'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

146 stemmen
'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

Over de toekomst van Frenkie de Jong (25) is al heel wat inkt gevloeid. De Nederlander is nog altijd een speler van FC Barcelona, maar wordt al een tijdje het hof gemaakt door Manchester United. Daar zou hij met Erik ten Hag een bekend gezicht uit zijn Ajax-periode tegenkomen.


Barça zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer van de middenvelder. De Jong kan namelijk een grote som opbrengen, die dan gebruikt kan worden om de ploeg op verschillende posities te versterken. Volgens Transfermarkt is De Jong 60 miljoen euro waard, al lijkt United wat dieper in de buidel te zullen moeten gaan tasten voor de international van Oranje. Dat lijken de Engelsen te beseffen, want ze zouden volgens journalist Gerard Romero 70 miljoen (plus bonussen) geboden hebben. Barça mikt naar verluidt echter op een pittige 85 miljoen euro.

In Manchester houden ze rekening met een worstcasescenario waarbij De Jong niet naar old Trafford komt. Daarom hebben de Red Devils nu ook een alternatief in gedachten voor De Jong. Volgens Italiaanse media denken Ten Hag en co aan Sergej Milinkovic-Savic (27). De middenvelder is al jarenlang een sterkhouder bij Lazio Roma en moest in het verleden 100 miljoen euro kosten. Nu zouden de Romeinen genoegen nemen met 65 miljoen euro. Ook Newcastle United en Chelsea azen op de diensten van de Serviër.

GENK

We kennen Milinkovic-Savic natuurlijk nog van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2014 in Servië bij Vojvodina. Hij speelde 24 duels voor de club en scoorde daarin 5 keer. Lazio was overtuigd en legde in de zomer van 2015 12 miljoen euro op tafel voor Milinkovic-Savic. Nu zou hij voor een veelvoud van dat bedrag naar de Premier League kunnen verhuizen.

LEES OOK: Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Wie vind je beter?

Meest recent

"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

13
13
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

126
126
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

105
105
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

97
97
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

54
54
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

87
87
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

304
304
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

533
533
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

81
81
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

235
235
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

415
415
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

250
250
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

156
156
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

346
346
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

387
387
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

162
162
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

436
436
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

104
104
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

347
347
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

382
382
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

533
533
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

173
173
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

275
275
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

993
993

Meer sportnieuws