'PSG betaalt 40 miljoen voor ex-doelwit Club Brugge'

202 stemmen
'PSG betaalt 40 miljoen voor ex-doelwit Club Brugge'

Club Brugge haalde al twee aanwinsten binnen voor volgend seizoen. Björn Meijer moet de vaste waarde worden op links. Voorin moet Ferran Jutgla goals maken voor de landskampioen. Niet elk dossier is echter even succesvol in West-Vlaanderen. Zo ziet Blauw-Zwart een ex-target voor heel wat miljoenen naar PSG verkassen.


Club werd in een recent verleden gelinkt aan Vitinha (22), een middenvelder van FC Porto. Het bleek echter al snel dat de Portugees te hoog gegrepen was. Ook Manchester United, FC Barcelona, Leicester City en Atlético Madrid werden al gelinkt aan de drievoudige international. Volgens Fabrizio Romano zou het nu echter PSG zijn dat aan het langste eind trekt.

De Parijzenaren zouden 40 miljoen euro op tafel leggen voor Vitinha. Dat meldt de transfergoeroe op Twitter. Er is een akkoord tussen Porto en PSG, en ook de speler zelf is al rond met de Franse kampioen. PSG brengt alles in gereedheid om de transfer te bezegelen. Vitinha is de eerste aanwinst onder Luís Campos, de nieuwe adviseur van de club. Met hun nieuwe middenvelder willen ze in Parijs eindelijk eens de Beker met de Grote Oren winnen.

WOLVERHAMPTON

Vitinha is een jeugdproduct van Porto. Hij stroomde door naar de eerste ploeg van de Portugese topclub, maar werd al snel verhuurd aan het Engelse Wolverhampton. Daar maakte hij deel uit van een ware Portugese kolonie. Porto haalde hem vorige zomer terug naar het Estádio do Dragão, waar hij veel indruk maakte. Genoeg indruk om PSG nu 40 miljoen te laten betalen.

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Zal hij een sterkhouder worden bij PSG?

Meest recent

'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

21
21
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

24
24
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

7
7
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

31
31
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

54
54
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

194
194
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

44
44
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

25
25
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

44
44
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

339
339
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

36
36
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

157
157
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

110
110
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

596
596
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

129
129
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

110
110
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

402
402
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

637
637
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

473
473
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

409
409
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

489
489
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

219
219
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

251
251

Meer sportnieuws