'Schok in Camp Nou: Frenkie maakt kastje leeg'

door
'Schok in Camp Nou: Frenkie maakt kastje leeg'

Toen Manchester United Erik ten Hag voorstelde als nieuwe trainer, was het snel duidelijk dat de Nederlander uit zijn Ajax-verleden zou putten om zijn ploeg te versterken. Daarbij weerklonk één naam meteen luider dan alle anderen: die van Frenkie de Jong, die de laatste maanden niet langer incontournable leek bij FC Barcelona.


De Catalanen bleken zelf ook niet ongevoelig voor de interesse, want De Jong is één van de weinige spelers in de selectie die nog een grote som kan opbrengen en dat geld kan Barça goed gebruiken om zijn doelen op de transfermarkt te verwezenlijken. Alleen moest De Jong zelf nog overtuigd worden, want hij wou zijn Barça-droom niet zomaar opgeven.

Maar dat lijkt nu toch gebeurd te zijn, want AS meldt dat de speler inmiddels zelfs zijn kastje in het trainingscomplex van Barcelona helemaal leeggemaakt heeft. Het lijkt er dus niet op dat hij nog van plan is om terug te keren. Dat zou het resultaat zijn van het laatste telefoontje van Ten Hag, die De Jong verzekerd zou hebben dat hij bij United de spil van het elftal zal worden. Dat is bij Barça anders. Xavi rekent wel op de Nederlander, maar de ploeg lijkt toch eerder gebouwd te worden rond Pedri, Gavi en Ansu Fati.

CENTEN
Er zal dus alleen nog een akkoord gevonden moeten worden tussen de clubs. Barça blijft naar verluidt vasthouden aan zijn vraagprijs van 85 miljoen euro, de som die het destijds zelf aan Ajax betaalde. Een probleem lijkt dat niet te zijn, zo blijkt uit een video waarin Richard Arnold, de CEO van Man Utd, aan enkele fans een stand van zaken geeft. "Geld zal geen probleem zijn", verklaarde hij immers.


LEES OOK: ‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Zal de transfer snel rond zijn?

Meest recent

Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

8
8
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

67
67
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

70
70
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

31
31
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

76
76
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

34
34
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

22
22
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

223
223
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

328
328
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

297
297
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

42
42
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

38
38
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

247
247
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

271
271
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

256
256
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

285
285
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

231
231
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

92
92
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

343
343
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

613
613
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

45
45
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

71
71
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

401
401
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

567
567
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

163
163

Meer sportnieuws