Leonardo doet boekje open over PSG en Mbappe

door
Leonardo doet boekje open over PSG en Mbappe

Paris Saint-Germain stelde met Luis Campos een nieuwe technisch directeur aan en dat betekent dat het verhaal van Leonardo bij de club erop zit. Het vertrek van Braziliaan werd nog niet officieel gecommuniceerd, maar in een interview met L ’Equipe laat hij weinig aan de verbeelding over.


“We hebben het erover gehad met de club”, vertelde Leonardo in een gesprek met L 'Equipe. “Misschien ligt het aan mij, maar ik vind het altijd een beetje zielig om dankjewel en tot ziens te zeggen. Het was niet belangrijk om een persbericht te versturen. Mijn relatie met PSG heeft altijd veel emoties los gemaakt, maar ik vertrek zonder enige wrok.”

MBAPPE

Hier en daar werd reeds gespeculeerd dat Kylian Mbappé een belangrijke rol zou gespeeld hebben in het aanstellen van Luis Campos en het vertrekken van Leonardo. Maar dat ontkent de Braziliaan. ”Dat is mij niet verteld. Maar op dat soort dingen wil ik niet ingaan. Dat we een speler van dit niveau, die uit Frankrijk en Parijs komt, hebben behouden, is belangrijk voor PSG en de Ligue 1.”

Leonardo kwam ook nog eens terug op het nieuwe debacle in de Champions League tegen Real Madrid. Hij en Mauricio Pochettino werden toen bestempeld als de zondebokken. “Als je drie jonge spelers als Hakimi, Nuno Mendes en Donnarumma haalt en ook Ramos, Wijnaldum en Messi nog komen, denk je bij zelf: wat gebeurt hier? Iedereen vond dat. Als je dan vervolgens verliest van Real, zegt iedereen dat het sportieve beleid en het team shit zijn. De realiteit is dat we meer hadden moeten scoren.”

LEES OOK: POLL: wie wint de Champions League 2026?

Leverde Leonardo goed werk bij PSG?

Meest recent

"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

11
11
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

25
25
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

174
174
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

36
36
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

16
16
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

116
116
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

100
100
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

46
46
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

43
43
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

117
117
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

142
142
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

48
48
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

283
283
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

187
187
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

290
290
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

132
132
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

65
65
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

281
281
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

172
172
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

156
156
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

199
199
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

87
87
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

319
319
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

147
147
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

108
108

Meer sportnieuws