'Anderlecht-drietal hoopt op herkansing bij Mazzu'

517 stemmen
'Anderlecht-drietal hoopt op herkansing bij Mazzu'

Het bestuur van RSC Anderlecht is na het vertrek van Vincent Kompany niet bij de pakken blijven zitten. Zo werd Felice Mazzu bij vice-kampioen Union SG weggeplukt om de hoofdcoach in het Lotto Park te worden. Vanaf maandag zal hij ook voor het eerst de trainingen leiden.


Het wordt evenwel uitkijken naar hoe de selectie van de nieuwe trainer er dan zal uitzien. Paars-Wit is immers naarstig op zoek naar versterking, vooral een spits staat hoog op de verlanglijst. Daarnaast keert ook een flink aantal huurlingen terug naar Neerpede. Het merendeel van die terugkerende huurlingen lijkt geen sportieve toekomst meer te hebben bij Anderlecht. Al kan de trainerswissel voor enkelen wel een gunstig effect hebben.

Zo geraakte eerder al bekend dat bijvoorbeeld Adrien Trebel wel eens zou mogen hopen op een nieuwe kans. Het bestuur zou Mazzu alvast de vrijheid geven om zelf te beslissen over Trebel. Maar de Fransman gaat wel zijn laatste contractjaar in. Indien men de kans ziet om hem alsnog voor een bepaald bedrag te verpatsen, zal de clubleiding dat niet laten liggen. Er zijn echter nog meer spelers die in aanmerking voor een nieuwe kans.

VLAP & BUNDU
Michel Vlap keert terug na een huurbeurt aan FC Twente met wisselend succes. De Nederlander ligt nog tot medio 2024 onder contract, afwachten dus wat Mazzu met hem van plan is. Ook Mustapha Bundu heeft nog een overeenkomst van twee seizoenen. Kan Mazzu hem wel triggeren tot halen van zijn beste niveau? Voor Timon Wellenreuther, Mohamed Dauda en Aristote Nkaka wordt naar aller waarschijnlijkheid elders een oplossing gezocht.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Wie zou u zeker een nieuwe kans geven?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

8
8
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

80
80
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

17
17
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

10
10
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

35
35
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

69
69
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

164
164
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

611
611
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

102
102
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

197
197
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

153
153
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

134
134
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

254
254
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

43
43
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

161
161
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

502
502
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

242
242
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

222
222
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

464
464
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

340
340
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws