Dost krijgt stevige tik: "Waarom zou je hem halen?"

door
Dost krijgt stevige tik:

Bij Club Brugge heeft een groot deel van de selectie zijn medische en fysieke proeven inmiddels al afgelegd. Wie zich evenwel niet moest melden, is Bas Dost. Het contract van de Nederlander bij Blauw-Zwart loopt na deze maand namelijk af en zal sowieso niet verlengd worden.


Club haalde de ervaren spits in de winter van 2020 in huis. Al snel toonde hij zich van waarde, maar in het voorbije seizoen moest Dost vrede nemen met een rol als luxe-invaller. Bovendien is hij inmiddels alweer 33 jaar, terwijl de Nederlander een behoorlijk salaris opstreek. De landskampioen besloot dan ook om de samenwerking niet te verlengen. En dus moet Dost als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe werkgever.

Eerder deze week werd alvast gewag gemaakt van de interesse van Feyenoord. Maar volgens Valentijn Driessen, chef voetbal van De Telegraaf, is daar weinig van aan. "Alles komt er nu langs. Dan zie je gewoon dat er mensen in de weer zijn om hun spelers in de etalage te zetten'', stelt Driessen. ''Dit komt vaak van zaakwaarnemers af. Dan heeft Frank Arnesen (sportief directeur, red.) één keer gebeld en roepen ze al dat Feyenoord belangstelling heeft. Dat kan je doen en dan krijg je dit soort namen allemaal.''

GEEN BUITENKANS
Na het vertrek van Cyriel Dessers en mogelijk ook Bryan Linssen, zou Feyenoord nochtans wat aanvallende versterking kunnen gebruiken. Maar volgens Driessen is Dost daar niet de geschikte man voor. " Waarom zou je nu Bas Dost halen? Dost is 33 en verdient veel geld. Hij zit bij Club Brugge gewoon standaard op de bank. Gaat hij Feyenoord dan zoveel sterker maken? Wacht lekker tot 31 augustus, net als vorig jaar. Wie kwam toen binnen? Cyriel Dessers. Uiteindelijk is dat de man van Feyenoord geworden. Bas Dost is op dit moment echt geen buitenkansje en moet je aan je voorbij laten gaan.''

LEES OOK: Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

Club had Dost beter nog een seizoen gehouden ...

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

19
19
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

91
91
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

71
71
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

338
338
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

67
67
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

116
116
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

170
170
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

71
71
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

129
129
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

81
81
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

141
141
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

59
59
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

37
37
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

235
235
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

93
93
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

349
349
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

355
355
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

99
99
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

198
198
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

387
387
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

185
185
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

383
383
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

158
158
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

390
390
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

376
376

Meer sportnieuws