VD Brom officieel voorgesteld bij nieuwe club

71 stemmen
VD Brom officieel voorgesteld bij nieuwe club

John van den Brom betaalde begin december de prijs voor het ontgoochelende seizoen van KRC Genk en werd dertien maanden na zijn aanstelling alweer op straat gezet. De Limburgers verging het nadien met Bernd Storck niet beter en intussen is Wouter Vrancken al aan de slag in de Cegeka Arena. Ook Van den Brom kende weinig geluk na zijn vertrek.


De 55-jarige Nederlander ging in april aan de slag in Saudi-Arabië bij Al-Taawoun, maar werd daar na een maand alweer op straat gezet. Maar wanhopen hoeft Van den Brom zeker niet, want amper anderhalve maand later heeft hij alweer een nieuwe uitdaging beet. NOS wist dat Van den Brom vrijdag naar Polen afreisde om er zijn contract bij Lech Poznan te tekenen.

UPDATE

Van den Brom heeft zijn nieuwe avontuur nu helemaal beet. De Nederlander werd voorgesteld op de website van Lech Poznan als de nieuwe T1 van de club. Hij zette zijn krabbel onder een overeenkomst voor twee seizoenen. VD Brom staat meteen voor een belangrijke opdracht. Hij moet Lech Poznan naar de poulefase van de Champions league loodsen. Begin juli is Qarabag uit Azerbeidzjan de eerste horde voor de Poolse ploeg in de eerste voorronde.

VD Brom reageert op de clubwebstek op zijn nieuwe avontuur. "De mogelijkheid om bij de Poolse kampioen te werken en Champions League-kwalificatiewedstrijden te spelen, is een geweldige kans voor mij. Ik weet dat de spelers al begonnen zijn met trainen, maar we hebben nog tijd om de ploeg voor te bereiden op deze zeer belangrijke ontmoetingen, waarvan de eerste op 5 juli is", aldus de oefenmeester.

Leidt hij de Lech Poznan naar de Champions League?

Meest recent

'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

12
12
Olivier Deschacht pakt uit met daverende privé-onthulling

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

87
87
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

180
180
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

95
95
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

53
53
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

305
305
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

165
165
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

209
209
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

79
79
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

151
151
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

305
305
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

170
170
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

161
161
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

213
213
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

805
805
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

171
171
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

633
633
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

600
600
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

387
387
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

270
270
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

235
235
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

70
70
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

82
82
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

286
286

Meer sportnieuws