Leonardo doet boekje open over PSG en Mbappe

door
Leonardo doet boekje open over PSG en Mbappe

Paris Saint-Germain stelde met Luis Campos een nieuwe technisch directeur aan en dat betekent dat het verhaal van Leonardo bij de club erop zit. Het vertrek van Braziliaan werd nog niet officieel gecommuniceerd, maar in een interview met L ’Equipe laat hij weinig aan de verbeelding over.


“We hebben het erover gehad met de club”, vertelde Leonardo in een gesprek met L 'Equipe. “Misschien ligt het aan mij, maar ik vind het altijd een beetje zielig om dankjewel en tot ziens te zeggen. Het was niet belangrijk om een persbericht te versturen. Mijn relatie met PSG heeft altijd veel emoties los gemaakt, maar ik vertrek zonder enige wrok.”

MBAPPE

Hier en daar werd reeds gespeculeerd dat Kylian Mbappé een belangrijke rol zou gespeeld hebben in het aanstellen van Luis Campos en het vertrekken van Leonardo. Maar dat ontkent de Braziliaan. ”Dat is mij niet verteld. Maar op dat soort dingen wil ik niet ingaan. Dat we een speler van dit niveau, die uit Frankrijk en Parijs komt, hebben behouden, is belangrijk voor PSG en de Ligue 1.”

Leonardo kwam ook nog eens terug op het nieuwe debacle in de Champions League tegen Real Madrid. Hij en Mauricio Pochettino werden toen bestempeld als de zondebokken. “Als je drie jonge spelers als Hakimi, Nuno Mendes en Donnarumma haalt en ook Ramos, Wijnaldum en Messi nog komen, denk je bij zelf: wat gebeurt hier? Iedereen vond dat. Als je dan vervolgens verliest van Real, zegt iedereen dat het sportieve beleid en het team shit zijn. De realiteit is dat we meer hadden moeten scoren.”

LEES OOK: Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Leverde Leonardo goed werk bij PSG?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

39
39
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

23
23
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

47
47
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

53
53
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

47
47
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

84
84
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

97
97
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

271
271
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

108
108
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

284
284
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

402
402
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

283
283
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

418
418
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws