'Noa Lang in pole-positie voor miljoenentransfer'

door
'Noa Lang in pole-positie voor miljoenentransfer'

De voorbije weken was het al behoorlijk druk op de mercato en nu de interland-periode gedaan is, kan de transfergekte helemaal losbarsten. En ook in de Jupiler Pro League zijn er enkele grote deals op komst. Zo is het onder meer uitkijken naar welke bestemming Noa Lang zal trekken en vooral voor hoeveel geld dat zal zijn.


De Nederlandse smaakmaker heeft pas zijn tweede seizoen bij Club Brugge achter de rug. Maar zijn passage bij Blauw-Zwart zit er bijna op. De runner-up van de Gouden Schoen is al maandenlang aan het duidelijk maken dat hij deze zomer een stap hogerop wil zetten. En de clubleiding bij Blauw-Zwart wil ook meewerken in het realiseren van die droom. De Italiaanse kampioen AC Milan wordt alvast nadrukkelijk genoemd als zijn toekomstige werkgever.

In een uitgebreid interview met De Telegraaf laat Lang deze week wel verstaan dat een overgang naar San Siro zeker nog niet rond is. "Ik ben er nog lang niet uit waar mijn toekomst ligt", vertelde Lang. Desondanks blijft er in Italië volop gespeculeerd worden over een transfer naar de Serie A-kampioen. Claudio Raimondi, journalist bij SportMediaset, beweert zelfs dat Lang momenteel in pole-positie ligt voor een overgang naar San Siro.

AKKOORD ROND 20 MILJOEN
Milan zal sowieso zijn aanvalslinie versterken deze zomer. En volgens Raimondi is Lang op dit moment dus de voornaamste kandidaat. Hij is er van overtuigd dat een akkoord met Club Brugge gevonden kan worden voor een bedrag dat schommelt rond de 20 miljoen euro. Ook Charles De Ketelaere is overigens in beeld bij Milan, maar dat dossier is lang niet zo gevorderd. "De Ketelaere zou wel de kers op de taart vormen", sluit Raimondi echter niets uit.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

Denkt u dat Lang basisspeler zou zijn bij het huidige Milan?

Meest recent

Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

24
24
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

88
88
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

36
36
Van der Elst verbluft door prestatie RSCA-smaakmaker

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

117
117
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

131
131
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

237
237
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

132
132
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

46
46
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

108
108
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

36
36
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

173
173
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

200
200
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

241
241
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

79
79
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

86
86
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

529
529
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

58
58
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

200
200
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

276
276
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

600
600
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

396
396
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

452
452
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

351
351

Meer sportnieuws