'Bayern pakt stevig uit: transfer van 50 miljoen'

door
'Bayern pakt stevig uit: transfer van 50 miljoen'

Liverpool FC heeft een sterk seizoen achter de rug, waarin het net naast de historische quadruple greep. In de komende jaargang willen de Reds daarop verder bouwen maar dat zullen ze allicht zonder één van de vaste sterkhouders moeten doen. Zo staat Sadio Mané dicht bij een overstap naar Bayern München.


De Senegalees gaat zijn laatste contractjaar in op Anfield. Omdat die overeenkomst niet verlengd zal worden, is Liverpool genoodzaakt om hem deze mercato te verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. In eerste instantie was Liverpool desondanks niet happig om mee te werken aan een transfer. Maar na de komst van Darwin Nuñez is de Engelse vice-kampioen bijgedraaid.

Zo vond er vrijdag een nieuw onderhoud plaats met de beleidsbepalers van Bayern München. De Duitsers hadden eerder al een officieel bod uitgebracht, maar dat werd vrijwel meteen van tafel geveegd door de Reds. Nu zouden beide clubs echter toch een overeenkomst naderen. Volgens Sky Sports is Bayern namelijk bereid om zo'n 42.5 miljoen pond, een slordige 50 miljoen euro, te betalen.

AKKOORD NABIJ
Dat bod zou grotendeels aan de eisen van Liverpool voldoen. De algemene verwachting is dan ook dat de twee clubs dit weekend nog een definitief akkoord vinden. Vervolgens moet Bayern wel nog rond geraken met Mané zelf, maar dat lijkt geen groot probleem. De Senegalees zou zelf immers zijn zinnen hebben gezet op een overgang naar de Allianz Arena.

LEES OOK: 'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

3
3
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

67
67
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

155
155
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

32
32
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

102
102
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

270
270
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

100
100
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

163
163
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

89
89
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

145
145
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

67
67
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

688
688
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

86
86
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

215
215
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

323
323
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

318
318
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

241
241
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

238
238
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

269
269
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

461
461
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

528
528
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

88
88
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

301
301
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

177
177

Meer sportnieuws