'Anderlecht schiet helemaal wakker op transfermarkt'

door
'Anderlecht schiet helemaal wakker op transfermarkt'

Maandag is het zover, dan gaat ook bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen officieel van start. Felice Mazzu kan dus definitief beginnen aan zijn opdracht als hoofdtrainer bij de recordkampioen. Al zal er in de komende weken nog stevig aan de zijn spelersselectie gesleuteld worden.


Sowieso zal Paars-Wit nog afscheid nemen van een aantal spelers. Michael Murillo lijkt bijvoorbeeld rijp voor een transfer, terwijl allicht ook enkele overbodige spelers mogen/moeten vertrekken. Het is evenwel aan Mazzu om eerst te bepalen wie hij opneemt in zijn sportieve plannen. Vervolgens kan een definitieve balans worden opgemaakt. Maar ook aan inkomende zijde is de nodige beweging op komst.

Zo lijkt RSCA eindelijk in actie te zijn geschoten. Ishaq Abdulrazak komt zoals aangekondigd over van IFK Norrköping, volgens Het Laatste Nieuws wordt zijn transfer begin deze week nog afgerond. De Nigeriaan kan zowel op het middenveld als op de flank uit de voeten. Ook de komst van de Ecuadoraanse aanvaller Nilson Angulo zit in de afrondende fase, al lijkt hij vooral een toekomstproject te gaan worden.

NIEUWE SPITS
Daar blijft het evenwel niet bij. CEO Peter Verbeke en zijn team werken ondertussen hard aan andere aanwinsten en daarbij staat een nieuwe spits bovenaan de prioriteitenlijst. Er worden alvast verschillende pistes gevolgd. Volgens HLN is zelfs een verlengd verblijf van Joshua Zirkzee niet van de baan. Al zal het in dat dossier wellicht moeten afwachten tot er meer duidelijkheid is over de spitsensituatie bij Zirkzee's moederclub Bayern München.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

Waar heeft RSCA, naast een nieuwe spits, het meeste nood aan?

Meest recent

Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

3
3
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

87
87
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

21
21
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

68
68
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

180
180
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

118
118
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

252
252
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

212
212
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

78
78
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

76
76
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

359
359
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

211
211
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

265
265
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

570
570
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

226
226
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

427
427
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

552
552
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

607
607
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

630
630
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

218
218
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

354
354
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

287
287
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

392
392
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

396
396
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

595
595

Meer sportnieuws