'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

door
'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

Over de toekomst van Frenkie de Jong (25) is al heel wat inkt gevloeid. De Nederlander is nog altijd een speler van FC Barcelona, maar wordt al een tijdje het hof gemaakt door Manchester United. Daar zou hij met Erik ten Hag een bekend gezicht uit zijn Ajax-periode tegenkomen.


Barça zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer van de middenvelder. De Jong kan namelijk een grote som opbrengen, die dan gebruikt kan worden om de ploeg op verschillende posities te versterken. Volgens Transfermarkt is De Jong 60 miljoen euro waard, al lijkt United wat dieper in de buidel te zullen moeten gaan tasten voor de international van Oranje. Dat lijken de Engelsen te beseffen, want ze zouden volgens journalist Gerard Romero 70 miljoen (plus bonussen) geboden hebben. Barça mikt naar verluidt echter op een pittige 85 miljoen euro.

In Manchester houden ze rekening met een worstcasescenario waarbij De Jong niet naar old Trafford komt. Daarom hebben de Red Devils nu ook een alternatief in gedachten voor De Jong. Volgens Italiaanse media denken Ten Hag en co aan Sergej Milinkovic-Savic (27). De middenvelder is al jarenlang een sterkhouder bij Lazio Roma en moest in het verleden 100 miljoen euro kosten. Nu zouden de Romeinen genoegen nemen met 65 miljoen euro. Ook Newcastle United en Chelsea azen op de diensten van de Serviër.

GENK

We kennen Milinkovic-Savic natuurlijk nog van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2014 in Servië bij Vojvodina. Hij speelde 24 duels voor de club en scoorde daarin 5 keer. Lazio was overtuigd en legde in de zomer van 2015 12 miljoen euro op tafel voor Milinkovic-Savic. Nu zou hij voor een veelvoud van dat bedrag naar de Premier League kunnen verhuizen.

LEES OOK: 'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Wie vind je beter?

Meest recent

'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

6
6
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

20
20
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

10
10
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

120
120
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

107
107
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

154
154
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

150
150
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

84
84
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

171
171
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

680
680
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

83
83
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

44
44
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

112
112
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

531
531
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

223
223
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

574
574
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

180
180
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

237
237
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

41
41
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

53
53
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

679
679
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

838
838
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

153
153
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

314
314
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

409
409

Meer sportnieuws