Dost krijgt stevige tik: "Waarom zou je hem halen?"

door
Dost krijgt stevige tik:

Bij Club Brugge heeft een groot deel van de selectie zijn medische en fysieke proeven inmiddels al afgelegd. Wie zich evenwel niet moest melden, is Bas Dost. Het contract van de Nederlander bij Blauw-Zwart loopt na deze maand namelijk af en zal sowieso niet verlengd worden.


Club haalde de ervaren spits in de winter van 2020 in huis. Al snel toonde hij zich van waarde, maar in het voorbije seizoen moest Dost vrede nemen met een rol als luxe-invaller. Bovendien is hij inmiddels alweer 33 jaar, terwijl de Nederlander een behoorlijk salaris opstreek. De landskampioen besloot dan ook om de samenwerking niet te verlengen. En dus moet Dost als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe werkgever.

Eerder deze week werd alvast gewag gemaakt van de interesse van Feyenoord. Maar volgens Valentijn Driessen, chef voetbal van De Telegraaf, is daar weinig van aan. "Alles komt er nu langs. Dan zie je gewoon dat er mensen in de weer zijn om hun spelers in de etalage te zetten'', stelt Driessen. ''Dit komt vaak van zaakwaarnemers af. Dan heeft Frank Arnesen (sportief directeur, red.) één keer gebeld en roepen ze al dat Feyenoord belangstelling heeft. Dat kan je doen en dan krijg je dit soort namen allemaal.''

GEEN BUITENKANS
Na het vertrek van Cyriel Dessers en mogelijk ook Bryan Linssen, zou Feyenoord nochtans wat aanvallende versterking kunnen gebruiken. Maar volgens Driessen is Dost daar niet de geschikte man voor. " Waarom zou je nu Bas Dost halen? Dost is 33 en verdient veel geld. Hij zit bij Club Brugge gewoon standaard op de bank. Gaat hij Feyenoord dan zoveel sterker maken? Wacht lekker tot 31 augustus, net als vorig jaar. Wie kwam toen binnen? Cyriel Dessers. Uiteindelijk is dat de man van Feyenoord geworden. Bas Dost is op dit moment echt geen buitenkansje en moet je aan je voorbij laten gaan.''

LEES OOK: STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

Club had Dost beter nog een seizoen gehouden ...

Meest recent

Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

7
7
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

41
41
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

144
144
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

160
160
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

64
64
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

204
204
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

78
78
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

263
263
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

67
67
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

37
37
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

75
75
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

319
319
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

300
300
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

27
27
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

174
174
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

214
214
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

405
405
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

306
306
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

29
29
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

437
437
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

90
90
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

23
23
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

201
201
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

80
80
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

101
101

Meer sportnieuws