'PSG betaalt 40 miljoen voor ex-doelwit Club Brugge'

door
'PSG betaalt 40 miljoen voor ex-doelwit Club Brugge'

Club Brugge haalde al twee aanwinsten binnen voor volgend seizoen. Björn Meijer moet de vaste waarde worden op links. Voorin moet Ferran Jutgla goals maken voor de landskampioen. Niet elk dossier is echter even succesvol in West-Vlaanderen. Zo ziet Blauw-Zwart een ex-target voor heel wat miljoenen naar PSG verkassen.


Club werd in een recent verleden gelinkt aan Vitinha (22), een middenvelder van FC Porto. Het bleek echter al snel dat de Portugees te hoog gegrepen was. Ook Manchester United, FC Barcelona, Leicester City en Atlético Madrid werden al gelinkt aan de drievoudige international. Volgens Fabrizio Romano zou het nu echter PSG zijn dat aan het langste eind trekt.

De Parijzenaren zouden 40 miljoen euro op tafel leggen voor Vitinha. Dat meldt de transfergoeroe op Twitter. Er is een akkoord tussen Porto en PSG, en ook de speler zelf is al rond met de Franse kampioen. PSG brengt alles in gereedheid om de transfer te bezegelen. Vitinha is de eerste aanwinst onder Luís Campos, de nieuwe adviseur van de club. Met hun nieuwe middenvelder willen ze in Parijs eindelijk eens de Beker met de Grote Oren winnen.

WOLVERHAMPTON

Vitinha is een jeugdproduct van Porto. Hij stroomde door naar de eerste ploeg van de Portugese topclub, maar werd al snel verhuurd aan het Engelse Wolverhampton. Daar maakte hij deel uit van een ware Portugese kolonie. Porto haalde hem vorige zomer terug naar het Estádio do Dragão, waar hij veel indruk maakte. Genoeg indruk om PSG nu 40 miljoen te laten betalen.

LEES OOK: Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zal hij een sterkhouder worden bij PSG?

Meest recent

Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

261
261
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

52
52
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

28
28
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

123
123
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

154
154
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

216
216
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

111
111
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

152
152
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

368
368
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

82
82
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

529
529
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

323
323
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

142
142
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

149
149
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

75
75
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

105
105
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

116
116
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

243
243
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

67
67
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

92
92
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

651
651
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

188
188

Meer sportnieuws