Leonardo doet boekje open over PSG en Mbappe

167
Leonardo doet boekje open over PSG en Mbappe

Paris Saint-Germain stelde met Luis Campos een nieuwe technisch directeur aan en dat betekent dat het verhaal van Leonardo bij de club erop zit. Het vertrek van Braziliaan werd nog niet officieel gecommuniceerd, maar in een interview met L ’Equipe laat hij weinig aan de verbeelding over.


“We hebben het erover gehad met de club”, vertelde Leonardo in een gesprek met L 'Equipe. “Misschien ligt het aan mij, maar ik vind het altijd een beetje zielig om dankjewel en tot ziens te zeggen. Het was niet belangrijk om een persbericht te versturen. Mijn relatie met PSG heeft altijd veel emoties los gemaakt, maar ik vertrek zonder enige wrok.”

MBAPPE

Hier en daar werd reeds gespeculeerd dat Kylian Mbappé een belangrijke rol zou gespeeld hebben in het aanstellen van Luis Campos en het vertrekken van Leonardo. Maar dat ontkent de Braziliaan. ”Dat is mij niet verteld. Maar op dat soort dingen wil ik niet ingaan. Dat we een speler van dit niveau, die uit Frankrijk en Parijs komt, hebben behouden, is belangrijk voor PSG en de Ligue 1.”

Leonardo kwam ook nog eens terug op het nieuwe debacle in de Champions League tegen Real Madrid. Hij en Mauricio Pochettino werden toen bestempeld als de zondebokken. “Als je drie jonge spelers als Hakimi, Nuno Mendes en Donnarumma haalt en ook Ramos, Wijnaldum en Messi nog komen, denk je bij zelf: wat gebeurt hier? Iedereen vond dat. Als je dan vervolgens verliest van Real, zegt iedereen dat het sportieve beleid en het team shit zijn. De realiteit is dat we meer hadden moeten scoren.”

LEES OOK: Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Leverde Leonardo goed werk bij PSG?

Meest recent

Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

21
21
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

9
9
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

300
300
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

157
157
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

833
833
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

141
141
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

190
190
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

10
10
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

76
76
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

269
269
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

206
206
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

266
266
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

121
121
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

57
57
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

131
131
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

433
433
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

126
126
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

534
534
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

117
117
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184

Meer sportnieuws