'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

door
'Man Utd gaat voor verrassend Frenkie-alternatief'

Over de toekomst van Frenkie de Jong (25) is al heel wat inkt gevloeid. De Nederlander is nog altijd een speler van FC Barcelona, maar wordt al een tijdje het hof gemaakt door Manchester United. Daar zou hij met Erik ten Hag een bekend gezicht uit zijn Ajax-periode tegenkomen.


Barça zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer van de middenvelder. De Jong kan namelijk een grote som opbrengen, die dan gebruikt kan worden om de ploeg op verschillende posities te versterken. Volgens Transfermarkt is De Jong 60 miljoen euro waard, al lijkt United wat dieper in de buidel te zullen moeten gaan tasten voor de international van Oranje. Dat lijken de Engelsen te beseffen, want ze zouden volgens journalist Gerard Romero 70 miljoen (plus bonussen) geboden hebben. Barça mikt naar verluidt echter op een pittige 85 miljoen euro.

In Manchester houden ze rekening met een worstcasescenario waarbij De Jong niet naar old Trafford komt. Daarom hebben de Red Devils nu ook een alternatief in gedachten voor De Jong. Volgens Italiaanse media denken Ten Hag en co aan Sergej Milinkovic-Savic (27). De middenvelder is al jarenlang een sterkhouder bij Lazio Roma en moest in het verleden 100 miljoen euro kosten. Nu zouden de Romeinen genoegen nemen met 65 miljoen euro. Ook Newcastle United en Chelsea azen op de diensten van de Serviër.

GENK

We kennen Milinkovic-Savic natuurlijk nog van zijn passage bij KRC Genk. De Limburgers haalden hem in 2014 in Servië bij Vojvodina. Hij speelde 24 duels voor de club en scoorde daarin 5 keer. Lazio was overtuigd en legde in de zomer van 2015 12 miljoen euro op tafel voor Milinkovic-Savic. Nu zou hij voor een veelvoud van dat bedrag naar de Premier League kunnen verhuizen.

LEES OOK: 'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

Wie vind je beter?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

15
15
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

23
23
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

8
8
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

13
13
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

11
11
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

84
84
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

43
43
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

59
59
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

110
110
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

89
89
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

10
10
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

349
349
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

16
16
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

143
143
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

78
78
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

105
105
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

40
40
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

203
203
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

243
243
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

43
43
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

133
133
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

83
83
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

329
329
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

83
83
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

117
117

Meer sportnieuws