Dost krijgt stevige tik: "Waarom zou je hem halen?"

door
Dost krijgt stevige tik:

Bij Club Brugge heeft een groot deel van de selectie zijn medische en fysieke proeven inmiddels al afgelegd. Wie zich evenwel niet moest melden, is Bas Dost. Het contract van de Nederlander bij Blauw-Zwart loopt na deze maand namelijk af en zal sowieso niet verlengd worden.


Club haalde de ervaren spits in de winter van 2020 in huis. Al snel toonde hij zich van waarde, maar in het voorbije seizoen moest Dost vrede nemen met een rol als luxe-invaller. Bovendien is hij inmiddels alweer 33 jaar, terwijl de Nederlander een behoorlijk salaris opstreek. De landskampioen besloot dan ook om de samenwerking niet te verlengen. En dus moet Dost als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe werkgever.

Eerder deze week werd alvast gewag gemaakt van de interesse van Feyenoord. Maar volgens Valentijn Driessen, chef voetbal van De Telegraaf, is daar weinig van aan. "Alles komt er nu langs. Dan zie je gewoon dat er mensen in de weer zijn om hun spelers in de etalage te zetten'', stelt Driessen. ''Dit komt vaak van zaakwaarnemers af. Dan heeft Frank Arnesen (sportief directeur, red.) één keer gebeld en roepen ze al dat Feyenoord belangstelling heeft. Dat kan je doen en dan krijg je dit soort namen allemaal.''

GEEN BUITENKANS
Na het vertrek van Cyriel Dessers en mogelijk ook Bryan Linssen, zou Feyenoord nochtans wat aanvallende versterking kunnen gebruiken. Maar volgens Driessen is Dost daar niet de geschikte man voor. " Waarom zou je nu Bas Dost halen? Dost is 33 en verdient veel geld. Hij zit bij Club Brugge gewoon standaard op de bank. Gaat hij Feyenoord dan zoveel sterker maken? Wacht lekker tot 31 augustus, net als vorig jaar. Wie kwam toen binnen? Cyriel Dessers. Uiteindelijk is dat de man van Feyenoord geworden. Bas Dost is op dit moment echt geen buitenkansje en moet je aan je voorbij laten gaan.''

LEES OOK: Club Brugge zet jacht in op Ajax na héél straffe evolutie

Club had Dost beter nog een seizoen gehouden ...

Meest recent

Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

40
40
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

21
21
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

48
48
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o kent einde

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

68
68
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

107
107
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

124
124
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

133
133
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

260
260
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

190
190
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

314
314
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

136
136
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

155
155
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

94
94
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

209
209
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

816
816
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

212
212
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

544
544
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

368
368
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

205
205
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

269
269
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

168
168
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

539
539
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

402
402
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

210
210
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

397
397

Meer sportnieuws