nieuwe spits, het meeste nood aan?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

5
5
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

5
5
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

22
22
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

117
117
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

155
155
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

64
64
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

273
273
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

107
107
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

185
185
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

101
101
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

84
84
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

70
70
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

62
62
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

243
243
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

132
132
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

124
124
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

37
37
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

356
356
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

157
157
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

46
46
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

86
86
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

433
433
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

49
49
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

578
578
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

396
396

Meer sportnieuws