'Xavi legt onverwachte transfereis neer bij Barça'

140 stemmen
'Xavi legt onverwachte transfereis neer bij Barça'

FC Barcelona wil volgend seizoen opnieuw meedoen voor de prijzen en dus is versterking noodzakelijk. De Catalanen mikken daarbij onder meer op het aantrekken van een nieuwe spits. Daarnaast zullen ze allicht een vervanger moeten aantrekken voor Ousmane Dembélé, al zou een vertrek van de Fransman dan toch geen uitgemaakte zaak zijn.


Begin januari werd duidelijk dat de Franse aanvaller zijn aflopende contract niet ging verlengen. Barça wou hem dan ook van de hand doen tijdens de wintermercato. Op die manier kon er nog wat aan Dembélé verdiend worden én zou er behoorlijk wat loonbudget beschikbaar komen om nieuwkomers vast te leggen.Maar zover kwam het uiteindelijk niet. Bepaalde (top)clubs bleken dan toch niet zo geïnteresseerd, andere ploegen vonden dan weer geen akkoord met Barcelona.

Dembélé haalde zelf echter ook de neus op voor verschillende aanbiedingen en zorgde zo voor irritatie binnen de bestuurskamers. Maar coach Xavi Hernandez bleef hem desondanks wel kansen geven. Meer nog: de trainer zou hem ook in zijn plannen voor volgend seizoen willen opnemen. Volgens de Spaanse journalist Luis Rojo heeft Xavi de clubleiding immers aangemaand om alsnog een poging te ondernemen zijn contract te verlengen.

FINANCIËLE VOORWAARDEN
De Fransman zelf lijkt dat idee niet op voorhand uit te sluiten. Al hangt veel af van welke aanbiedingen hij nog meer zal binnenkrijgen. Om op Camp Nou te blijven zal Dembélé allicht financiële toegevingen moeten doen. En mogelijk kan hij elders een pak meer gaan verdienen. Al lijkt de interesse in zijn diensten vooralsnog beperkt.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Denkt u dat Barça volgend seizoen weer meedoet voor de hoofdprijzen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

59
59
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

0
0
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

72
72
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

83
83
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

189
189
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

187
187
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

229
229
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

120
120
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

136
136
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

64
64
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

316
316
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

382
382
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

30
30
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

83
83
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

190
190
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

75
75
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

123
123
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

91
91
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

575
575
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

271
271
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

381
381
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

218
218
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

271
271
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

73
73
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

303
303
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

186
186

Meer sportnieuws