'Inter bouwt superteam: 2 koopjes in afwachting Lukaku'

99
'Inter bouwt superteam: 2 koopjes in afwachting Lukaku'

Het heeft er alle schijn van dat Romelu Lukaku na één jaartje alweer vertrekt bij Chelsea FC. De Rode Duivel heeft zijn zinnen gezet op een comeback bij Internazionale en de Italiaanse topploeg wil haar voormalig kampioenenmaker ook graag zien terugkeren. Beide clubs naderen dan ook een akkoord over een huurbeurt.


Hoewel Lukaku bereid is om grote opofferingen te maken wat zijn salaris betreft, werd al snel duidelijk dat een definitieve terugkeer naar Inter niet aan de orde was. Daar hebben de Milanezen te weinig middelen voor. En dus werd de voorbije dagen druk onderhandeld over uitleenbeurt. Volgens de laatste berichten is een akkoord ook in de maak. Inter zou er vertrouwen in hebben dat de deal beklonken kan worden.

Lukaku is evenwel niet de enige aanwinst die de Italiaanse vice-kampioen in het vizier heeft. De Nerazzurri steeds dichter bij de komst van Paulo Dybala staan. De Argentijn is einde contract bij Juventus en ziet een overgang naar het Giuseppe Meazza-stadion best zitten. Lautaro Martinez zou op zijn beurt dan weer blijven. De drie staan zondag zelfs in het groot op de cover van La Gazzetta dello Sport. "Het sterrentrio van Inter is geboren", kopt de roze sportkrant.

TWEE KOOPJES
Maar daar blijft het niet bij, ook in de breedte wil Inter zich verder versterken. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano zijn er alvast twee transfervrije aanwinsten onderweg zijn. Zoals verwacht komt André Onana over van Ajax, waar hij zijn contract niet wou verlengen. Daarnaast zou ook Henrikh Mkhitaryan zijn kribbel eerstdaags zetten. De Armeniër was vorig seizoen nog een vaste sterkhouder bij AS Roma, maar daar liep zijn overeenkomst af en dus kon Inter toeslaan.

LEES OOK: Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Inter is nu al topfavoriet voor de Italiaanse titel ...

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

35
35
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

18
18
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

17
17
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

45
45
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

158
158
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

41
41
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

99
99
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

190
190
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

178
178
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

932
932
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

165
165
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

921
921
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws