'Tielemans zorgt voor grote schok op transfermarkt'

562
'Tielemans zorgt voor grote schok op transfermarkt'

Nu het seizoen definitief voorbij is, genieten de meeste Rode Duivels van een welverdiende vakantieperiode. Voor sommigen van hun breekt nu echter een drukke transferperiode aan. Dat leek ook het geval te worden voor Youri Tielemans, maar nu zou een verlengd verblijf bij Leicester City dan toch weer aan de orde zijn.


Eind deze maand gaat de middenvelder het laatste jaar in van zijn overeenkomst bij Leicester. En als hij niet verlengt zullen de Foxes moeten meewerken aan een vertrek om te voorkomen dat Tielemans een jaar later gratis de deur uitwandelt. Door zijn goede prestaties in de Premier League is er aan interesse alvast geen gebrek. Vooral Arsenal FC toonde interesse in de Rode Duivel.

Verschillende bronnen maakten zelfs gewag van een naderend akkoord met de Gunners. Maar dat bleek toch wat voorbarig. Zo meldt Sky Sports dat de interesse van Arsenal serieus bekoeld is. De Londense club staat namelijk op punt om Fabio Vieira over te nemen van van FC Porto. En de Gunners zouden van plan zijn om deze zomer slechts één middenvelder aan te trekken.

CONTRACTVERLENING
Een overgang naar het Emirates Stadium hangt dus aan een zijden draadje voor Tielemans. En dat zou een grote invloed op zijn toekomst kunnen hebben. Volgens Sky Sports ligt inmiddels weer het plan op tafel om zijn contract bij Leicester alsnog te verlengen. Het zou dan wel gaan om een verlenging van slechts één seizoen, maar op die manier voorkomen de Foxes een transfervrij vertrek. Beide partijen zouden 'in het grootste respect voor mekaar' contact onderhouden om het dossier te bespreken.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Tielemans kan beter nog een jaartje bij Leicester blijven ...

Meest recent

Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

6
6
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

25
25
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

43
43
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

72
72
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

164
164
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

184
184
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

97
97
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

104
104
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

186
186
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

147
147
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

230
230
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

286
286
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

188
188
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

220
220
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

101
101
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

83
83
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

236
236
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

129
129
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

231
231
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

906
906
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

106
106
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

178
178
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

208
208
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

259
259

Meer sportnieuws