Leonardo doet boekje open over PSG en Mbappe

door
Leonardo doet boekje open over PSG en Mbappe

Paris Saint-Germain stelde met Luis Campos een nieuwe technisch directeur aan en dat betekent dat het verhaal van Leonardo bij de club erop zit. Het vertrek van Braziliaan werd nog niet officieel gecommuniceerd, maar in een interview met L ’Equipe laat hij weinig aan de verbeelding over.


“We hebben het erover gehad met de club”, vertelde Leonardo in een gesprek met L 'Equipe. “Misschien ligt het aan mij, maar ik vind het altijd een beetje zielig om dankjewel en tot ziens te zeggen. Het was niet belangrijk om een persbericht te versturen. Mijn relatie met PSG heeft altijd veel emoties los gemaakt, maar ik vertrek zonder enige wrok.”

MBAPPE

Hier en daar werd reeds gespeculeerd dat Kylian Mbappé een belangrijke rol zou gespeeld hebben in het aanstellen van Luis Campos en het vertrekken van Leonardo. Maar dat ontkent de Braziliaan. ”Dat is mij niet verteld. Maar op dat soort dingen wil ik niet ingaan. Dat we een speler van dit niveau, die uit Frankrijk en Parijs komt, hebben behouden, is belangrijk voor PSG en de Ligue 1.”

Leonardo kwam ook nog eens terug op het nieuwe debacle in de Champions League tegen Real Madrid. Hij en Mauricio Pochettino werden toen bestempeld als de zondebokken. “Als je drie jonge spelers als Hakimi, Nuno Mendes en Donnarumma haalt en ook Ramos, Wijnaldum en Messi nog komen, denk je bij zelf: wat gebeurt hier? Iedereen vond dat. Als je dan vervolgens verliest van Real, zegt iedereen dat het sportieve beleid en het team shit zijn. De realiteit is dat we meer hadden moeten scoren.”

LEES OOK: Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Leverde Leonardo goed werk bij PSG?

Meest recent

'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

22
22
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

46
46
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

96
96
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

67
67
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

113
113
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

139
139
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

268
268
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

72
72
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

301
301
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

36
36
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

267
267
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

42
42
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

536
536
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

184
184
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

186
186
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

60
60
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

75
75
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

196
196
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

179
179
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

87
87
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

238
238
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

339
339
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

48
48
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

263
263
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

251
251

Meer sportnieuws