'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

146 stemmen
'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

Over de toekomst van Frenkie de Jong (25) is al heel wat inkt gevloeid. De Nederlander is nog altijd een speler van FC Barcelona, maar wordt al een tijdje het hof gemaakt door Manchester United. Daar zou hij met Erik ten Hag een bekend gezicht uit zijn Ajax-periode tegenkomen.


Barça zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer van de middenvelder. De Jong kan namelijk een grote som opbrengen, die dan gebruikt kan worden om de ploeg op verschillende posities te versterken. Volgens Transfermarkt is De Jong 60 miljoen euro waard, al lijkt United wat dieper in de buidel te zullen moeten gaan tasten voor de international van Oranje. Dat lijken de Engelsen te beseffen, want ze zouden volgens journalist Gerard Romero 70 miljoen (plus bonussen) geboden hebben. Barça mikt naar verluidt echter op een pittige 85 miljoen euro.

In Manchester houden ze rekening met een worstcasescenario waarbij De Jong niet naar old Trafford komt. Daarom hebben de Red Devils nu ook een alternatief in gedachten voor De Jong. Volgens Italiaanse media denken Ten Hag en co aan Sergej Milinkovic-Savic (27). De middenvelder is al jarenlang een sterkhouder bij Lazio Roma en moest in het verleden 100 miljoen euro kosten. Nu zouden de Romeinen genoegen nemen met 65 miljoen euro. Ook Newcastle United en Chelsea azen op de diensten van de Serviër.

GENK

We kennen Milinkovic-Savic natuurlijk nog van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2014 in Servië bij Vojvodina. Hij speelde 24 duels voor de club en scoorde daarin 5 keer. Lazio was overtuigd en legde in de zomer van 2015 12 miljoen euro op tafel voor Milinkovic-Savic. Nu zou hij voor een veelvoud van dat bedrag naar de Premier League kunnen verhuizen.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Wie vind je beter?

Meest recent

'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

42
42
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

38
38
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

38
38
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

404
404
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

125
125
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

53
53
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

80
80
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

311
311
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

456
456
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

299
299
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

583
583
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

212
212
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

301
301
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

108
108
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

453
453
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

229
229
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

282
282
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

136
136
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

174
174
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

501
501
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

299
299
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

274
274

Meer sportnieuws