KVK-pion razend ambitieus: "Klaar om te knallen"

door
KVK-pion razend ambitieus:

KV Kortrijk is zoals de meeste ploegen al bezig met de voorbereiding op de competitiestart. De Kerels eindigden het afgelopen seizoen dertiende en hopen in het volgende ongetwijfeld beter te doen. De eerste oefenwedstrijd werd vrijdag alvast met ruime cijfers gewonnen. Het werd 7-0 tegen derdeprovincialer KdNS Heule.


Dat is opvallend, want bij de rust stond het nog 0-0. KVK kwam na de pauze echter uitstekend voor de dag en maakt er korte metten mee. Amine Benchaib was een van de uitblinkers bij de West-Vlamingen. Hij scoorde en gaf ook nog eens twee assists. Van een goede start van de voorbereiding gesproken. Benchaib mikt hoog dit seizoen en hoopt er meteen te staan voor KVK.

"Ik ben topfit en klaar om te knallen. Ik heb mij nog nooit zo goed gevoeld. Het is lang geleden dat ik nog eens pijnvrij kon spelen en dat maakt een wereld van verschil", vertelt de middenvelder aan Het Laatste Nieuws. Hij heeft ook doel voor ogen. "Nu is het aan mij om hard te werken en de ploeg te helpen met zo veel mogelijk goals te maken en talrijke assists te geven", is Benchaib duidelijk.

CHARLEROI

Vorig seizoen speelde Benchaib slechts vijf keer voor KVK, en daarbij zat slechts één basisplaats. Dat heeft natuurlijk veel te maken met het feit dat hij pas in de winter overkwam van Sporting Charleroi en zich dus nog helemaal moest aanpassen aan KVK. Nu kan hij zich echter vanaf de eerste trainingen en oefenduels laten gelden bij de West-Vlamingen en dat lijkt hij ook al meteen te doen.

LEES OOK: 'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Wordt hij een basisspeler bij KVK dit seizoen?

Meest recent

Vijandige vete met Tzolis? Fossey doet boekje open

Standard kan vrijdagavond in het thuisduel tegen Antwerp FC opnieuw rekenen op Marlon Fossey. De ...

22
22
Voetbalkijker gewaarschuwd: DAZN grijpt drastisch in

De Jupiler Pro League blijft voorlopig enkel te bekijken via de betalende app van DAZN. Wie dit ...

122
122
'Last Dance Lewa: topspits maakt opzienbarende transfer'

Binnen een drietal weken krijgt Club Brugge in de Champions League het bezoek van FC Barcelona. Door ...

44
44
Sensatie in Champions League: straffe comeback OHL Women

Volgende week staat de derde speeldag in de League Phase van de Champions League op het programma. ...

32
32
Nieuw defensieduo bij Duivels: twijfels duiken al op

Mathematisch kan het nog foutlopen, maar de Rode Duivels hebben hun ticket voor de WK-eindronde van ...

186
186
'Megatransfer Tzolis: spectaculair prijskaartje gelekt'

Ondanks de nodige interesse, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om Christos Tzolis aan boord ...

210
210
Details RvB Anderlecht bekend: één grote afwezige

Het vernieuwde RSC Anderlecht kan uit de startblokken schieten. Woensdagavond werden de plannen van ...

318
318
'Noa Lang nu al op zijspoor: Conte legt eis op tafel'

De tweede interland-break van het seizoen zit achter de rug en daar zullen verschillende spelers ...

119
119
Selectie Duivels: verbazingwekkende naam mee naar WK?

De tweede interland-periode van het seizoen zit er alweer op. Desondanks zal bondscoach Rudi Garcia ...

576
576
Impressionant: Antwerp geeft update gloednieuwe Tribune 2

Antwerp FC werkt voorlopig een erg wisselvallig seizoen af. Toch hebben de supporters iets om ...

469
469
'Nieuwe info duikt op: Union mikte vol op deze coach'

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

242
242
'Witte rook bij Anderlecht: plan Coucke goedgekeurd'

Er heerste de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over hoe het verder moest bij Anderlecht. Op 1 ...

426
426
Broos spreekt duidelijke taal over toekomst na straffe WK-stoot

Hugo Broos heeft deze week een stukje Belgische voetbalgeschiedenis geschreven. De ervaren rot werd ...

60
60
Genk ziet nog een jeugdinternational vertrekken

KRC Genk zet nog steeds vol in op zijn jeugd. Met Kos Karetsas en Mike Penders lanceerde het vorig ...

110
110
'Torino beslist nu al over langer verblijf Ngonge'

Napoli haalde in de zomer met Kevin De Bruyne een nieuwe Belgische ster binnen, maar liet tegelijk ...

35
35
"Zullen zien of Standard afwijzen de juiste beslissing was"

Er is de voorbije maanden bij Standard alweer heel wat veranderd. Dat liep echter lang niet altijd ...

89
89
Club Brugge mag dromen van Golden Boy

Elk jaar reikt de Italiaanse krant Tuttosport de Golden Boy Award uit, om de beste jonge speler op ...

179
179
‘Club Brugge in paniekstand: razendsnelle exit lijkt zeker’

De eerste A-cap van Aleksandar Stanković zet alles in een stroomversnelling bij Club Brugge. Zijn ...

424
424
Marc Coucke in shock: "Op één na allemaal failliet"

Een opvallende uitspraak in een interview met Humo doet de wenkbrauwen fronsen: “Op ...

179
179
Club stunt en haalt grote naam als T1 voor NXT

Vorig seizoen was Club NXT nog één van de revelaties in de Challenger Pro League en ...

396
396
Moeilijke start bij Anderlecht: Ouahbi geeft verklaring

Bij Anderlecht zullen ze straks met bijzondere aandacht de halve finale van het WK U20 volgen. Twee ...

193
193
'UEFA plant nu ook revolutie in WK- en EK-voorrondes'

De UEFA heeft de voorbije jaren niet stilgezeten en het Europese voetballandschap stevig hertekend. ...

178
178
België mag dromen: "Zo straf als Gouden Generatie"

De Belgische beloften kenden een zeer correcte interlandperiode. Ze wonnen met 0-7 van Wales en met ...

276
276
'Saga duurt voort: Mannaert woedend op Anderlecht'

Bij de KBVB willen ze een winnaarsmentaliteit invoeren. Vanaf de U17 draait het om winnen en niet ...

784
784
Gattuso zet druk: "Dan verhuis ik ver weg van Italië"

Italië gaat wellicht tweede eindigen in zijn groep. Ze zullen de barrages moeten spelen, want ...

70
70

Meer sportnieuws