'PSG betaalt 40 miljoen voor ex-doelwit Club Brugge'

202 stemmen
'PSG betaalt 40 miljoen voor ex-doelwit Club Brugge'

Club Brugge haalde al twee aanwinsten binnen voor volgend seizoen. Björn Meijer moet de vaste waarde worden op links. Voorin moet Ferran Jutgla goals maken voor de landskampioen. Niet elk dossier is echter even succesvol in West-Vlaanderen. Zo ziet Blauw-Zwart een ex-target voor heel wat miljoenen naar PSG verkassen.


Club werd in een recent verleden gelinkt aan Vitinha (22), een middenvelder van FC Porto. Het bleek echter al snel dat de Portugees te hoog gegrepen was. Ook Manchester United, FC Barcelona, Leicester City en Atlético Madrid werden al gelinkt aan de drievoudige international. Volgens Fabrizio Romano zou het nu echter PSG zijn dat aan het langste eind trekt.

De Parijzenaren zouden 40 miljoen euro op tafel leggen voor Vitinha. Dat meldt de transfergoeroe op Twitter. Er is een akkoord tussen Porto en PSG, en ook de speler zelf is al rond met de Franse kampioen. PSG brengt alles in gereedheid om de transfer te bezegelen. Vitinha is de eerste aanwinst onder Luís Campos, de nieuwe adviseur van de club. Met hun nieuwe middenvelder willen ze in Parijs eindelijk eens de Beker met de Grote Oren winnen.

WOLVERHAMPTON

Vitinha is een jeugdproduct van Porto. Hij stroomde door naar de eerste ploeg van de Portugese topclub, maar werd al snel verhuurd aan het Engelse Wolverhampton. Daar maakte hij deel uit van een ware Portugese kolonie. Porto haalde hem vorige zomer terug naar het Estádio do Dragão, waar hij veel indruk maakte. Genoeg indruk om PSG nu 40 miljoen te laten betalen.

LEES OOK: Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Zal hij een sterkhouder worden bij PSG?

Meest recent

'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

29
29
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

19
19
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

81
81
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

205
205
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

72
72
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

318
318
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

113
113
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

244
244
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

358
358
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

41
41
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

554
554
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

607
607
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

647
647
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

455
455
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

84
84
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

402
402
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

90
90
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

119
119
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

562
562
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

74
74
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

538
538
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

616
616
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

100
100
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

323
323
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1722
1722

Meer sportnieuws