'Noa Lang in pole-positie voor miljoenentransfer'

door
'Noa Lang in pole-positie voor miljoenentransfer'

De voorbije weken was het al behoorlijk druk op de mercato en nu de interland-periode gedaan is, kan de transfergekte helemaal losbarsten. En ook in de Jupiler Pro League zijn er enkele grote deals op komst. Zo is het onder meer uitkijken naar welke bestemming Noa Lang zal trekken en vooral voor hoeveel geld dat zal zijn.


De Nederlandse smaakmaker heeft pas zijn tweede seizoen bij Club Brugge achter de rug. Maar zijn passage bij Blauw-Zwart zit er bijna op. De runner-up van de Gouden Schoen is al maandenlang aan het duidelijk maken dat hij deze zomer een stap hogerop wil zetten. En de clubleiding bij Blauw-Zwart wil ook meewerken in het realiseren van die droom. De Italiaanse kampioen AC Milan wordt alvast nadrukkelijk genoemd als zijn toekomstige werkgever.

In een uitgebreid interview met De Telegraaf laat Lang deze week wel verstaan dat een overgang naar San Siro zeker nog niet rond is. "Ik ben er nog lang niet uit waar mijn toekomst ligt", vertelde Lang. Desondanks blijft er in Italië volop gespeculeerd worden over een transfer naar de Serie A-kampioen. Claudio Raimondi, journalist bij SportMediaset, beweert zelfs dat Lang momenteel in pole-positie ligt voor een overgang naar San Siro.

AKKOORD ROND 20 MILJOEN
Milan zal sowieso zijn aanvalslinie versterken deze zomer. En volgens Raimondi is Lang op dit moment dus de voornaamste kandidaat. Hij is er van overtuigd dat een akkoord met Club Brugge gevonden kan worden voor een bedrag dat schommelt rond de 20 miljoen euro. Ook Charles De Ketelaere is overigens in beeld bij Milan, maar dat dossier is lang niet zo gevorderd. "De Ketelaere zou wel de kers op de taart vormen", sluit Raimondi echter niets uit.

LEES OOK: Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Denkt u dat Lang basisspeler zou zijn bij het huidige Milan?

Meest recent

Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

39
39
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

16
16
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

121
121
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

163
163
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

24
24
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

212
212
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

149
149
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

220
220
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

154
154
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

201
201
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

785
785
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

152
152
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

672
672
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

458
458
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

465
465
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

249
249
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

323
323
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

665
665
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

748
748
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

551
551
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

280
280
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

566
566
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

550
550
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

465
465
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

570
570

Meer sportnieuws