'PSG betaalt 40 miljoen voor ex-doelwit Club Brugge'

door
'PSG betaalt 40 miljoen voor ex-doelwit Club Brugge'

Club Brugge haalde al twee aanwinsten binnen voor volgend seizoen. Björn Meijer moet de vaste waarde worden op links. Voorin moet Ferran Jutgla goals maken voor de landskampioen. Niet elk dossier is echter even succesvol in West-Vlaanderen. Zo ziet Blauw-Zwart een ex-target voor heel wat miljoenen naar PSG verkassen.


Club werd in een recent verleden gelinkt aan Vitinha (22), een middenvelder van FC Porto. Het bleek echter al snel dat de Portugees te hoog gegrepen was. Ook Manchester United, FC Barcelona, Leicester City en Atlético Madrid werden al gelinkt aan de drievoudige international. Volgens Fabrizio Romano zou het nu echter PSG zijn dat aan het langste eind trekt.

De Parijzenaren zouden 40 miljoen euro op tafel leggen voor Vitinha. Dat meldt de transfergoeroe op Twitter. Er is een akkoord tussen Porto en PSG, en ook de speler zelf is al rond met de Franse kampioen. PSG brengt alles in gereedheid om de transfer te bezegelen. Vitinha is de eerste aanwinst onder Luís Campos, de nieuwe adviseur van de club. Met hun nieuwe middenvelder willen ze in Parijs eindelijk eens de Beker met de Grote Oren winnen.

WOLVERHAMPTON

Vitinha is een jeugdproduct van Porto. Hij stroomde door naar de eerste ploeg van de Portugese topclub, maar werd al snel verhuurd aan het Engelse Wolverhampton. Daar maakte hij deel uit van een ware Portugese kolonie. Porto haalde hem vorige zomer terug naar het Estádio do Dragão, waar hij veel indruk maakte. Genoeg indruk om PSG nu 40 miljoen te laten betalen.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Zal hij een sterkhouder worden bij PSG?

Meest recent

Taravel doet boekje open over Hazard en Sikan

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

5
5
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

16
16
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

377
377
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

59
59
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

49
49
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

121
121
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

132
132
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

83
83
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

98
98
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

380
380
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

95
95
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

268
268
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

403
403
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

332
332
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

212
212
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

332
332
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

153
153
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

101
101
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

101
101
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

72
72
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

300
300
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

279
279
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

115
115

Meer sportnieuws