'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

door
'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

Over de toekomst van Frenkie de Jong (25) is al heel wat inkt gevloeid. De Nederlander is nog altijd een speler van FC Barcelona, maar wordt al een tijdje het hof gemaakt door Manchester United. Daar zou hij met Erik ten Hag een bekend gezicht uit zijn Ajax-periode tegenkomen.


Barça zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer van de middenvelder. De Jong kan namelijk een grote som opbrengen, die dan gebruikt kan worden om de ploeg op verschillende posities te versterken. Volgens Transfermarkt is De Jong 60 miljoen euro waard, al lijkt United wat dieper in de buidel te zullen moeten gaan tasten voor de international van Oranje. Dat lijken de Engelsen te beseffen, want ze zouden volgens journalist Gerard Romero 70 miljoen (plus bonussen) geboden hebben. Barça mikt naar verluidt echter op een pittige 85 miljoen euro.

In Manchester houden ze rekening met een worstcasescenario waarbij De Jong niet naar old Trafford komt. Daarom hebben de Red Devils nu ook een alternatief in gedachten voor De Jong. Volgens Italiaanse media denken Ten Hag en co aan Sergej Milinkovic-Savic (27). De middenvelder is al jarenlang een sterkhouder bij Lazio Roma en moest in het verleden 100 miljoen euro kosten. Nu zouden de Romeinen genoegen nemen met 65 miljoen euro. Ook Newcastle United en Chelsea azen op de diensten van de Serviër.

GENK

We kennen Milinkovic-Savic natuurlijk nog van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2014 in Servië bij Vojvodina. Hij speelde 24 duels voor de club en scoorde daarin 5 keer. Lazio was overtuigd en legde in de zomer van 2015 12 miljoen euro op tafel voor Milinkovic-Savic. Nu zou hij voor een veelvoud van dat bedrag naar de Premier League kunnen verhuizen.

LEES OOK: Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Wie vind je beter?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

19
19
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

8
8
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

32
32
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

20
20
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

128
128
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

15
15
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

95
95
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

172
172
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

37
37
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

100
100
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

199
199
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

52
52
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

138
138
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

286
286
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

277
277
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

187
187
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

491
491
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

229
229
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

174
174
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

248
248
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

362
362
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

333
333

Meer sportnieuws